מה לתת לילדים כדי לעבור החורף בשלום

popo11

New member
מה לתת לילדים כדי לעבור החורף בשלום

אני שואלת בעקבות שאלה בפורום להיות הורים. השילוב של ילדים וגן הוא שילוב מושלם למחלות חורף. מה אפשר לתת כתוסף מזון כדי להוריד את כמות המחלות או חומרתן? כל הצעה מכל כיוון תתקבל בשמחה ! שנה טובה
תודה

avorly

New member
להעשיר את תזונתם ../images/Emo75.gif ../images/Emo74.gif

בויטמין C. לתת כפית דבש ביום. אם מתחילה התקררות קלה, להוסיף פרופוליס ואכינצאה. יש כמה סירופים טבעיים טובים בבתי המרקחת, אני אישית נתקלתי לטובה בזה של חברת "הדס". לילדים ממש רגישים, כדאי לתת 1/2 כפית דבש מלכות ליום וכך לעזור להם לעבור את החורף בקלות. בברכת רק בריאות, אורלי

שאלה שחוזרת כל תחילת שנה.

ילדים נעשים חולים יותר עם תחילת חשיפתם לקהל גדול יותר מהמשפחה והסביבה המיידית שלהם. זה קורה תמיד, ולמרות שמערכת חיסון חזקה וגוף בריא וחסון מקטינים מעט את הכמות / תדירות וגם לפעמים מקלים על ההחלמה, לא ממש ניתן למנוע זאת. הסיבה: רוב המחלות נובעות ממפגש ראשון של מערכת החיסון של הילד עם מחולל המחלה. ידוע, שגם ילד יונק נעזר במערכת החיסון של אימו רק עד גיל חצי שנה. איך נוצר חיסון? לגוף חודר מחולל, תא החיסון מזהה, מודיע לשאר התאים. התאים המייצרים יוצרים נוגדנים, תוקפים את הפולש, שהספיק בינתיים גם להתרבות. החום הוא תוצאה של עבודת מערכת החיסון. בפעם הבאה שהפולש הספציפי יחדור, הנוגדנים יטפלו בו מיידית (בגוף בריא וחזק) והילד לא יחלה. יש המון מחוללי מחלה. וכל שינוי קטן בוירוס מתורגם בגוף כמחולל מחלה אחר. ילדים רבים מטופלים באנטיביוטיקות למניהן שמחלישות את מערכת החיסון וניזונים מ"מזון בריאות" כמו: לחם לבן עם ממרח שוקולד, פסטות לבנות, אורז לבן, ממתקים למניהם, שוקו למינהו וקולה. "מזון בריאות" זה, במיוחד בשיתוף פעולה עם אנטיביוטיקה, מחליש את החוסן וגם את החיסון. מה צריך? אוכל מזין!! - אם תצליחו לשכנע אותם לאכול אותו
תוסף כלשהו של ויטמינים, רצוי עשיר בויטמיני B ואצידופולוס - אם הילד מרבה בממתקים ו/או קיבל אנטיביוטיקה. ובעיקר סבלנות! - תנו למערכת החיסון ללמוד את העולם, אחרי שנה - שנתיים, ילד בריא חולה הרבה פחות (חחחח, איזה משפט) שנת בריאות ומשחק ופינוק אמיתי של אימא

popo11

New member
../images/Emo51.gif

קמח לבן הורדתי כבר לפני חודש. שוקולד הוא מקבל רק בקינוחים, כלומר ברמת הפינוק החד פעמי. קולה - אין דבר כזה. במבה - עברנו לפריכיות אורז. אצידופולוס אני אקנה והוא יקבל באופן קבוע באוכל. אם למשהו יש עוד רעיונות, אשמח לשמוע !

א אוהל

New member
כמה אי דיוקים - על הנקה ואסידופילוס

לגבי הנקה, כל עוד התינוק יונק, הוא נעזר במערכת החיסונית של אמו. כאשר באם והתינוק נחשפים למחולל מחלה מסויים (וירוס, נגיף, חיידק) גם האם וגם התינוק היונק מפתחים נגדו נוגדנים. הנוגדנים שהאם מפתחת עוברים בחלב לתינוק ומסייעים לו להילחם במחולל המחלה. ראו פה (בסוף הדף). לגבי אסידופילוס, במחקרים הוכח שאין כל תועלת במתן אסידופילוס ושאר תכשירים פרו-ביוטיים למניעה. הם טובים רק בטיפול בבעיה קיימת (למשל, בעת מתן אנטיביוטיקה). במקרים של מחלות מסויימות, הם עלולים אף להזיק. סיכום בנושא אפשר לקרוא כאן. שיהיה חורף בריא לכולם.

את הדבש לא חובה לתת כי הוא יוצר

לחות בגוף (אם הילד כבר חולה להוסיף לו דבש זה כמו להמשיך לתת לנזלת לרוץ!)

avorly

New member
נאווה,

השאלה נשאלה בפירוש על ילדי גן,ועד כמה שלי ידוע לגן הולכים אחרי גיל שנתיים. בברכת רק בריאות, אורלי שנה טובה לכולם

למעלה