מה לשרוף

מה לשרוף../images/Emo170.gif

שלום לכולם חזרתי אחרי העדרות של סוף שבוע קודם כל מזל טוב לזה שנולדה לאחותו בת. מנסיון זה לא ממש חוכמה להיות דוד. זה אפילו לא ממש משנה. אולי קצת... דבר שני אפשר לדבר על סקס. זה בריא. במקום לדבר על פיגועים והרוגים. נפלא לפתוח את הפורום ולקרוא שלמישהי היה סוף שבוע מטורף, מלא בהורמונים, (אני מקווה שמלא בהורמונים כי לא ממש אמרת). אז מזל טוב גם לך על הסוף שבוע. דבר שלישי ואחרון: מה אתם הולכים לשרוף בל"ג בעומר???????? תעלו רעיונות אולי מישהו יקח את הרעיון איתו למדורה.... אני אישית הייתי שורף כמה קשרים בעבר שלי כאלה שלא מועילים והם סתם שם... ואתם????????????

יש לי רעיון!!!

עשה מדורה!
על האש!
חושפנית!
(הייתי צריכה למצוא אייקון לא?) חוף ים!
או ים עצמו... מוסיקה!
בירות!
שש בש!
ובלה בלה בלה

בויילינג ואייל

בויילינג איני חושב שאתה צריך לרדת לרמת דיבור של אייל ולגבייך אייל תתחיל לעלות תרמה שלך אתה פוגע באנשים ומעבר לכך ההערה שלך למעלה יכלה לפגוע בניצולי שואה אז תתחיל להתאפס על עצמך קפיש..

crazykiki

New member
שלום.... לכולם......

מה קורה? לאחותו של מי נולדה בת?? מי רב עם מי? ומה שלום כולם בכלל? שיהיה לכם אחלה של שבוע.. קיקי

ביי לך!

אייל הפך להיוד דוד למדבר יש גם הודעה.. אני מתחילה להתגעגע לליזי וזהו שלומי חראגיל... ושיהיה לך גם שבוע נעים

ביי לך!

אייל הפך להיוד דוד למדבר יש גם הודעה.. אני מתחילה להתגעגע לליזי וזהו שלומי חראגיל... ושיהיה לך גם שבוע נעים

crazykiki

New member
קודם כל..

מזל טוב למדברי!!:) שנית לאן נעלמה ליזי? שלישית.. מה שלומך מלאכוש? :)

מישהי שתתה משהו

מדבר מממ מחכה לעבור ניתוח (נקווה שהכול יהיה טוב ויהיה מי שיחזיק לו תיד :) ). לגבי אייל הוא נהיה דוד (נקווה שאחיין שלו לא ידבר כמו שדיבר לאחרונה מה שהוא כמובן יפסיק לעשות אני מקווה כי הוא פוגע באנשים) ליזי מממ קיבלה ריתוק מחשב מאמא שלה תנסה למצוא דרך אחרת לבוא ומוסרת דש דרך מונקיסס..

מקווה שלך לא יהיה האנג אובר

ואז תקיאי עלי בעעעעעע ומדברי שירגיש טוב (רק יריח את מה שמלאכית הבטיחה לו והוא יפתח את 2 העיניים לרווחה) ושאייל יתאפס על עצמו (קיקי עוד מכות לא יזיקו לאיפוס)

אייל7

New member
תגיד גבר מה אתה רוצה?

אתה יודע שלא באתי לפגוע באף אחד.אז...וזו אחיינית..לילה טוב לך!..

אייל

הדיבור הלא יפה שקרה לא פעם ולא פעמיים ואני לא רוצה אפילו לצטט מה שאמרת היום על לג בעומר אני מבקש שוב תפסיק לקלל ולהתנצח עם כל מי שזז פה יום נעים...

אייל7

New member
יום נעים........

צודק-מה אני אגיד?לפעמים אני נסחף אבל בקשר לקללותזה גם אתה ככה...

אייל שקול מילים

אני לא מקלל ולעולם לא ארד לרמת דיבור שלך... ותתחיל להיתאפס על עצמך ..

סנאגל

New member
הייתי שורף את החזיות שאין לי ../images/Emo8.gif

אם היה אפשר, הייתי לוקח הרבה מחשבות שלא עשו לי טוב, מספר קטן של אהבות נכזבות, אף לא נשיקה אחת כי כולן היו מוצלחות..אם גם הייתי יכול, הייתי שורף דיעות של בנות, שבגלל "שלא נראיתי מספיק מבוגר", הם אמרו לי תבוא מחר..ועוד משהו אחרון חביב, הייתי שורף את החורף ומגיע ישר לאביב
. שיהיה לכולכם ערב טוב ומהנה...

לא הייתי נותנת לך לשרוף את החורף...

קודם הייתי שורפת אותך
אני דווקא הייתי שורפת את הקיץ ומקצרת לכיוון החורף... יפה מה שאמרת לגבי נשיקות, ואני הייתי מכניסה עוד כמה דברים. הייתי שורפת כמה אנשים מהצד השני של הקו הירוק, שעושים לנו את החיים קשים. לא הייתי שורפת את כל הזכרונות והמחשבות, כי הם מה שעושה אותנו... אולי אם אתה מוכן שהם קודם יעשו אותנו, ואח"כ נשרוף, אז אני אהיה מוכנה להתפשר... והייתי שורפת (ממש באש להבה...) את מלאך אהבה... (סתם, מלאכוש,
) ומדבר!!!! תרגיש טוב, לתמיכה נפשית (גם אני עברתי ניתוח לא מזמן, הרדמה כללית והכל...) אנא פנה אלי במסר אישי....

סנאגל

New member
בחורף זאת בעיה..

ימים קשים הם ימי החורף... כשאין עם מי להעביר את הלילה הקר, כשהכרית לידך שוכבת מוזר... לא רציתי לשרוף את כל הזכרונות, אחרי הכל, יש דברים טובים בארונות.. הנשיקות....אחחח הנשיקות...כמה שהן טובות... טוב, חלאס עם המריחות, אני עוד ישמע פה כאחד הרכיכות ...

למעלה