מה לקות להורים כמתנה לפסח?

מה לקות להורים כמתנה לפסח?

אמנם יש עוד המון זמן אבל בכ"ז. אהה...וגם לסבתא(קשה לחפש מתנה לאישה בגיל 87)... לא יודע אם זה בגלל פסח או סתם יום חמישי אבל הפקקים הרגו אותי, נסיעה של 10 ק"מ לקחה לי שעה!

טל205

New member
תלוי מה הוריך אוהבים

או משו אישי כמו בושם וכדו... או רהיט יפה לבית..

בושם זו בעיה לקנות....צריך לקלוע לטעם

ביום הולדתה של אימי קניתי לה בושם אבל הלכתי עם החברה דאז אז לא היתה בעיה.

ש חף

New member
תלוי איזה הורים יש לך

אנחנו קונים מתנות אישיות,כאלה שמתאימות לבן אדם ולא משו כללי שנה שעברה קנינו לאמא שלי בושם (בדיוק נגמר לה הקבוע שלה) ולאבא שלי קרם לחות מעולה לאחרי הגילוח בפורים נתנו להם משלוח מנות עם שוקולדים שהם אוהבים וקפה שטחנו לנו במיוחד בשביל אבא שלי (חולה קפה איכותי) לאמא שלי קנינו ביומולדת מכשיר שעושה מסאז' לרגליים (לטובת כולנו
) השנה אני עדיין שוברת את הראש...

אצלי זה פשוט..................

אני קונה לאימא שלי זר פרחים ענק ומגוון או עציצים עונתיים לשתילה בעדניות, זה מה שהיא אוהבת כול דבר אחר שאקנה לה היא לא תשתמש

נרקי

New member
ברכה שאפשר לתלות על הקיר..

בכל פעם שהם יקראו את זה ליבם יתמלא באושר

DANAQ32

New member
אז ככה..

סבתא שלי מאוד אוהבת את הברכות הממוסגרות ( במיוחד את אלה עם התמונה שלנו) ככה היא תולה על הקיר ויכולה להשוויץ לחברות שלה איזה נכדים יש לה ואיך הם אוהבים אותה וכמה היא חשובה להם ובלה, בלה, בלה.( יש לה כבר 7000 כאלה והיא כל הזמן מתלהבת מחדש) להורים, אני הפסקתי לקנות מתנות שנשארות לנצח בארון או שמעבירים הלאה, לאבא שלי למשל קניתי שובר של מסאג' עם אמבט שמנים בספא, ככה זה אישי ומפנק, ושונה משאר המתנות. לאמא שלי, אני לא יודעת עדיין מה לקנות היא אף פעם לא מרוצה. הבעיה שלי החג היא שאני עושה עם חברים ולהם אנ'לא יודעת מה להביא.. שיהיה בהצלחה.

שובר למסג'/ספא נשמע טוב...

בעניין סבתא שלי....היא לא כ"כ צעירה אז לא נשארו לה הרבה חברות...

נרקי

New member
בקשר לאימהות

הן תמיד יאהבו משו למטבח
איזה סט צלחות או הצינצנות האלה ששמים שם סוכר תה וקפה
הכי כיף להביא לה כמו שאמרתי ברכה או משו.. שתתלה בעבודה
שגם היא תשוויץ בפני החברות שלה

אפרופו מתנות...................

אני גר במושב ובחגים גדולים ראש השנה ופסח המושב נוהד לחלק מתנות לחג וממש ממש עכשיו איך שסיימתי לשטוף את הבית הסתובב רכב עם הנוער של היישוב(אני קיבלתי מהנערה הכי פצצה
) וחילק את המתנה. המתנה השנה היא צלחת חרוסת מזכוכית מעוטרת(כתוב בזהב אפילו לא קרוב)אבל מה?אין לי מה לעשות עם זה אפילו לא להגיש עוגיות לאורחים, אז מי שמעוניין בזה והוא מזדמן לגולן שיודיע לי וזה שלו, דרך אגב זה נקנה משופרסל ככה שניתן לראות את זה שם תחת המותג של שופרסל one .

למעלה