מה לפני מה? פרנסה או יחס אנושי?

שמלת תחרה1

Well-known member

הסרטון שבו נראית נעמי אנקרי מתעלפת בכניסה לסניף הרשת בבירה ועובד המקום דורש לפנות אותה כדי "לא לפגוע בעסק" הסעיר את הרשתות החברתיות • בריאיון היא אומרת: "זה עוד יותר הלחיץ אותי וטוב שלקחו אותו לשימוע, הייתי מצפה שלא יחזרו על הטעות שוב"

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

הסרטון שבו נראית נעמי אנקרי מתעלפת בכניסה לסניף הרשת בבירה ועובד המקום דורש לפנות אותה כדי "לא לפגוע בעסק" הסעיר את הרשתות החברתיות • בריאיון היא אומרת: "זה עוד יותר הלחיץ אותי וטוב שלקחו אותו לשימוע, הייתי מצפה שלא יחזרו על הטעות שוב"

היום בעולם מחוריין שהכל בו מתורגם לכסף, אז מה הפלא שההומניות נשכחה בצד?
אך סוף טוב הכל טוף, העיקר שהגברת מרגישה טוב וחזרה אל עצמה.

אפרת10512

Well-known member

אוי לנו אם אין ערכים
אין חינוך
אין מוסר.
ויש רק כח כבוד וכסף.

Harrington

Well-known member
מנהל
הדברים לא בהכרח שחור-לבן כפי שהם נראים בסרטון. הצוות משום מה לא ממהר לפנות את האשה (יכולים להיות לכך שלל טעמים), והעובד שפונה אליהם פונה בעניין הזה בכלל בשלב ראשון. אמנם פניה לא רלוונטית, אבל בכל זאת.

in bal1

Well-known member
דווקא זה מצב אולי שיכל היה להביא לו לקוחות רק מהסיבה הפשוטה שאנשים סקרנים לדעת מה קרה.ואם הם סקרנים לדעת מה קרה אולי גם יירצו להכנס.
חוץ מזה אני אולי הייתי מזמינה אותה לארוחה בחינם אם הייתי בעלת המסעדה.

למעלה