מה לעשות?...

מה לעשות?...

הלילה האחרון היה לי קשה במיוחד. חוייתי התקף חרדה. היה לי קשה, כמו שניתן להבין מהפוסט האחרון מאתמול, ולא הצלחתי להרגע ולישון ואז קראתי בבתוג החדש של האקס וזה ממש עשה לי רע. אני יודעת שעדיף שלא אקרא שם אבל הסקרנות...הורגת את החתול שבי..לא יכולה לעצור בעצמי.. הוא כתב שהוא מרגיש הקלה גדולה מאז הפרידה והיה לו מאוד רע במערכת יחסים איתי ושהוא כבר רוצה לפגוש אשה חדשה. עבר לי גל של קור בגוף כשקראתי את זה. היה לי קשה מאוד. לקחתי כדור הרגעה וזה לא ממש עזר, דפיקות הלב נעשו מהירות וחוסר השקט גדל ואז לקחתי גם כדור שינה ואחרי כמה זמן זה עזר והצלחתי להרדם. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. מתי התחושה המחורבנת הזאת תעבור???? האם היא תעבור???? אני קוראת ספר של עזרה עצמית ועושה את התרגילים וזה רק מייאש אותי יותר.. עכשיו אני גם פוחדת מסוף השבוע המתקרב... בסופי שבוע הכי קשה לי. הוא אמור לבוא לקחת את שארית חפציו ולהחזיר לי את המפתח (כאילו, סגירה סופית...). היה אמור לבוא הבוקר אבל דחה את זה. לא יודעת מה עומד מאחורי זה ולא רומה להכניס לעצמי רעיונות מוטעים לראש. כל עודף הניתוחים הפסיכולוגיים שלו שאני עושה לא עוזר לי ובכלל עודף ההתעסקות בו לא עושה לי טוב, אבל ככה זה... לא יכולה אחרת... מקווה להעביר את היום הזה בשלום. אין לי שום תכניות וזה לא טוב..

ואז מה?

אז אחזור איתו על כל הדפוסים הרגילים שלי? ואז זה שוב יסתיים? ואני אהיה מדוכאת וחזר חלילה???? נמאס לי!!!!!!

yoley1

New member
הכל יעבור ברגע שתשני את התיכנות

שלך............ הבנת............הכל אצלך.........

גם יואל/אייל צודק ו...

כמובן שאת צריכה להיות פחות או יותר שלמה עם עצמך ולתקן בעצמך את התכונות שמפריעות. ושאלת "ואז מה"?- יש סיכוי טוב מאוד שאפילו תתחתני עם הבחור הבא וזה יסתיים כנראה עד שהמוות יפריד בינכם(ותספיקו לגדל ילדים + כלב חמוד ויהיה לכם בית עם גינה שתארחו בו כל סופשבוע חברים טובים לברביקיו). ויש גם סיכוי שהחבר הבא שלך ישבור לך את הלב(או את לו) וזה יגמר אחרי שנה- אבל אז את תהיי הרבה יותר חזקה ומחושלת-כי עברת את זה כבר- יהיה לך כואב אבל הרבה פחות מעכשיו-ואז יכול מאוד להיות שהבחור הבא אחריו יתאים לך כל כך עד שלא תרצו בכלל להפרד.

למעלה