מה לעשות עם 120K???

מצב
הנושא נעול.

בורסקאי

New member
מה לעשות עם 120K???

מה לעשות עם 120K???
שלום לכם חברים!!! יש לי 120K ללא שימוש, אני רוצה להשקיע אותם באג"ח או במשהו שהתשואה בטוחה לא מוכן לקחת סיכון גדול על הכסף! תודה רבה מראש לכל העוזרים....

אחי היקר שב עוד קצת בחוץ

מה לעשות עם 120K???
שלום לכם חברים!!! יש לי 120K ללא שימוש, אני רוצה להשקיע אותם באג"ח או במשהו שהתשואה בטוחה לא מוכן לקחת סיכון גדול על הכסף! תודה רבה מראש לכל העוזרים....
אחי היקר שב עוד קצת בחוץ
עד שיתבהר גם המצב הביטחוני וגם המצב של הנאסדק בארהב וכל זה לא יקח עוד הרבה זמן וכרגע עזוב אותך מאגח או מכל דבר אחר כי כשהמצב יתבהר תוכל לקבל תשואה יפה על הכסף שלך בכל מה שתבחר

אנליסט79

New member
תסגור בינתיים בפק"מ יומי

מה לעשות עם 120K???
תסגור בינתיים בפק"מ יומי
ואז כש תשתנה המגמה כנס לשוק

בועז06

New member
גילון

מה לעשות עם 120K???
גילון
נכון להיום 5.16% לאחר מס!!!

conundrum3

New member
לאיזו תקופה?

מה לעשות עם 120K???
לאיזו תקופה?
לשנה - הייתי הולך על מק"מ. לשנתיים - על שחר קצר. לתקופה ארוכה יותר - אחד משניים: 1. קרן נאמנות של אג"ח קונצרני (או פיזור על 4 אג"ח קונצרניות שונות, בעלות מח"מ 4-5 לכל היותר). 2. קונה מק"מ לשנה, ובתום השנה מחליף למכשיר ארוך יותר, בכפוף לתנאים שישררו אז בשוק (ההנחה כאן היא שהתשואות לתקופה ארוכה יעלו בינתיים יותר מכפי שהשוק צופה כיום, כך שההחלפה תשתלם).

מצב
הנושא נעול.
למעלה