מה לעשות ? אלירז לא עושה לי את זה

מה לעשות ? אלירז לא עושה לי את זה ../images/Emo9.gif

אלירז רחוק מלהיות האישיות שרצים אחריה רחוק מלהיות האישיות הסוחפת שרוצים להיות בצילה ולחסות תחת כנפיה . זה כבר לא בית האח הגדול וארבע קירות עם כמה אנשים שאפשר להטיח בהם זה העולם האמיתי וכאן צריך לדעת להתנהג , להפעיל אינטלגנציה , להפעיל קסם אישי . כאן צריך להודות שהכל קצת גדול עליו , לקחת כמה קורסים , ללמוד , להשתפשף , לקח יועצת תתמיד שתשפר קצת את הגמלוניות , את השחצנות שלא במקום . מה לעשות אלירז לא עושה לי את זה האמת שמעולם לא הלכתי שבי אחריו . הלכתי שבי אחרי הממי של המדינה הילדה הזו הטובה והחכמה , שגם אור הזרקורים לא מסנוור אותה זו שנארת נאמנה לאוהב ליבה זו שכמה שצחקו עליה היא חכמה יותר מכולם בטח יותר חכמה מאלירז .

אמברלה

New member
את מדברת על שחצנות? סליחה אבל השחצנות נוטפת

מכל מילה שכתבת. ואני הכי שונאת שיורדים על בן אדם ואחרי זה מהללים בן אדם אחר ומשווים ביניהם.

שחצנות ? אני פירטתי ונימקתי

והסברתי כל מילה שלי אני חושבת שהאיש לא בשל לחשיפה הגדולה הזו שקיבל זה מובן וזה טבעי , זו עובדה שהוא היה מלצר אני לא מפחיתה מכבודו זה מה שהוא היה כדי להיות מוכן להתמודד עם הדמות הזו שנכנס לנעליה אלירז הסליברטאי כדאי לו לקבל ייעוץ , לגדול ולהשתפר האמיני לי שאם יקבל עיצה זו הוא רק יעזור לעצמו . ולמה שלא אשווה? הרי הם מאותה תוכנית הרי מתקיפים אותה השכם וערב בהחלט במקום לומר דברים לזכותה זה לא אמור לגרוע מאלירז . יום טוב לך

אמברלה

New member
כאשר את משווה בין שניים

זה נשמע כאילו את משבחת את הראשון על חשבון השני וזה יוצר מעין הזדהות עם השני ואנטי נגד הראשון. אני אישית לא אוהבת שמשווים במיוחד שהתחרות נגמרה. אני לי בעיה עם זה שתשבחי את אלין מכאן ועד הודעה חדשה אבל עדיף לא לעשות את זה באותו עת שאת מעבירה ביקורת על אלירז או על כל אחד אחר.

אני חושבת שלגיטמי להביע דיעה

הם מאותה תוכנית , רק טבעי שידברו על שניהם באותה נשימה ( כמעט ) מפני שהם העפילו לגמר . אני מבינה אבל את הרגישות שלך לא היתה לי כוונה לפגוע בפופולריות שלו , הבעתי את דעתי .

זהר77

New member
עכברה, התבלבלת. את מחפשת מנהיג, אך אלירז

לא הציע עצמו לראשות מפלגה ולא לראשות שום גוף. אלירז השתתף בתכנית האח הגדול, שכל מה שנדרש מהמשתתפים בה הוא להיות מי שהם... וזה מה שנמדד. ואילו את מחפשת מנהיג. נסי בבחירות הקרובות.

תגידו אתם לא חושבים שאתם מגזימים?

איזה מעריצים פאנטיים יש פה, זה הורג אותי לפעמים!!! שתבטא איזה דיעה שבא לה על אלירז, שלילית, חיובית. העיקר שזה נעשה בטוב טעם ולא במטרה לפגוע. אלין יותר עושה לה את זה, מה לעשות? תגיד לה לא?

זהר77

New member
עכברה, איבדת כיוון לגמרי. את מחפשת אבא???

למה נדמה לך שאלירז צריך לקיים את השטות הגמורה שאת מחפשת בזוכה "האח הגדול" ולדברייך: "האישיות הסוחפת שרוצים להיות בצילה ולחסות תחת כנפיה"?????????????????? אני במקומך הייתי מבינה שאני בבעיה גדולה אם אני מחפשת בכוח מנהיג בתוכניות טלויזיה. האח הגדול מציג לך אנשים. העם בוחר מי האיש השווה מכולם. לא מי האיש ש"תרצי להיות בצילו ולחסות תחת כנפיו"... הגזמת לגמרי. אם יש (ויש!) לך חסכים - בקשי עזרה במקום אחר. אלירז לא התיע את עצמו כסוכך לך ולאף אחד.

25330

New member
בעיקר לא מסכימה../images/Emo31.gif חוץ מפרט קטן אך חשוב

נתחיל בהסכמה, גם מבחינתי אלין
היא המאגנומאמית
הלאומית. בנקודת ההכרעה בין אלין ואלירז אלין היתה המועדפת עלי בגלל התהליך והדרך הארוכה שהיא עשתה בבית האח הגדול למרות כל הקשיים - ואם לכולם היה קשה, לאלין באדיבות: נתונים טבעיים כמו גיל ומראה, ההפקה, קנאת הדיירים ואי-פירגון חבריה, לאלין המתוקה ואהובה היה קשה והוצבו קשיים שעולים על הקושי של כל המשתתפים יחד. שנית, נכון אלירז נזרק למים לא-טבעיים לו, מוקדם מדי כדי לשמר מומנטום ולנצל הצלחה. אבל זה ממש לא משנה. בכל מקרה האיש אינטלגנטי מאוד ולומד תוך כדי שחיה. ממה שרואים הוא תופס מהר מאוד ולמרות שהוא נשאר עצמו הוא מהיר תפיסה, למידה ושיפור עצמי. נעבור לאי-ההסכמה. ודאי שעכשיו אחרי שהמסך ירד ודלת בית האח הגדול נפתחה בפני המשתתפים, בכל המובנים, אין יותר תחרות. לכן לא חייבים להשוות בין אלין לאלירז. ההצלחה של אלירז אינה על חשבונה של אלין וההפך. שנית, אם יש משהו שקשה להגיד על אלירז זה שאין לו כריזמה או שהוא לא סוחף. סוד הקסם האלירזי (בדומה לזה האליני, אף שהסגנון והדרך של שניהם שונים) זו הכריזמה שלו. הרצון שלך להיות לידו, להיות מיודדת עמו. יש לו קסם אישי. שלישית , אם ישנו משהו שאי-אפשר לומר על אלירז בשום פנים ואופן (וכמובן שגם על מלכת הלבבות אלין) זה שהוא שחצן. חסר נסיון - נכון. חסר התמחות והשכלה בתחום השיחה וההגשה - נכון. חושב בטעות שלכל מצב אנושי-רגשי יש פתרון ואפילו דרך לינארית עם התחלה אמצע וסוף - נכון. קצת חסר סבלנות בגלל הלחץ באוזניה וחוסר נסיון ועידון במעברים וסיומות - נכון. אבל בשום פנים ואופן לא שחצן. לא מלאכותי, לא מתנשא, לא לא-טבעי. סוד הקסם שלו זה הוא עצמו. חוסר הפייאטים והנצנצים הפך אותו (ואת אלין כמובן) למאמי הלאומי. לסיכום לא משנאת או הקטנת אלירז תבנה אלין וההפך. חוץ מזה אלירז לא הטעם שלך, לא ממש מוכרחים לצפות ולעקוב איך היה אוצר אלירז: "לא מתאים אז תתקדדדדמי".

lolibror

New member
על דבר אחד אין ויכוח - יש לו כישרון טבעי

תראו איזה דרך הוא עשה בשבועות האחרונים. הוא פורח. אין יום בו לא מכיר מישהו אחר בקסם שלו והוא מקבל חיזוקים מכל הכיוונים. זו רק ההתחלה. מכל דיירי האח הוא היחיד שהצליח בינתיים למנף את הפרסום שלו ולהפוך אותו למשתלם מכל בחינה.

הוא הצליח , אבל יצליח יותר

אם יחליט שהוא משתפר ומקבל ייעוץ והכוונה בכל מה שקשור להופעות שלו מבחינת תדמית ותוכן .

webguy

New member
האח הגדול דואג לו ..!!

זה ימשך שנתיים שהם מקבלים ממנו תגמולים ואז הוא עם אמרגנים שיעזרו לו ..אבל בהחלט הזכיין מאדיר את שמו כחלק מהאדרת התוכנית ושמירה על הפופולריות שלה .... אם ידע למנף את זה ..? הוא נבנה על קהל מעריצים והרטיינג שהוא מביא אבל התוכנית כלעצמה אין בה שום מסר מיוחד כלשהו ועניין מיוחד .....כאשר יהיה אח חדש הרוב ישכח ממנו ויעבור לאהוד מישהו אחר שיהפך להיות אלילו ואז המבחן האמיתי של אלירז ...ואני אישית מאמין שאין בו שום יחוד וישכחו ממנו אבל יתכן שאני טועה מעניין יהיה לעקוב ..

יקירתי אין מחלוקת ביננו כנראה שלא הובנתי נכון

אלין מקסימה בזכות עצמה היא לא תבנה לא בגלל ולא בזכות אף אחד לא מחסרונות ולא מיתרונות של אף אחד אלא בזכות עצמה . לגבי אלירז - אין לי דבר נגד הבחור - הוא פשוט לא הטיפוס שלי - הוא גמלוני לדעתי - לא ייצוגי ולכן אני חושבת שאי אפשר לרכב לעד על זרי דפנה ואהבת הקהל מבית האח הגדול צריך לגדול ולהשתפר במיוחד ששינה פאזה ונחשף לקהל רב יותר , למציאות האמיתית . זו לא בושה , כדאי ללמוד , גם אנשי מקצוע , אנשים בשיעור קומה לא פחות מאלירז לומדים לא רואה כל רע בהעת הדיעה שלי , ההפך הוא הנכון .

אלין היא משהו מיוחד ילדת הקסם הלאומית

חיילת נהדרת , ילדה טובה שמתפתחת וגדלה נכון נאמנה לעצמה ולערכים שלה לא מסונוורת מהפרסום , מאוד היא וזה לא אומר שאם אני אומרת בשבחה אני מורידה מזה של אלירז

אלטרול

New member
מיקימאוס-אלין ילדה, לא ראית איזה בושות עשתה

מול יהודה לוי,הוא נבוך מהשטויות שהיא אמרה,הייתה מבולבלת,וחסרת וורבליות מינימלית

למעלה