מה לעזאזל קרה בדרבי הזה?

נמשל

New member
מה לעזאזל קרה בדרבי הזה?

מישהו מעלה על דעתו מה היה מתחולל במועדון אם הזריקה לשלוש בשניה אחרונה הייתה נכנסת והיה הולך הגביע?
אם אנחנו נגיע למשהו העונה, תזכרו את הרגע הזה.

ועוד נקודה שמפריעה לי: סוגיית הכרטיסים.
אני אחרון האדומים, אבל חאלאס, הקהל של מכבי לא מוכן לשלם ולהגיע למשחק (כולל אני)?
אז שיגיע הקהל של היריבה.

אנחנו עד כדי כך מפחדים מהפועל שאנחנו לא רוצים שימלאו את ההיכל?

המשחקים הללו של לא לאפשר לקהל היריבה להגיע, עברו מן העולם.

תתמקדו בלשווק את הקבוצה שלכם ולגרום לה להיות יותר אטרקטיבית כדי שהקהל יבוא, מאשר לדאוג שלא תרגישו אווירה ביתית באולם, גם על חשבון הפסד.

yanivya2

New member
מה בנוגע לפציעה של סמית'?

סמית' נפצע במהלך הרבע האחרון...
מישהו יודע לעדכן מה קרה לו?
אני מאוד מקווה שזו לא פגיעה בברך המדוברת, כי אז זה קורה בעיתוי הכי לא טוב שיש.
עוד יומיים פנאתינייקוס...
בנוגע לדרבי, שוב הוכח שמרקז היינס לא יציב. יכול לקלוע 7/7 ויכול להחטיא אין סוף זריקות חופשיות.
מכבי צריכה את דגן יבזורי, או סטריק שוטר אחר....
לנדסברג קלעי, אבל לא רואה שום דבר אחר בעיניים... קבוצות עם קצת יותר שכל יסגרו אותו בכל מחיר, ולמסור הוא הרי לא מוסר, ואז הוא יהפוך להיות נטל על ההתקפה.

Ziggy Stardust7

New member
מסכים איתך, בוואלה כתוב שהיינס מתנדנד

ומכבי שוקלת לצרף במקומו את איטוואן מור,
רכז שמשחק כרגע בשיקאגו בולס.
&nbsp
לגבי סמית', הוא סובב את הקרסול, ואני מקווה כמוך
שזו לא פציעה חמורה מדי..
והוא לא היחיד שמתלונן על כאבים..גם טיוס מתלונן
(שוב) על כאבים בקרסול, סופו סובל ממתיחה במפשעה
וגם רנדל לא כשיר לחלוטין-כמה מפתיע...
נקווה שכולם יחלימו עד לפתיחת הטופ 16.
&nbsp
לגבי הדרבי, כמו שכתבתי לנמשל, מכבי ניצחה בפוקס.
וגם אני הייתי רוצה לראות את יבזורי במכבי.
לדעתי הוא יכול היה להיות תחליף לא רע לדייויד בלו.
מצד שני, אני לא בטוח שלמכבי יש צורך ביבזורי כרגע,
משום שיש לה מספיק שחקנים שקולעים מבחוץ.
ואני לא רואה במה יבזורי טוב מלנדסברג...

Ziggy Stardust7

New member
מסכים עם כל מה שכתבת, למכבי היה יותר מזל משכל

אבל גם פוקסים נחשבים, לא? :)
תאר לך מה היה קורה במכבי לולא שארפ היה קולע
את השלשה המפורסמת נגד ז'לגיריס,
ומכבי לא הייתה עולה לפיינל פור שהיא עצמה אירחה?
&nbsp
בכל מקרה, ברבע האחרון השחקנים של מכבי
פשוט נפלו מהרגליים, ורק בנס המשחק לא הסתיים בהפסד.
נקווה שההגעה של אלכסנדר תשדרג את מכבי משמעותית.

למעט

חלקי החילוף הרבים בגופו , אלכסנדר מגוון את המשחק ההתקפי שלנו.
אבל בוא לא נצפה כרגע לגדולות ונצורות מהחתמה של 18K לחודש, נראה קצת לא ריאלי.
לא חושב שהשחקנים שלנו נפלו מהרגליים , אבל אין לנו ווינר שיוביל אותנו , לא יודעים להרוג משחק ולא בפעם הראשונה, פארגו צריך שמישהו יעזור לו להפסיק לבלבל בין האגו שלו לתכונות מנהיגות כי אין קשר בין השניים , וככל שמכבי תשכיל לשלב לצידו של פארגו מישהו שינהיג אותו , ייטב לקבוצה.

עמיקם10

New member
הייתי בדרבי והטכני המחוייב זה שתי נקודות אבל...

שלשה כדורים הפועל קיבלו מתנה.ראיתי שני זינוקים במשחק שנראו לי כפאולים ובשידור החוזר אחד היה פאול מכוון לרגליים שיחרר מגן והיה סל אחרי זה מתחת לסל. בזינוק השני הזניק את פארגו [או היינס] החוצה.זינוק שגרם לשחקן מכבי לזנק וממש סיכן אותו על גבול הלא ספורטיבי. ברבע האחרון הפועל נלחמו בשיטות של ארז. מכבי שהובילה כבר ב-17 נזכרה פתאום שגורל הגביע למעשה בידה. ואז כבר היו עייפים ומתוחים. וגם פצועים. הרבה פעמים קבוצה חוזרת למשחק מבור גדול- זה קרה גם למכבי ושתי השלשות אחת של אובאנון ואחת של לימונד [או פורד] אכן כמעט ניצחו להפועל אבל גם הפועל התעייפו ולימונד יצא בחמש..וכך למכבי שיחק המזל שבכדור האחרון לא הלכו לצבע.זה מה שארז אמר וניצלו מההארכה. מעבר לזה המשחק הוא לא כדור אחד ולא שניים. אלא איך אתה מגיע. וגודס מוטב שילמד מה קורה כשמכבי מובילה ב-17 וב-15 זמן ארוך למדי ועוד ברבע השלישי שזה הרבע של מכבי. ובכלל העבירו את הקהל של הפועל ליציע אחר כדי שלא יהיו מול הספסל של מכבי. אז מתעסקים בדברים מחוץ למשחק. ואך הקהל של מכבי לא באים משפיק צופים למשחק קובע במוצאי שבת.?

עמיקם
לגבי הזינוק לרגליים

אם אני לא טועה זינקו לרגליים של סמית , הפילו אותו ושחררו שחקן של הפועל לקרש סל , למה זה לא פאול אני עד עכשיו לא מבין.

עמיקם10

New member
מה שאני שואל את עצמי זה איפא היתה ההגנה ברבע האחרון?

פיני אמר לשחקנים שהם לא יקלעו יותר מ-15 ושתי השלשות במני טייים כמעט שעלו במשחק.העיקר ללמוד מהנסיון כי אם היה אוברדוביץ בצד השני הגביע היה הולך מן הסתם. מה שכן היה משחק משחק.

זה לא רק ענין של יכולת , זה גם ענין של אופי

וכמו שלמכבי יש אופי ככל שזה נוגע ליורוליג, הפועל היא עקב אכילס כואב שלנו וזה תמיד היה ככה.

עמיקם10

New member
אני מסכים שהדרבי תמיד בעיה..אצל שתי הקבוצות

אבל באמצע העונה קיויתי שלא יהיה סוף מתוח

yanivya2

New member
טעות של השופט, היה פאול ברור על סמית'

השופטים איבדו את השליטה על המשחק ברבע האחרון... אם כי בסופו של דבר הם לא היו הגורם המרכזי לחזרה של הפועל.
מכבי איבדה עשתונות וזרקה יותר מידי שלשות ברבע האחרון, במקום לחדור לסל ולסחוט עבירות. בדומה לכך גם אופציית הכנסת כדור לסופו, שעבדה יפה קודם לכן נעלמה וסופו מצא את עצמו רץ הגנה-התקפה בלי לראות כדור.
כמובן שהפציעה של סמית' והעבירה הרביעית של טיוס תרמו מאוד לחזרה גם כן.
בכל מקרה, מה שחשוב זה שהפועל הלכה הבייתה.

yanivya2

New member
לוח עמוס, שחקנים פצועים ללא גיבוי מספק בספסל

ישנם רק שני סנטרים, טיוס וסופו (לא מחשיב את כהן כסנטר).
בעמדת הSG חסר לנו קלעי נוסף למעט לנדסברג שעדיין לא הוכיח את עצמו ביורוליג.
ברגע שנשחרר את לינהארט או שהוא כבר שוחרר, אנחנו נהיה בבעיה כשסמית' לא ישחק... כי אז יש רק את לנסברג בעמדה, שהייתה הכי עמוסה בתחילת השנה, וביוון, אם הקרסול של סמית' לא יחלים, נהיה בבעיה...
מכבי תצטרך לשחק לא מעט זמן עם 3 גארדים (לא שזה כזה רע).

ראיתי את המיספרים. של..

של בנדל מדד 66 יאללה תנו לילד לשחק ליפני שהיה בנבאיי

yanivya2

New member
לפי מה שהבנתי הוא לא מככב בלאומית

גם במשחקים הקודמים שלו ביורוליג לצעירים הוא שיחק לא משהו, ורק במשחק הזה הוא כיכב... נגד שחקנים נמוכים יחסית של בולוניה.
בליגה בר"ג הוא לא מככב בלשון המעטה כנראה. לא מצליח למצוא סטטיסטיקה של הליגה הלאומית, אבל זה מה שטוקבקיסטים כותבים עליו.

לא יודע מה הוא עשה במשחקים האחרים במיני יורוליג

הזה , אבל בגילאי נוער מכבי באופן כללי נמושה, הפסידה בכל יתר משחקיה לאימפריות מצדביטה , רומא , ועוד אחת.

למעלה