מה לובשים היום? לחמישי.

מה לובשים היום? לחמישי.

אני עם ג'ינס וחולצה מרנואר, מגפיים מ 24/7 וצליעה מעשי ידיי המוכשרות
מעל זה - טרנצ' כחול כהה עם שרוולים טיפה נפוחים. לא השקעתי במיוחד היום, אבל האיש מוסר שהג'ינס הזה עושה לי טוסיק חמוד. שזו יופי של מחמאה, כי יש לי מחסור טוסיק רציני.

iditush forever

New member
שוב טיול לביה"ח,לחדר מיון ../images/Emo7.gif../images/Emo122.gif

עקב כאבי תופת,חוסר שינה, ואי יכולת תזוזה. מסתבר שזה כבר לא סדק, יש לי 3 צלעות שבורות
ועם הוראה של לשכב במיטה שבוע עד עשרה ימים לפחות עד שזה יחלים. אההה אין לי סבלנות והכאב הורג אותי. זהו הלך הסילבסטר
*בתוך פיג'מה ענקית מרחמת על עצמי*

דלעת

New member
../images/Emo10.gif ../images/Emo201.gif

נשמע מאוד מאוד מאוד לא נעים.... אם את צריכה עזרה עם משהו- רק תגידי. אנחנו גרות קרוב!

iditush forever

New member
תודה מתוקה ../images/Emo13.gif

בינתיים אני פחות או יותר מסתדרת, ההורים שלי באים אליי לעזור, וגם חבר שלי. ותחילת שבוע הבא אני אעלה להורים שלי..כי קשה לי להסתדר פה לבד בבית. תודה מותק מעריכה זאת מאוד.

דלעת

New member
תגידי כשתגיעי להורים

אני אבוא לערוך ביקור חולים
ובכל מקרה ההצעה עומדת בעינה.

iditush forever

New member
תודה מותק בדיוק חשבתי על זה..

שאני אגיע להורים שלי, נפגש ככה
ושוב תודה, את מקסימה ואני מעריכה זאת מקרב לב.

m i c h m i c h

New member
אני רק חייבת להגיד שאת מאוד מוכשרת...

חוץ מזה החלמה מירה ונטולת כאבים. מה נתנו לך נגד הכאב? יש היום אחלה משככי כאבים, צריך רק לבקש. לגבי הסילבסטר למה הלך? ארוחה במיטה עם החבר מול טלויזיה/סרט טוב. מה יותר מזה צריך?

nowonder

New member
תהיי בריאה

שתדעי שמי ששובר צלעות בראש השנה האזרחי, יהיה בריא כל השנה.

Black Star

New member
תרגישי טוב יקירה ../images/Emo201.gif

נשמע בהחלט לא נעים אבל אני מקווה שהרבה מנוחה ואהבה יעבירו את זה צ'יק צ'ק!

דלעת

New member
ואני- מתרגשת מיציאה לסופר

אחרי שכל השבוע הייתי חולה בבית: טייץ משובץ בגווני אפור, סריג שחור דק עם צווארון ועליו אפודה ארוכה באפור כהה, שרשרת כסופה עם פרחים גדולים ו"פנינים", מגפונים בסגנון בוקרים של סטיב מאדן. ליפסטיק אדום.

Capelli Neri

New member
אהבתי. מאוד נינוח והצבעים נעימים.

מראה חורפי מושלם. אני מצדי גם לא ממש השקעתי. סוודר ירוק בהיר, ג'ינס בהיר ומין מגפיים קצרים ושטוחים עם שרוכים. בעיקר חששתי שיהיה לי קר ומאחר שיש לי יום ארוך אני גם צריכה שיהיה לי נוח. אבל...היום המנחה שלי החמיאה לי על זה שאני תמיד מתלבשת יפה. היא אמרה שהיא ריכלה עלי עם מישהו שאמר שאני מתלבשת נהדר, והיא הסכימה ורק שמחה שאני במחלקה שלה, היכן שחסרות חתיכות ואנשים עם טעם. תמיד טוב לקבל מחמאות מהבוסית.

Fun Fair

New member
אצלי (+התנצלות../images/Emo9.gif)

אני היום מתעקשת לדבוק במראה חורפי!!! שמלה צמרירית עם שרוולים קצרים וחצי גולף של בנטון בורוד סגלגל- צבעונית ומקסימה. מתחתיה- חולצה לבנה צמודה גרביונים אטומים שחורים מגפיים שחורים עד הברכיים לק ירקרק חאקי
והתנצלות: איכשהו יוצא שאני בקושי בבית ביומיים האחרונים וממש לא ליד מחשב, אז נוכחותי הדלה היא לא כי אני לא אוהבת אתכן, אלא כי נורא קשה לי לתפקד עם האייפון כמחשב עיקרי (אני מנצלת את ימי החופש שלי לפגוש אנשים וזה לא מנומס לשבת האף תקוע בטלפון
) אז הסליחה עמכן ומבטיחה לשוב בקרוב!

Capelli Neri

New member
אני חייבת לדעת-

מה עושים עם שמלות וחולצות חורפיות עם שרוולים קצרים?? איך זה שימושי איכשהו? הרי תמיד צריך "לחסום" אותן בסוף עם איזה קרדיגן...

innocence

New member
חבל שלא צילמתי...

לבשתי כרגיל כזה, רק קצת יותר, לראיון עבודה. מכנסי ג'ינס יפים, חולצה שחורה ומעליה מעין סוודר ירוק רפוי ומשוחרר, ונעלי עקב, כמובן...

לעבודה בלוריאל../images/Emo3.gif

טוניקה שחורה גדולה עם חגורה כפולה שחורה. ג'קט בסגנון גברי, שחור פסים אפורים דקים צעיף אפור שחור גרביון שחור 120 דנ' אוקספורד שטוחות שמנת ואפור תיק אפור קוקו מרושל סומק.

נשמע טוב! נהיית דיילת יופי? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

סתם... את יודעת שאני אוהבת אותך

למעלה