מה להערכתכם (מנסיון) טווח הנסיעה בכיסא גלגלים ממונע luca

pinister

New member
מה להערכתכם (מנסיון) טווח הנסיעה בכיסא גלגלים ממונע luca

חשוב בעיקר לטיולים ארוכים.
והאם יש תקלות אופייניות???

yoelbeker

New member
,תלוי איזה מצבר שמים לך...

ככל ככל שהמצבר גדול וחזק יותר כך מרחק הנסיעה גדול יותר.
שאל את היבואן

pinister

New member
תודה, זה ידוע לי.

בנתונים הרשמיים של העגלה כתוב שהטווח שלה עם שתי סוללות 78 אמפר-שעה הוא 22 מייל (35 ק"מ).
בחישוב מהיר מסתבר שהטווח שלה עם הסוללות הסטנדרטיות (60 אמפר-שעה) הוא 27 ק"מ בלבד (לעומת הצהרת הסוכן על 40 קילומטר).
זו הסיבה שביקשתי ממשתמשים בעגלה במשך תקופה לתת את חוות דעתם.

אין לי כסא לוקה, אבל פעם איתן אמר לי שכל

הכסאות נוסעים בערך 30 ק"מ על דרך נגישה ללא מהמורות ישרה ללא עליות. אני הייתי בברלין מעשר בבוקר עד שבע בערב, הכסא נסע כמעט כל הזמן למעט ארוחות וסתם מנוחות קצרות, כנ"ל בברצלונה

pinister

New member
טווח נסיעה של לוקה

הי ערן.
ביקשתי חוות דעת מנסיון אישי ולא מה שאיתן (או שמעון) אמר.
ואם אין לך כסא לוקה, עם איזה כיסא (ומה הטווח הרשמי שלו?) היית בברלין ובברצלונה ואיך זה קשור ללוקה?
אגב, שמענו חוות דעת מצוינות על הלוקה. יחד עם זאת, כנראה שלאלה שסיפרו על טווח נסיעה גדול יש לוקה עם סוללות גדולות יותר (78 אמפר-שעה במקום 60) המוסיפות 30% לטווח (או בחישוב הפוך: עם סוללות ה-60 (הרגילות) הטווח קטן ב-23%).
ולהגביה את הכיסא ב-4 ס"מ (כדי לקבל את ה-78 במקום ה-60) בעייתי הרבה יותר מטווח הנסיעה
תודה בכל אופן.
פיני.

Allen657

New member
הפנייה אל ערן משה

שלום לך ערן משה. אשמח לקבל ממך מידע איך הסתדרת בחו״ל עם כסא גלגלים חשמלי בברלין וברצלונה. האם שכרת נהג מנמל התעופה? ואיך מסתדרים עם התחבורה הציבורית? והם בעיה לעלות כסא גלגלים חשמלי למטוס?
תודה.

יש לי כסא ג'ימיני.עלייה למטוס כאן בארץ

זה עד דלת המטוס ומשם או בכסא של המטוס מסיעים אותך או אם אתה יכול לעשות מעט צעדים אתה הולך עד לכסאך, אני רוכש כרטיסים בכסאות המועדפים, זה מייד אחרי הביזניס.
ברלין משדה התעופה שם מסיעים אותך בכסא רגיל עד לכסא שלך, משם לרכבת הצמודה לשדה עד מרכז העיר, שים לב לתחנות המטרו האם יש בהן מעלית וכמו כן עדיף לשאול את הסדרנים באם אין שיפוצים שם כדי שלא תגיע לתחנה ותתקע, אין צורך בנהג שעולה אלפים, העיר מונגשת יפה מאד.
ברצלונה עוד יותר מונגשת- אוטובוס עם רמפה עד למרכז העיר משם אוטובוסים שכולם עם רמפות חשמליות עעד למקום שאתה צריך, כל האוטובוסים מונגשים, תחנות מטרו ברובן הגדול מונגש, שוב לבדוק מעליות יש לזה ציון ציוחד המפת המטרו. ו...נסיעה טובה

Allen657

New member
תודה רבה עבור התגובה. ועוד שאלה אחת

האם יצא לך לשכור רכב נכים באירופה עם מנגנון יד? אם כן איפה או באיזה מדינה?

לא יצא לי, אבל ביררתי שנה שעברה לטיולח בשוויץ

שבסוף ויתרנו עליו, מצאתי רכב עם סוג של רמפה מאחור נדמה לי מרצדס 303. לדעתי מנגנון יד אתה מביא איתך, ניתן לפרק מרכבך ולהרכיב על כל רכב אחר, לפני שבוע דברתי על כך עם חבר טוב שאמר כי לדעתו לחברת אוויס יש רכבי נכים בחו"ל. צריך לחפור לעומק בנושא.
אני צריך רק רכב עם מעלית או רמפה כי אין בנמצא רכבים להשכרה עם מנגנון יד חשמלי והגה חשמלי

למעלה