מה לדעתכם היה ה-רגע של פרוייקט Y?

alex257

New member
מה לדעתכם היה ה-רגע של פרוייקט Y?

לדעתי,כשפיראס ויוגב החזיקו ידיים ושרו "אין מדינה לאהבה" היה רגע מאוד סוריאליסטי! פשוט רגע שמתאים להגדרה שתמונה אחת שווה אלף מילים כל פעם שאני רואה את הקטע עוברות בי צמרמורות בגוף מה דעתכם?

לדעתי הרגע הטוב ביותר היה

בפרק הראשון כאשר אני הופעתי וצילמו את האודישן שלי! הייתי מדהימה!

alex257

New member
שאם הייתי מנסה

לשחק הכי גרוע שאני יכול עדיין לא הייתי מגיע לרמת ה"כישרון" שלה....(לא "שלך" כי זאת לא את)

אני לא טובה בלקלל. אתה לא שמן.

אני אפילו לא יודעת איך אתה ניראה. תאמר לי שהמונולוג שלי היה יפה ונשלים- טוב?

alex257

New member
חחחחחחחחחחחח

המונולוג היה יפיפה הכל למען הרוח הטובה

קרן!

עם כל הכבוד (שאין לי), מה הקטע שלך?! אנשים לא אהבו את הקטע, זכותם להביע את דעתם! מה את נכנסת לנו לפורום ומתחילה לקלל את כולם? את בושה לפורום הזה!!! אני מציעה לך לצאת מפה לפני שכל השאר מראים לך את אוצר המילים שלהם. ואגב, מה הקטע של החצאית הזאת?! את חושבת שזה יפה או משהו?

בטח שהקטע האהוב עלי היה....

"סירק והאפונים", "סירק ושחצני הבלוקים", סירק ובוריס, מסע אל החירות!", וכו' וכו'...... נקרעתייייי

מת1קה

New member
את לא רצית? חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מת1קה

New member
דרך אגב, איזו רמה יש לך

אני מדברת גם על הרעמה שעל הראש שלך וגם על הרמה הנמוכה שלך ( אני מאוננת, סתמי, תעופי ) אחותי, את חכמה ( מפגרת)... ואם היו מקבלים אותך היית רצה ולא הולכת שוב לאודישנים, לא, לא אני לא מרגלת... נכון, את מפגרת

את ממש מתחילה להגזים. זה מעליב

בבקשה תפסיקי. אה כן ותודה על המחמאה על השיער- המעצב שלי הוא ששון דרחני (במיקרה גם אבא שלי)

אה כן ובדיוק באותו רגע אוננתי

ורציתי לשתף את כולכם כדי להראות לכם שאני פתוחה ואין לי בעייה להיות בפרוייקט וואי.

למעלה