מה כל כך רע בסדר העולמי החדש אם אכן יקרה?

ערני31

Well-known member
אני רואה בו דבר חיובי אפילו ששמעתי את הטענות על שלילת זכויות הפרט בדומה לדיקטטורה

ערני31

Well-known member
מורא מלכות יהיה בכל זמן ובכל מקום אז למה בגלל החשש מזה צריך לבטל את האפשרות שכל אדם יוכל לגור ולעבוד בכל מקום בעולם בלי שום פרוצדורה ושיהיה בנק אחד לכולם עם מיסוי כלל עולמי פשוט ושיתוף פעולה בטחוני כלל עולמי למיגור הטרור והפשיעה אלה נראים לי דברים חיוביים

eקא זו או

Well-known member
אני רואה בו דבר חיובי אפילו ששמעתי את הטענות על שלילת זכויות הפרט בדומה לדיקטטורה
מי שקורא מד"ב יודע שהאופציה הזו מופיעה בספרים ובסיפורים רבים, והיא משקפת בעוצמה את אי הנוחות של רבים מסגנון הדמוקקטיה על גבול האנרכיה, ורצון של יחידים רבים למסגרת מעט יותר נוקשה. יש רבים שרואים במשטר בסין את העתיד. מצד אחד שלטון מרכזי נוקשה ומצד שני חירויות פרט "הגיוניות". גופי הענק שהוקמו לאחר מלחה"ע השניה, בעקבות המלחמה הקרה או האחרון - האיחוד האירופאי משקפים את התשוקה הזו.
טוב/רע?
אז ההוא מסין, הגאון שנעלם כי השמיע בקורת פומבית, העיתונאית שנעלמה כי חשפה מה קורה ב- וואהן - זה מחיר כבר, לדעת פעילי זכויות אדם, לחיים "חסרי דאגה" תחת שלטון אבהי ומספק כל.

ערני31

Well-known member
אני לא מתכוון לשלטון כמו בסין או שמספק הכל מה שאני רוצה זה לעלות על טיסה כמו שאני עולה על אוטובוס ושיהיה לי את האפשרות לקנות או לשכור שם דירה ללא הגבלת זמן וכמובן לעבוד שם בלי להתעסק בבירוקרטיה מיותרת סוג של הסכם עולמי לשיתוף פעולה ואיחוד כלכלי ביטחוני תקשורתי ותחבורתי

ערני31

Well-known member
ואם יש בממשלה הזאת נציגים מכל העולם ובחירות כמו פריימריז משהו בסגנון של האום בשילוב עם שלטון דמוקרטי

למעלה