מה כל כך רע בסדר העולמי החדש אם אכן יקרה?

אני רואה בו דבר חיובי אפילו ששמעתי את הטענות על שלילת זכויות הפרט בדומה לדיקטטורה

מורא מלכות יהיה בכל זמן ובכל מקום אז למה בגלל החשש מזה צריך לבטל את האפשרות שכל אדם יוכל לגור ולעבוד בכל מקום בעולם בלי שום פרוצדורה ושיהיה בנק אחד לכולם עם מיסוי כלל עולמי פשוט ושיתוף פעולה בטחוני כלל עולמי למיגור הטרור והפשיעה אלה נראים לי דברים חיוביים

אני רואה בו דבר חיובי אפילו ששמעתי את הטענות על שלילת זכויות הפרט בדומה לדיקטטורה
מי שקורא מד"ב יודע שהאופציה הזו מופיעה בספרים ובסיפורים רבים, והיא משקפת בעוצמה את אי הנוחות של רבים מסגנון הדמוקקטיה על גבול האנרכיה, ורצון של יחידים רבים למסגרת מעט יותר נוקשה. יש רבים שרואים במשטר בסין את העתיד. מצד אחד שלטון מרכזי נוקשה ומצד שני חירויות פרט "הגיוניות". גופי הענק שהוקמו לאחר מלחה"ע השניה, בעקבות המלחמה הקרה או האחרון - האיחוד האירופאי משקפים את התשוקה הזו.
טוב/רע?
אז ההוא מסין, הגאון שנעלם כי השמיע בקורת פומבית, העיתונאית שנעלמה כי חשפה מה קורה ב- וואהן - זה מחיר כבר, לדעת פעילי זכויות אדם, לחיים "חסרי דאגה" תחת שלטון אבהי ומספק כל.

אני לא מתכוון לשלטון כמו בסין או שמספק הכל מה שאני רוצה זה לעלות על טיסה כמו שאני עולה על אוטובוס ושיהיה לי את האפשרות לקנות או לשכור שם דירה ללא הגבלת זמן וכמובן לעבוד שם בלי להתעסק בבירוקרטיה מיותרת סוג של הסכם עולמי לשיתוף פעולה ואיחוד כלכלי ביטחוני תקשורתי ותחבורתי

ואם יש בממשלה הזאת נציגים מכל העולם ובחירות כמו פריימריז משהו בסגנון של האום בשילוב עם שלטון דמוקרטי

למעלה