מה ??? כולם בחופש ????

סבא אריה, אנחנו לא בחופש

אני עוקב כל הזמן בפורום. פשוט אני עמוס בעבודה שלא תמיד יש לי זמן ליזום. אבל אני איתכם.

היום קיבלתי את הקטלוג החדש של "יד ושם"

יש הרבה ספרים חדשים על השואה, אפשר להתעדכן באתר שלהם.

גם אני קבלתי הקטלוג של יד ושם

עדיין עוד לא פתחתי אותו יעשה יותר מאוחר אני מאחל לכולם שבת שלום ומבורך אוס סבא אריה

h2409

New member
ספרים

סבא אריה איך אפשר לקבל את קטלוג הספרים מיד ושם? ואיך אפשר להשיג את הספר על שואת יהודי יון ?

תשובות:

א. אפשר לפנות דרך האתר של "יד ושם" להוצאת הספרים שלהם ולבקש שישלחו את הקטלוג, באתר אפשר לראות את הספרים ואת המחיר. ב. את הספר שואת יהודי יון, אפשר לראות בספריה של המרכז ללאדינו באוניברסיטת בר אילן, בנין יהדות 410 חדר 308, ימים שני-רביעי, מעשר עד שלוש. בהצלחה וכל טוב.

einat8

New member
נהדר

אני גם בקשר עם יד ושם וגם אני מקבלת מהם קטלוגים אף ביקרתי שם וזה סגר אצלי סוג של מעגל בנעוריי מאוד רציתי להיות שייכת לאלה שנוסעים לפולין אבל בגלל ביוקרטיה שלא מובנת לי לא נסעתי אז החלטתי ללכת ליד ושם לראות מקרוב וזה אחד החוויות הכי חזקות והכי מוחשיות אני זוכרת שלא הפסקתי לדבר על הביקור שם הם עושים עבודה נאמנה ממש בחרדת קודש להנצחת השואה ואף כתבתי להם וליושב ראש אבנר שלו מקום מדהים ומחזק את תחושתי שעם ישראל חי וקיים ותמיד יהיה כך לעולם ובספריה הפרטית שלי יש למעלה מיותר ממאה ספרים הקשורים בשואה הספרים שהייתי ממליצה עליהם הם ליבי הפצוע המזוודה של חנה אנה פרנק השבועה של רם אורן אל תשלח ידך לנער לאורך המסילה של תמר ברמן את צודקת אכן יש להם גם חנות וירטואלית באתר שלהם שאפשר להזמין משם ספרים עינת

למעלה