מה כדאי לשישי הקרוב בצהריים?

orlyg2

New member
מה כדאי לשישי הקרוב בצהריים?

מתלבטות בין "מינה טומיי" ל"בית התאילנדי"....מה דעתכם? נהיה בסביבות דיזינגוף סנטר. אולי משהו אחר?

פ ו ל ק ע

New member
בית תאילנדי יותר אותנטי

אבל אני מאוד אוהבת את מינה טומיי. מאוד מאוד.

orlyg2

New member
סיבכת לי את ההתלבטות...../images/Emo6.gif

איפה יותר נעים? איפה אפשר לבקש אוכל חריף/לא חריף (זאת אומרת, האם בכלל יש אפשרות כזו?)? מינה טומיי מפתה אותי בגלל הבננה לוטי. הבית התאילנדי נראה לי יותר מגוון במנות. אני צודקת?

sadira

New member
אז ככה...

בבית התאילנדי דווקא יש מנות חריפות (וכמובן גם כאלה שלא), במינה טומיי לא (או לפחות לא זכורות לי כאלה). הבננה לוטי דווקא לא משהו לטעמי, אבל יש קינוחים אחרים טובים (חלקם לא אסייתיים -- לדוגמא מוס שוקולד לבן מדהים). לגבי גיוון -- דווקא במינה טומיי יש יותר גיוון כי זה לא רק מטבח תאיי, אלא מגוון מטבחים אסייתיים.

davemen

New member
אם לא היית עדיין במינה טומיי,

אז נראה לי שזה כדאי, עם כל אהבתי לבית התאילנדי.

smartblonda

New member
../images/Emo127.gifהגיוני למדיי ,לגוון זה תמיד

לעניין במיוחד שמדובר בכמה מטבחים אסיאתים תחת קורת גג אחת.

בבית התאילנדי גם הקינוחים מעניינים

ולא רגילים. פרט כמובן לשאר המנות המצוינות.

בפעם האחרונה שהייתי בבית תאילנדי

השרות היה מזעזע, מנהלת המשמרת הייתה חסרת כל כישורי שרות לקוחות והרסה לנו את תחילתה של הארוחה בצורה כזו שרצינו רק לאכול וללכת. לא הייתי במינה טומיי.

במהלך אוגוסט. האוכל היה נהדר

וערב לחיכנו אבל השרות היה רע ומר... כמו שאמרתי קלקל את ההנאה ככה שרק אכלנו והלכנו תוך פחות משעה.

החתולית

New member
השירות מעולם לא היה משהו

בבית התאילנדי, אבל הוא גם לא היה מזעזע או גרוע במיוחד. אכלתי שם כמה וכמה פעמים - השירות היה תמיד ברמה בינונית ויותר מידי סחבקית לטעמי, והאוכל היה תמיד מוצלח ולא מאכזב. דרך אגב, הטיפ שהשארתי שם, תמיד התאים לשירות - מה ש"צריך" ולא שום דבר מעבר לזה.

../images/Emo45.gifבית תאילנדי!

במינה טומיי ביקרתי לפני כשבוע (ארוחת פרידה מחברה רגע לפני שטסתי לחול) וממש לא התלהבתי... ןהבננה לוטי היה לגמרי חלש

orlyg2

New member
ומה היה בסוף???

החלטנו על מינה טומיי. הגענו בסביבות 14:00 בשישי, חדורות מרץ והתלהבות. ואז פתחה לנו מארחת <<<אנטיפתית>>> את הדלת, והסבירה במתק שפתיים ש...."יש בעיה במטבח, וכל העבודה נעצרה לרבע שעה". וחוץ מזה..."יש לכם לחכות לפחות עוד חצי שעה חוץ מזה". בחישוב מהיר הבנו שנצטרך לחכות כמעט שעה בשביל לחכות - מה שהיה נראה לנו קצת מוגזם. החלטנו לעבור את הכביש ולאכול ב"ג'ירף".....בתולות ג'ירף כולנו! לראשונות לקחנו גיוזה (כיסנים במילוי עוף) - מצוינים, ושיפודי סאטה - בסדר גמור. לעיקריות לקחנו את המנה האפגנית (אורז + בייקון + פרגית) - שהיתה טובה מאוד, ואת השיחוק מהמנות החדשות - מנת איטריות שחורות עם פירות ים. המנה היתה מלאה בשום - והיתה פשוט מצוינת!!! לקינוח לקחנו ברולה בננות - שהיה מצוין גם הוא! החשבון הסופי יצא 220 ש"ח. היה נעים!

למעלה