מה כבר יכול לקרות מכמה פירורים...

מציעה לפתוח שרשור לשנה האזרחית החדשה

של סיפורים בנושא - מה כבר יכול לקרות מכמה פירורים... אז אני אתחיל... התארחנו אצל חברים בשבוע שעבר. הבאתי לחמניות מיני וחיממתי בטוסטר אובן, רק לא שמתי לב שהתנור על OFF, אז חברתי לקחה את הלחמניה ודחפה אותה לטוסטר פרוסות... ואני ישר אוי לא-צריך לזרוק את זה! אז היא בתמימותה אומרת-זה לא נגע בטוסטר, זה רק קצת פירורים, הנה ניקיתי את זה... שבוע טוב... ושנה טובה ונ"ג...

מה כבר יכול לקרות מכמה פירורים...../images/Emo35.gif

ביוזמתה של " אמא של נגי" נפתח שרשור לכבוד השנה האזרחית החדשה‬. כולם מוזמנים לשרשר לכאן סיפורי מה כבר יכול לקרות מכמה פירורים...
HAPPY NEW YEAR
אמא של הבנים

net the jet

New member
מזכיר לי שלפני כמה שנים התארחתי

משהו. בשמחה רבה אמרו לי שבעוגה אין קמח . תוך כדי הביס השני אני מתפאלת ואומרת שנפלא, ומיד מבקשת מתכון.... ואז זה מגיע- 2 כפות פירורי לחם.... המארחת המסכנה בחרדה שואלת אותי מה יקרה עכשיו ?... אמרתי שנמתין 20 דקות ונראה. אז זה לקח טיפונת יותר מ 20 דקות, אבל כל הדרך הביתה היו לי כאבי בטן...וזה מ 2 כפות פירורים בתוך עוגה שלמה...

טליאמתי

New member
מה שיכול לקרות זה... ניתוק יחסים../images/Emo190.gif

כבר סיפרתי את זה אבל אין בעיה, הנה זה שוב: הוזמנתי לארוחת ערב (שהתבררה כניסיון לשידוך אבל הסתומה הזאתי לא ממש מבינה בדברים האלה אחרת כל זה היה נמנע מראש
). השידוך הבשלן התקשר כדי לקבל הסברים וקיבל אותם בדרכי המעודנת (והנחרצת
). נשמע שהייתה הבנה (לפחות בעניין ה-0 גלוטן). משהו כמו מחצית השעה אחרי הארוחה חטפתי כאבי בטן חזקים. בקושי הצלחתי להגיע הביתה לפני שנפתחו שערי ה...עונש. הפעם זה כלל גם הקאות והכי גרוע כאבי ראש מאוד קשים שנמשכו 4 שעות בערך, אל תוך הלילה. התקשרתי. "חשבתי שהגזמת. מה כבר יכול לקרות מכף של קמח בפשטידה?". בדיוק אז הופעל משפט הציאניד ובמקביל נותקו היחסים (שעדיין לא היו יחסים אלא היכרות בקושי שטחית וגם זה הספיק לי). כי מי שמחליט עבורי מה בריא לי ועושה עלי ניסיונות, אין לו מקום בקרבתי.

לא בדיוק אבל בערך

למה שלא יהיה סיפור חיובי אחד בשרשור הזה?
חלקכם אולי זוכרים שהייתי לפני זמן מה במשלחת מיוחדת בחו"ל, כשעל הארוחות הופקד צוות קייטרינג משקיען במיוחד שהשקיעו בכולם וגם בי. ארוחת הערב הראשונה שקיבלנו כללה מרק (לאור הקור בחוץ זה דיי נדרש). כשאחד מאנשי הקייטרינג ראה שאני לא אוכלת שאל למה וכשאמרתי שאני מניחה שהשתמשו באבקת מרק הוא אמר שהשתמשו בקצת וכשהסברתי בחיוך שגם קצת אסור, היה נראה שהוא התבאס יותר ממני. למחרת, הגיעה שעת ארוחת הערב ואחד מאנשי הקייטרינג ניגש אלי עם קערת מרק שהכינו בנפרד עבורי ללא אבקת מרק! זה המשיך ככה עוד ערב או שניים כשערב אחד נאמר לי שאני מוזמנת לקחת מהמרק הכללי - הם קלטו שאם המרק שהם מכינים לי בנפרד יוצא טעים ועשיר בלי אבקת המרק, שגם ככה הם שמים ממש קצת, למה לא להכין הכל בלי?

למעלה