מה כאילו אני אוויר?

מה כאילו אני אוויר?

על הזמן אני הסוף של השרשור? לא מתייחסים אליי? סבבה אני לא מגיב יותר בפורום... ולא שאני ריגשי פשוט לא שווה להתאמץ להגיב פה.. יום כתוב ממממואה

Hot Like Fire

New member
טוב הנה קבל צומי :

כפי שראיתי לא כתבת משו שדורש תגובה (כמו ההודעה הדורשת כ"ככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככככ הרבה תשומת לב)(אז גברת נחמדה כמוני מעניקה לך קצת יחס) כולה נדחפת לשירשור של הילוש+תותח וכתבת שם : "כפרה.... וכו' וכו' וכו'" מה ציפית שהיא תכתוב בתגובה? אח כפרה על הסוהו אני חמה עליו ?????????????????????? נו באמת ! אז כתבת תגובה, קראו אותה, לעיתים זה נחמד לעיתים לא, אבל תגובה ?????????????? למה ????? קיצר ... צא מזה ...!

חחחחחחח

תמיד ידעתי שיש פה את העקיצות אז. . . מה קרה הוא רוצה קצת צומי תרדי מזה ואף אחד לא רצה שהילוש תגיד לו וואי אני חמה עליך פשוט תגובה יחס אנשוי ואת לא ממש אנשוית אני מצטערת להגיד לך סנובית!!! מי אני ???

candybox

New member
וואי, וואי, וואי...

יחס אנושי? חי, איזו גוזמה... ועכשיו, יהיה שירשור שלם במיוחד בשביל הצומי שלו? יפה.. הצליח. חה

קנדי ??

לא ניראה לי שהוא ביקש שירשור משלו אבל אני חושבת שהציניות פה ספציפית לא הייתה מי יודע מה במקום. . . ובאמת בלי כוונה רעה רק ההבנה והיחס לא יותר ולא פחות

candybox

New member
גילי!!

כל הפורום הזה הוא ציניות אחת גדולה, למרות שגם אני לא תמיד אוהבת את זה אבל, את באמת חושבת שלא היה כלום ציני בהודעה שלו? אני לא חושבת שהוא עד כדי כך כבד, לפחות לפי ההודעות שלו בפורום, זה נכתב בקלילות, אם הוא באמת צריך תשומת לב, סבבה, הודעה רצינית קצת יותר תגרור אחריה תגובות רציניות קצת יותר

טוב יכול להיות שאני פה טועה

סליחה לא מתערבת בענינים לא שלי פשוט לא אוהבת את כל הציניות והלעג שיש פה לפעמים זה יכול להרתיח בן אדם גם אם זה לא ממש קשור אליו

אחח כפרע עלייך גילי

מכל הבנות פה בפורום ובכלל בצ'אט זאת הבחורה הכי טובה שיש... [ברור שיש עוד... בקיצור מה אתם עושים כזה סיפור ממה שרשמתי כנראה שאתם עדין לא מכירים את הציניות שלי תבואו קצת לצ'אט ותראו. אולי תכירו אותי קצת יותר טוב... גילי אני חולה עלייך [נ.ב מצטער שאני לא עושה אייקונים פשוט אין לי כוח ללחוץ פה למעלה :p חחחחחחחח טו בביי לכולם

Hot Like Fire

New member
בואנה גילי תתחילי לדבר יפה ...

אל סמדי !!!!!!!!!!! חחח סתומה ,זוכרת ת'ימים שהיית עושה לי אייקונים של נשיקות חחח

דרך אגב גילי יפה לך שאת לא מתקשרת

אין לך זמן בשבילי יותר אה??? טוב עד שלא תתקשרי אליי אני לא מתקשר אלייך

kinky the girl

New member
אם יש משהו שטוב בקנדי זו הציניות

שלה... שהיא לא מכונה רעה אבל לפעמים היא צריכה להיות קצת יותר קלילה

candybox

New member
אני? להיות קלילה?

תנסי את להיות קלילה חודש אחרי הריון!!!!

bflygirl

New member