מה יש לך משה עם אורנגדה ?

גאיה ק

New member
חחח נשמע כמו פאשקויל.

את כל הפרסומות דאז אפשר להעביר למאה שערים. כמה טהורים/נאיביים היינו.

עכשיו אני מבינה

למה עלה באפי ריח חריף כל כך של נפטלין,הוצאת החוצה את תכולת הבוידעם :) על דגלי סוכות ונוסטלגיה דיברנו עאלק, לזה קוראים נוסטלגיה.

ברק 188

New member
חה...חה זו גחלילית בתפוזים

איפה האשכליות להיות או לא להיות {אשכו לי היית} אגב הנה פרסומת חמודה ותמימה לתפוזים עוד שהיית בארץ בשנות ה-60 אז כדי שיהיה קוקטיל מושלם תראה מקפל מה אפשר לעשות עם בננות העיקר מקפל בוא ...בוא לבקר אותנו בדרך תאסוף את פאזי שנעלם לנו שמור על המורל ועל מה שנמצא....בכתובות אינטרנט נלוות

ואוו מקפללל

איזה יופי של נוסטלגיה פזרת לנו. וזו לא אני שם בין התפוזים! זו אני
נה ננני נננננה נה רק טוב!!!

ברק 188

New member
מה יש לי עם...

הטמפו אגב מהחדשות: סכנות רוטר- מדוחת על חטיפה/נסיון חטיפה בגוש ציון מקווה שהכל נגמר בטוב.

יש לי ספר

שקוראים לו "איפה היינו ומה עשינו". דנקנר ועוד אדם שאת שמו אינני זוכרת כתבו אותו. [השאלתי אותו והוא לא אצלי] הוא היה יהלום בסבך הספרים שיצאו עת מלאו למדינה חמישים. ספר קליל, שהראה כל מיני פרסומות ישנות, מנהגים ישנים ואישים ישנים משנות החמישים והשישים וגם קצת השבעים. הכל מסודר לפי א"ב. אני תמיד צוחקת בקול רם למדי כשאני שבה לעיין בו, גם בגלל סגנון הכתיבה שובה הלה, וגם בגלל הפרסומות הנאיביות ותפיסת העולם המתוקה שהייתה לי כשהייתי ילדה...... נזכרתי בגלל הפרסומות. ספר שווה.

ברק 188

New member
מפוזרת הכי מסודרת שאני מכיר ומוקיר

מכיוון שגם אני אוהב ספרים שכאלו המלצתך התקבלה ברוב קולות,נחפש ונקנה אז...איפה היינו ? אה נזכרתי לכבוד היוצרים פה בחבורה הנה מצגת יפיפיה של פיסול מיניאטורי של הפסלת אגנס . ושוב הערב יורד ואני נוסע לביה"ח לאימי...להשת'100

למעלה