"מה ישירו ב"כוכב נולד"?"

../images/Emo4.gif

לא מבינה איך יהודית הסכימה לזה... מצד שני, אני בכלל לא עוקבת אחרי העונה הזאת. ואני בטח גם לא אראה את הביצוע (עבודה עד עשר), ואין לי מושג מי זאת הבחורה הזאת ואיך היא שרה... אבל דווקא את זה? בעצם, עם הקהל של היום, זה עוד יכול לקדם את יהודית... ואולי אפילו את האלבום הזה שלא ממש הצליח (אבל הוא עדיין אחד האהובים עליי, ללא ספק).
 

hilali1

New member
למה את כל כך שלילית../images/Emo35.gif למה שהיא לא תסכים../images/Emo35.gif

 
כי התוכנית הזאת חצתה את...

גבול הטעם הטוב כבר מזמן. זה כבר הפך להיות נטל על המדינה כל התופעה הזאת. למי אכפת אם נינט ויודה מתחתנים בנובמבר? למי אכפת אם הראל סקעת הומו? למי אכפת לאן שיר ביטון נעלמה? למי אכפת שג'קו שונא את רמי קליינשטיין? אני לא אמשיך ואפתח את הפה שלי בקשר לתוכנית הזאת שבהתחלה הייתה נחמדה ועכשיו זה כבר הפך להיות ככה שאנשים אשכרה מוכנים לעשות הכל בשביל להיות שם... אשכרה הכל. ואם אני הייתי יכולה, הייתי מעיפה קיבינימט את כל השופטים מהפאנל, ואת צביקה הדר מההנחייה. אז כן, אני שלילית, כי הכל זה חלטורה אחת גדולה. כל מה שהולך שם, וכל מה שהיה ויהיה. אין לי כוח יותר לסטארים האלה. באמת שאין לי כוח. הם לא מוזיקאים, הם לא זמרים, הם לא נגנים והם לא עושים שום דבר חוץ מלהופיע במדורי הרכילות והם בסה"כ חבורה של ילדים מסכנים שרצו להיות מפורסמים, וקיבלו את כל העיתונאות בתוך התחת שלהם, ולי נמאס שכל אחד נהיה היום סטאר בשנייה, ושהוא חייב לעבור מסך בשביל זה. אז כן, נמאס לי מהתופעה הזאת, ונמאס לי שמוזיקאים איכותיים משתפים פעולה עם הבולשיט הזה. אבל זו רק דעתי.
 

DeepThoughts

New member
כל זה נכון

אבל השירים האלו עוברים תחיה מחודשת וכו' זאת אומרת: אני לא אומרת כולם, אבל נגיד איזה ילד שומע את זאתי שרה את איזו מין ילדה , ואז הוא מתחיל לחפש עוד שירים של יהודית וכך הלאה. זאת אומרת המוזיקה שלה תגיע לעוד קהלים וחוץ מזה זה תוכנית בידור, קחי בפרופורציה.
 
זה מה שאמרתי בהתחלה...

שאולי זה עוד יקדם אותה... ושוב - זה חלטורה, זה מה שזה. ומלבד זה? לילדים אין עולם חוץ מכוכב נולד. אני זוכרת שמישהו הגיע לאודישנים של השלישי ואמר "אני אשיר את 'עודני ילד' של הראל סקעת", אז איך שאני רואה את זה? זה לא משנה להם מי זו יהודית רביץ או מי זה אריק איינשטיין או מתי כספי או שלום חנוך, משנה להם מי הסטארים, הם לא אוהבים להעריץ אותם כי הם שרים יפה, אלא כי זה מה שמקובל, להעריץ, לשלוח SMSים, לבוא עם כרזות לכפר המוזיקה ולצרוח כמו מטורפים. ואת טועה, זה כבר מזמן לא "תוכנית בידור", זה כבר הפך לקאלט, וזה גועל נפש שזו התוכנית שזכתה להיות "תוכנית העשור" מתוך כל התוכניות שהיו בערוץ 2 ב15 השנים האחרונות.
 

PianoGirl20

New member
הראל סקעת הומו??..../images/Emo12.gif

חחח, סתם... אני לגמרי מסכימה איתך. התוכנית הזאת היא חלטורה אחת גדולה. בדיוק חשבתי על זה אתמול גם כשראיתי את נינט בהופעה, ופשוט תהיתי לעצמי 'מה כל המדינה רואה בבחורה הזאת'?....כן, אוקיי, היא שרה יפה. אבל זהו! חוץ מזה אין בה כלום! היא לא מוזיקאית, היא לא יוצרת, הקול שלה לא כזה מיוחד, היא נשמעת אותו דבר בכל שיר שלה.... אין בה כלום!.. לפחות ג'קו אייזנברג מוכשר ולא רק שר יפה, אלא גם מלחין ברמה גבוהה. בכל מקרה, גם לי נמאס מזה שכל המדינה רואה את הזבל הזה ומתעסקת בזה (ונכון שגם אני רואה את זה אבל זה פשוט כי זה מצחיק אותי...). לפחות מי שבאמת מבין במוזיקה יודע לא מייחס יותר מדיי חשיבות לשטויות האלה ויודע את מה באמת צריך להערי.
 
למעלה