מה יכול לשמש כתחליף ליוגורט 3%?

bdman9

New member
מה יכול לשמש כתחליף ליוגורט 3%?

קיבלתי תפריט אכילה מתזונאי ספורט, שכולל בין היתר, גביעי יוגורט דנונה 3%. יש לי בעיה קטנה, אני פשוט שונא יוגורט. בארוחת הבוקר, לוקח לי 20 דקות לאכול שני גביעי יוגורט, מרוב שהם מגעילים
. אז רציתי לדעת אם יש תחליף ליוגורט? כל דבר אחר.... אם זה קשור לפורום תזונה יותר, אז תגידו ואני אפנה לשם. 12:00 ארוחה ראשונה 1 כף שמן זית 1 כוס מיץ תפוזים 2 יוגורט 3% שומן דנונה או יופל'ה פרי כלשהו 15:30 1 פיתה – עדיף מחיטה מלאה 2-3 פרוסות גבינה צהובה 1 ירק כלשהו 5-6 זיתים ארוחה חלופית 1.5-1 כוס אורז מבושל 150 גרם בשר כלשהו עדיף דל שומן 1 כף שמן זית + סלט ירקות 18:00 ארוחה כף וחצי אבקה 1.5 כוס חלב פרי כלשהו 20:30 חצי טונה בשמן 2 כפות טחינה/חומוס 1 ירק כלשהו 2 פרוסות לחם 23:00 1 יוגורט כלשהו 3% 1 פרי 24:30 כף וחצי אבקה 1.5 כוס חלב 1 כף חמאת בוטנים לפני שינה חצי טונה בשמן 2 כפות טחינה/חומוס 1 ירק כלשהו 1-1.5 כוס אורז מבושל ארוחת אופצייה או ארוחה לאחר אימון כף וחצי אבקה 1.5 כוס חלב פרי כלשהו

bdman9

New member
קוטג' טעים לי, אבל....

יהיה מתאים להחליף את הדנונה בקוטג' מבחינה תזונתית?

YomiRel

New member
יוגורט לבן?

אולי תחליף בממותק יותר תסתכל על הערכים התזונתיים ותמצא משהו שווה ערך

bdman9

New member
תודה על התשובות.

אני גם אתקשר עוד מעט לתזונאי, ואוודא שהתחליף מספיק טוב (חלב או קוטג').

לא צריך שום תחליף!!!

תרים טלפון ותגיד לו שזה מגעיל אותך . זה בדיוק התפקיד שלו לתת לך מה שווה ערך! בפעם הבאה תזכור ותשנן לעצמך, אתה הקליינט והוא צריך להתאים את התפריט למה שאתה אוהב לאכול. הבעייה היא, שאם אתה לא אומר לו אתה לא נותן לו צ'אנס לספק אותך! לא ברו לי למה אתב משלם לו כסף ושואל את הפורום....

דעתי האישית

אין לי תשובה לשאלה שלך , אבל לי זה נראה תפריט מאוד מוזר אולי זה התפריטים שמקובלים אצל תזונאים , לא יודע ... אולי זה אפילו טוב מאוד .. פשוט למראית העין , לי נראה מוזר.. אפשר לשאול מה הגובה/משקל שלך , ומה המטרה ?

bdman9

New member
זה מה שהרוב אמרו לי

אבל אני סומך על התזונאי, מה גם שראיתי כבר תמונה של מישהו שהיה אצלו, והשינוי היה גדול (לטובה). משקל 62-64 ק"ג גובה: 1.80 בערך היקף זרוע: 31.4 היקף טבור: 78.2 מטרה היא עליה במסה. אני פניתי לתזונאי מטעם חדר הכושר שאני בו בנוסף, והוא הרכיב לי תפריט אחר. כולל ארוחות מלאות, ומועשרות בכל מיני מאכלים. אבל אני לא אכלן גדול, מה גם שהתפריט לא התאים לי ללוח הזמנים בעבודה. לעומת זאת, התפריט שהבאתי בהודעה הראשונה, ממש מסתדר עם לוח הזמנים של העבודה, ומאוד נוח מבחינתי.

TomCohen2700

New member
מעניין אותי לדעת

מאיזו סיבה הארוחה הראשונה שלך רק ב12. ועוד משהו,אמרת שהמטרה היא מאסה,לא סביר שזו תפריט למאסה.

bdman9

New member
אני עובד משמרות ערב

מתחיל בארבע בצהריים את העבודה, ומסיים בחצות. כך שסדר היום שלי טיפה הפוך. אם משהו לא נראה לכם בתפריט, בבקשה תפרטו. שמעתי כל כך הרבה דברים מוזרים על התפריט, אז אולי אני אאסוף את כל הטענות ואציג לו אותם.

הטענות שלי לתפריט

אני לא מבין גדול בתזונה, וכל מה אני אומר הוא סתם על סמך מאמרים בסיסים שקראתי , ויותר מזה הרוב על הגיון בריא ונסיון למה לעזעזל אתה שותה כפות שמן ?!@$@! חשבתי זה היה ברוסיה העתיקה, לא חסר שומן באוכל שלנו. דבר שני , למה אין לך אוכל בתפריט , אתה נורא רזה , בהתחלה חשבתי שזה תפריט דיאטה בכלל :/ ההשמנה בתפריט הזאת נראית לי נורא איטית .. יקח לך שנים אם בכלל , לעלות במשקל .. בכל אופן ,אני אגיד לך ככה, תקח את התפריט שבועים או חודש, אם הוא טוב לך , ואתה עולה במשקל, תשאיר.. אם לא . תוסיף עוד אוכל

למעלה