מה יהיה על הפורום ממחר מחרתיים?

shay keran21

New member
אני כבר שבוע בכוונה לא צופה,רק בשביל

לראות את כל הפרקים הנותרים ברצף...רק דבר אחד לא מובן לי לפני כמה שבועות הביאו אתר,שבו ספוילרים לעד הפרק האחרון,שבו נאמר שדריה תמות,שסער וזהבה יהיו ביחד,ולפי מה שאתם כותבים,זה ממש לא נכון! זהבה תהיה עם ראג' ותנסה להפיל את סער! האם דריה תמות לבסוף? אם לא,אז מי כן? לפי התגובות שלך אני ממש "מפחד" לצפות...שמעתי שסער הגיע למאמדים חדשים ומטורפים..זה יהיה מעניין לצפות..יודה שחקן מדהים,והוא ככה,בגלל שהוא שחקן אמין,אני ממש שונא אותו,זה רק אומר שהוא עושהה את התפקיד שלו מושלם ואמין..קשה מאוד לשחק בנאדם כזה אכזר..אפילו מיטל לא הייתה כזו אכזרית... ראיתי שכתבתם גם שליאן תישאר עם סער,זה שוב סותר את מה שרשום באותו אצר שרשום התקצירים...

vanilla maple

New member
אני לא זוכרת מי העלה קישור לתקצירים ההם אבל

עד כה כל מה שהיה כתוב שם לא היה נכון . אנחנו לא יודעים בוודאות שראג' וזהבה יהיו ביחד אבל הוא נורא דואג, תומך עזר ועוזר לה עם ההפלה ו"הסקופ" על סער. שאלה קשה האם דריה תמות נכון לעכשיו היא בריאה ושלמה אומנם לא מאושרת אבל בחיים. היום הוא בהחלט שבר שיאים שהוא התנפל על חצי עולם אבל הוא לחוץ מהחדשות שקיבל (לא רוצה להרוס לך) כולנו מחכים למחר, ליאן תשאר עם סער? אולי אתה מתכוון לתום?

shay keran21

New member
חח אני כותב מה שאת כתבת...

ליאן שסוף סוף מראה שהיא אוהבת את סער ונשארת איתו. ככה את רשמת...כניראה התכונת לתום...לרגע נבהלתי..חשבתי שהיא נשארת עם סער... אני מאוד מקווה שמה שהיה רשום באותו אתר הוא לא נכון..רק חלקים נכונים..הקטע עם יפית והרמן,עם לינור לפי גם הפרומו ששמים כל הזמן,נראה שסער ימות..אבל כמובן פרומים רק מטעים...מה שבטוח-סער ותום לא מתכוונים לסלוח לאחד השני,לכן אני סבור שמי שימות יהיה סער...מחכה כבר ל12 בלילה של מחר כדאי לצפות בהכל...ואל תדאגי את לא הורסת כלום,אני לא אוהב מתחים..אני תמיד אובה לקרוא תקצירים...בעזרת השם,אחרי אלופה לא רוצה לראות שום דבר..חחח לא רוצה לצפות החרא הזה..חחח התבגרתי כבר...

vanilla maple

New member
אופסססססססססססססססססססססססססססססססססססססססססס

באמת התכוונתי לתום

למעלה