מה יהיה מחר

מצב
הנושא נעול.

moti286

New member
אפשר לעשות סיוסים יפים על

מכרתי הכל וקניתי די מדיקל
עשיתי היום כל כך הרבה פעולות כמעט השטגתי אלא שבחינם, סך הכל הפסדתי היום כעשר אחוז מכלל השקעות שלי.היום היה יום של מרויחים הרבה ושל מפסידים הרבה.בסוף המסחר קניתי בכל הכסף שעמד בירשותי די מדיקל מאמין בה מאוד.להערכתי מחר נגיע לשער80 ואולי אף נעבור אותו.מה אתם אומרים?
די-מדיקל. עכשיו צריך ליהיות סוחרים יומיים וחכמים, לקנות בבוקר ולמכור בערב ולהיפך. שימו לב שביום המניה משתנה 10% לכל צד ואם תיהיו מספיק נבונים אפשר לעשות עלייה סיבובים יומיים. מה גם שהמחזורים שם ענקיים ואין סכנה שלא יהיו קונים. חשוב!ליהיות זהירים ולבדוק טוב טוב מה כדאי לעשות ברגע נתון.

moti286

New member
סיוסים=סיבובים :)

די-מדיקל. עכשיו צריך ליהיות סוחרים יומיים וחכמים, לקנות בבוקר ולמכור בערב ולהיפך. שימו לב שביום המניה משתנה 10% לכל צד ואם תיהיו מספיק נבונים אפשר לעשות עלייה סיבובים יומיים. מה גם שהמחזורים שם ענקיים ואין סכנה שלא יהיו קונים. חשוב!ליהיות זהירים ולבדוק טוב טוב מה כדאי לעשות ברגע נתון.
סיוסים=סיבובים :)

זוהר56

New member
די מדיקל

מכרתי הכל וקניתי די מדיקל
עשיתי היום כל כך הרבה פעולות כמעט השטגתי אלא שבחינם, סך הכל הפסדתי היום כעשר אחוז מכלל השקעות שלי.היום היה יום של מרויחים הרבה ושל מפסידים הרבה.בסוף המסחר קניתי בכל הכסף שעמד בירשותי די מדיקל מאמין בה מאוד.להערכתי מחר נגיע לשער80 ואולי אף נעבור אותו.מה אתם אומרים?
די מדיקל
מה דעתכם לגבי מחסום ה-60 למניה וההגעה ל-80? עדיין בעמדתך?(מוטי אוהד כפר סבא..) תודה האם יש סיכוי בעתיד הקרוב למניה כמו גמול ייזום או וורלד ספנות לעלות שוב??

nissanr

New member
מה יהיה מחר

מה יהיה מחר
מושקע בדי מדיקל באופציה שלה ובביומדיקס כרגע ברווח נחמד לא יודע מה לעשות לגבי ההמשך

לפי דעתי יש מצב

מוטי לדעתך היא תעלה מחר??
לפי דעתי יש מצב
אני עוקב אחרי המניה הרבה זמן ויש חלק מהאנשים שאומרים שהיא תגיע ל500 נקודות שזה המון כמעט פי 10 ממה שהיא עכשיו.לפי דעתי האפשרות היותר פסימית שהיא תעלה ותגיע ל250-300 נקודות שזה פי 4 בערך ממה שהיא עכשיו וזאת רק ההנחה הפסימית שלי...אם מחר היא ממשיכה לעלות אני מסתער עליה

מצב
הנושא נעול.
למעלה