מה יהיה לאחר השלמת הפינוי?

סוהי

New member
מה יהיה לאחר השלמת הפינוי?

כשהשלום יעטה אותנו המעטה של שיממון שקט וחסר אירועים?...על מה נדבר?....איזו סיבה תהיה לחסום אותנו,הקיצונים הבוטים?...על מה נתלהם? את מי נשנא,ואנחנו רק מול עצמנו ניצבים?

יונקון

New member
אנחנו ניאבק על יהודה ושומרון

ואני מקווה סוהי ידידי שבפעם הזותי לא תתנתק לי כל כך מהר, כפי שהיה בגאזה, אלא תלך עימי כתף אל כתף כנגד חלשי האופי, הרוצים למסור את חלקי ארצנו ככה חופשי לכל דיכפין, ואם תאכזבני - אוי ואבוי לך יא סוהי, אתה שומע?!

Mesarim

Member
למסור, להיפטר, למסור

להשאיר רק גושי התנחלויות (ובקעת הירדן לזמן מוגבל ומוסכם מראש) להיפטר מהכיבוש, להיפטר מנוער הצווחות לחזור לשפיות לחזור להיות יהודים וישראלים, במקום מתייונים כובשי-ארצות הלאה הכיבוש הלאה גוש אמונים הלאה נוער הצווחות כסף לשכונות ולא להתנחלויות

יונקון

New member
אפילו נאולץ להסכים לתכנית השגעונית

הזותי הרי שאתם תוצרכו להעתיק את הערבים מתוך מדינת היהודים, ואז נראה כמה אתם תהיו נחרצים בלהיפטר שלכם

1 ועוד 1

New member
40 שנה

זה הזמן פלוס מינוס שנשאר לפתיל ההשהיה הדמוגרפי לפני ה"בלגן" האמיתי.זכות השיבה ומדינה דו-לאומית תהיינה רק האפריטיף!

סוהי

New member
אי אפשר להיפטר מהבעיה הדמוגרפית .

אבל ניתן לספח את גושי ההתישבות הגדולים שאינם כוללים אוכלוסיה ערבית,ובכך להרויח פעמיים.גם חלקים חשובים מארץ ישראל,וגם עיבוי ההתישבות היהודית.

סוהי

New member
M,אני רושם לפני את תביעתך לסיפוח!!!

כל מה שאנחנו דורשים הוא סיפוח גושי ההתנחלות,יישום הריבונות על ירושליים המאוחדת וריבונות על בקעת הירדן וקו פרשת המים....וכל היתר כבר במילא מזמן לא "כבוש" על ידינו....

סוהי

New member
יונקון,כפי שכבר אמרתי...

ביהודה ושומרון אנחנו מדברים רק עברית!!!

סוהי

New member
השתתפות פיזית במלחמה אחת בלבד...

ודעתך היתה משתנה ב-180 מעלות.

אלי.

New member
סביר להניח שאז הדיונים יסובו

על הסוגיה אם צריך לפרק את הגלגלים מהסבתא, או לתפוס איתה טרמפ למרכז הליכוד ...

סוהי

New member
אין כל קשר למרכז מפלגתי כלשהו.

עיין בדברינו לעיל - שמאל וימין כאחד...מצאנו פתאום שפה (תחתונה) משותפת....

אלי.

New member
בלי קשר, זה אחלה נושא לדיון.

ואל תשכח שנשארו לנו איזה אי או שניים, לשפוך עליהם הררי מילים.

למעלה