מה יהיה בסוף?

yoyo10

New member
מה יהיה בסוף?

אני רק שבוע 22 וכבר יש לי בטן מכובדת מאוד אומנם התחלתי את ההריון עם עודף משקל רציני אבל העלתי רק 3 קילו מתחילת ההריון ורק בבטן אפילו בפרצוף קת רזיתי מה יהיה בסוף ההריון אני יהיה ענקית

תוכי

New member
אין לך מה לדאוג

אני התחלתי בעודף יותר ממך העלתי עד עכשיו 1.5 קילו ומחכים לי עוד 3 חודשים שאני מקווה לא להעלות יותר מ-4-5 קילו וזה בהגזמה תחשבי שבלידה יורדים ממך כמה קילויים

ג ל י 1

New member
יויו יש לך בטן מדהימה

נראה לי שגם לי היתה כזאת בשבוע 22, היום אני שבוע 26 ויש לי בטן קצת יותר גדולה משלך ונראה לי שהיא ממש קטנה

POOH*

New member
../images/Emo13.gif

נראית בטן מקסימה.. ואם הכל בבטן יש סיכוי טוב שגם ירד יותר בקלות אחרי הלידה... אני בהריון דווקא נהניתי סוף סוף מהיתרון של להיות גדולה עם סיבה מצויינת... הבעיה היחידה היא שזה כבד לסחוב.. ואני גם לא עליתי הרבה בהריון הקודם.. למעשה סיימתי אותו בשני קילו פחות משהתחלתי אחרי ירידה של 8 קילו בשליש הראשון ועליה של 6 בשני הבאים. והבנתי שבנות עם עודף משקל גדול מעלות בד"כ פחות בהריון. הפעם לצערי כבר העלתי כך שכנראה לא יהיה מוצלח מהבחינה הזו כמו בהריון של גיא. בכל אופן את נראית נפלא.. אל תתבעסי..
POOH

yoyo10

New member
כן זה מעולה עכשיו אני לא סתם שמנה

אלה שמנה עם סיבה מוצדקת

יו איזה בטן יפה...

יו יו היי גם אני בשבוע 22 ואני דווקא לא התחלתי את ההריון עם עודפים אבל אני עליתי עד כה 10 ק"ג ואני פשוט מרגישה עצומה ואני כל היום חושבת על אוכל. לא מסתיימת ארוחה ואני כבר חושבת מה אני אוכל שוב.... יש לך בטן מדהימה וגם שלי באותו גודל פחות או יותר אלא שאצלי הבטן קטנה והבטן ענקית... תהני ודרך אגב מתי את יולדת? התל"מ שלנו הוא 28/7 בהצלחה

יויו את נראת מדהים

תפסיקי לדבר שטויות. את צריכה לראות אותי אני שבוע 26 וכבר עליתי 7 קילו, לא רואים ששמנתי אבל מזה כל הקילויי הללו איפה הם מתיישבים? שמנתי בפנים, ואני שונאת את זה

moriyag

New member
יויו חמודה

אני גם בשבוע 22.. וגם לי יש כבר בטן מכובדת מאוד מאוד מאוד... וכן.... גם אני (בנתיים) השמנתי רק בבטן וגם קצת בחזה. זו הזדמנות נהדרת להשמין כמה שאנחנו רוצות- בלי להרגיש שמנות.. אז תהני מזה...

ayush

New member
תגידי, מה את מתלוננת ? 3 קילו ?../images/Emo6.gif

הצחקת אותי. בקצב הזה, אחרי ההריון תהיי יותר רזה ממה שהתחלת אותו. אני, לעומת זאת, מזעזעת את עצמי כל יום מחדש, ועליתי כבר 8 קילו

גלעמית

New member
התל"מ שלנו כמעט זהה

התל"מ שלי הוא 22/7, ואני העלתי כבר למעלה מ-5 קילו... מצחיק, הבטן שלנו נראית כמעט אותו דבר

למעלה