מה חלמתם להיות

mail man

New member
מה חלמתם להיות

אנחנו מרבים לדבר על האללים שלנו פה וכשחושבים על זה גם אנחנו סך הכל אותם בני אדם. אם אתה היית צריך לעלות לשחק, מה התפקיד הכי נחשק שלך ?

NYMets Man

New member
נראה לי סקנד....

כי זה התפקיד שלי.... בנתיים לפחות עד שאני אככב באאוטפילד של הג'וניורס העונה חחח עמית!!!! אתה איתי בקבוצה חחח עלית מדרגה לי ירידה לך חחח

מממממ

האמת שכל עוד אני בליין אפ אז אין לי כלכך בעיה... (כל עוד זה ליגה חדשה בשבילי... עם הזמן כמובן שארצה תפקיד שיתאים לי...) הייתי רוצה פיצ'ר... תמיד אהבתי את התפקיד.. לשלוט במשחק... את האחריות... ואם לא אז אין לי בעיה כלכך עם כל תפקיד אינפילד... לא הייתי רוצה קאטצ'ר... ומתוך האינפילד אני הכי פחות אוהב את הט'ירד בייס (למרות שזה והפירסט בייס התפקיד שלי..) ואם יש עבודה רבה באאוטפילד (בניגוד לליגה שהייתה אצלנו העונה)אז גם יש אפשרות להיות סנטר, או לפט פילדר... רייט זה מבאס כזה....

Blood

New member
שאלה טובה..

למרות שאני מחשיב את השורט והת'ירד כעמדות הכי קשות לשחק בהן, אני עם בילי - P או C

omri1234567

New member
ani haity rotze lesahek 1B!!

lo yodea lama ani pashot ohev et haemda hazoty!!! lasot tfisot yafot aharey shehakador kofetz al hadirt lezanek sham al hahol litfos et hakador ani pashot ohev et ze

mail man

New member
אני

פיצ'ר פיצ'ר פיצ'ר. התפקיד הכי מרגש וכמו שאסף ציין הכי אחראי על מגרש הבייסבול. חבל שאני זורק יותר רע מטומקו :)

yasea

New member
אני נראה לי סקנד

אבל גם פיצ'ר זה בסדר, אמנם אין לי ממש דיוק כרגע, אבל זה ישתפר. דרך אגב, כנראה אני מצטרף לליגה בקבוצה מקרית ביאליק של כיתות ה-ז, אבל בגלל שאני בח' ואפשר לצרף שניים בערך, אז זה בסדר. חוץ מזה יש אפשרות לפתוח קבוצה יותר צפונית, אם מישהו מעוניין, שישאיר לי מסר.

למעלה