מה חום גוף נורמאלי של ילד??

kees

New member
מה חום גוף נורמאלי של ילד??../images/Emo5.gif

אנחנו מפתחים תגובה לחיסון - שקד עם 38.2 קיבל אקמולי אכל וחזר לישון אני בלחץ!!!! אני לבד וזו הפעם הראשונה שאני מתמודדת עם חום גבוה

אפרת12

New member
אני חושבת שזה בסדר (עד 38.5)

אבל מק
כדי שיותר מנוסות יביעו את דעתן ונסיונן

lulyK

New member
גם ממה שאני זוכרת אחרי חיסון זה

אמור להיות בסדר - רק לוודא שהאקמולי מוריד לו את החום. לנו אמרו לתת אקמולי גם הוא סתם צ'וקו, ולא לחכות לעלייה בחום (בסוף לא היה צריך
). מסכנון קטן - מקווה שהשינה תעביר לו את כל באסת החיסון

lulyK

New member
אולי כדאי בכ"ז להתקשר למוקד

פתאום נזכרתי ששקד בן חודשיים (נכון?), ואני יודעת שעד גיל חודשיים ההוראה היא לגשת למיון עם חום מעל 38.5, אז הכי טוב שההרגעה תגיע מגורם מקצועי, לא?

דש1דש

New member
למיון?!

אחרי חיסון יש הרבה פעמים חום - ולפני 38.5 אפילו לא אומרים לתת אקמול.... מה שעוד עוזר להורדה ושיפור מצב הרוח שלהם - מקלחות פושרות (לא קרות!) קומפרסים רטובים על המצח וזה עובר תוך 48 שעות...... מבעס נורא - ועוד יומיים אנחנו גם חוזרים על זה כנראה

efratsh

New member
לדעתי תתקשרי למוקד

גם לי זכור שעד גיל חודשיים ההוראה היא לגשת למיון עם חום מעל 38.5 (למרות שזה אולי נשמע קצת מחמיר...) בכל אופן חשוב לעקוב אם החום יורד אחרי שהוא מקבל אקמולי. תרגישו טוב, ותעדכני...

kees

New member
התקשרתי למוקד והם אמרו שאכן לא נהוג

לתת אקמולי לפני 38.5 (לי אמרו לתת אקמולי אפילו מיד אחרי החיסון) אלא מקלחות פושרות של 20-30 דקות. אם לא יורד החום לתת אקמולי. למיון לגשת רק עם החום עובר את 39, הילד אפטי, ריפיון שרירים, מסרב לאכול, פריחה על הגוף ועוד מיני כולירע. שקד ישן עכשיו רגוע, הוא אכל את כל הבקבוק לפני שנירדם, הגיב אלי ואפילו הצליח לחייך חיוכון קטן. אז אני קצת יותר רגועה. לא נראה לי שאצליח לישון הלילה אני כל 5 שניות ניגשת למיטה שלו לראות שהכל בסדר איתו

kees

New member
וכמובן שאני חייבת לציין שאני אכולת

רגשות אשמה - איזה מן אמא שנותנת שיכאיבו לילד ועוד חומר שגורם לו להרגיש לו טוב - ממש מייסר אותי

kees

New member
../images/Emo6.gif החום בוטל שותים קריסטל ../images/Emo6.gif

שקד התעורר עכשיו בלי חום, שופע חיוכים, רעב, ומלא מרץ לשחק (נו טוב ישן כ"כ הרבה) לא הבין למה אימא שלו מחבקת כ"כ שמחה כ"כ והופכת אותו למזוזה מרוב נישוקים. החזרתי אותו לישון כדי שאוכל אני ללכת לישון קצת יותר רגועה. מקווה כי החום לא יעלה חזרה

כ ו כ ב 1

New member
עד 38.5 אין צורך באקמול.....וואצל

הפשושים זה לא נחשב חום????? מה שלום שקדי הבוקר

kees

New member
הבוקר הוא קם במצב רוח טוב

דיבר אכל ונרדם, אח"כ קם שוב אכל קצת (היה לו 37.0) הקיא מעט (השתעל תוך כדי האוכל) וחזר לישון. נראה לי שכאשר יתעורר הוא יהיה בסדר גמור, ככה אני מקווה לפחות. עכשיו גם הכלבה כנראה לא בסדר - כששקד הקיא היא שילשלה והיה צורך לשטוף גם אותה כי היא התלכלכה. אני באמת מפתחת כישורים של מקגייור - ניקיתי את שקד, שטפתי את הריצפה, רחצתי את הכלבה והכל ב10 דקות!!! סתאאאאם- הכל יהיה בסדר עד הצהריים

למעלה