מה זה?

מצב
הנושא נעול.

צחקן

New member
לצערי לא.

יש לך מצלמה???
מעניין אותי לראות אחד מאלה שאתה בונה מושלם אחרי הרכבה!!!
לצערי לא.
ב"ה י לאח שלי דשגטיליתו והוא לא מסכים לצלם. ואגב, אני בגיל 5 שברתי את היד, וכל המקצעות שעושים בידים (פרט למחשב) אני לא אוהב וגם הפסדתי את התקופה שהיתי צריך להתרגל לכתוב יפה( גיל 5-7 כן כן, גם בגיל 7 היתה השפעה על היד שלי מהשבר)(ניסתי פעם לשפר את הידיים שלי וללא הועיל). אז לךכן מה שאני בונה לצערי, לא יוצא לי יפה. וכן כאן עלך השולחן יש לי EL ו NG שהרכבתי אתמול ו EL מ 14.8.03 (ככה לפחות אני מזהה את כתב החרטומים שלי).

ואני שברתי את היד שבוע לפני

לצערי לא.
ב"ה י לאח שלי דשגטיליתו והוא לא מסכים לצלם. ואגב, אני בגיל 5 שברתי את היד, וכל המקצעות שעושים בידים (פרט למחשב) אני לא אוהב וגם הפסדתי את התקופה שהיתי צריך להתרגל לכתוב יפה( גיל 5-7 כן כן, גם בגיל 7 היתה השפעה על היד שלי מהשבר)(ניסתי פעם לשפר את הידיים שלי וללא הועיל). אז לךכן מה שאני בונה לצערי, לא יוצא לי יפה. וכן כאן עלך השולחן יש לי EL ו NG שהרכבתי אתמול ו EL מ 14.8.03 (ככה לפחות אני מזהה את כתב החרטומים שלי).
ואני שברתי את היד שבוע לפני
יום העצמעות השנה בגלל חתול שרץ בכביש. ולא הפסקתי לבנות את הדגם של הדחפן שאגב השבוע קיבל סוף סוף צבע למעשה התחלתי לבנות אותו רק שהיד נשברה ועכשו אני בונה דגם של SL בקנה מידה 1/20 אים זה לא עוזר לכם אז 57 סנטימטר אורך ו11 וחצי רוחב הכל מעץ יש גם תוכנית על הנייר בנהתיים זה נראה נחמד

צחקן

New member
צביעה שנייה:

מה זה?
ב"ה מה זה?
צביעה שנייה:
ב"ה את הצביעה הזאת הכנתי לאחי הקטן, יוסף (זה שלא גולש כאן) והוא אהב את הצביעה. הצביעה לקוחה מ 6252 וממספר מיפרקיות דן שצבועות ככה.

צחקן

New member
וחלק ב' של זו:

צביעה שנייה:
ב"ה את הצביעה הזאת הכנתי לאחי הקטן, יוסף (זה שלא גולש כאן) והוא אהב את הצביעה. הצביעה לקוחה מ 6252 וממספר מיפרקיות דן שצבועות ככה.
וחלק ב' של זו:

צחקן

New member
בקשה:

וחלק ב' של זו:
בקשה:
ב"ה אני מבקש שאף אחד לא יעשה שום שימוש מסחרי בזה. ומצידי שתתנו את זה במתנה. אני נותן בעצם מתנה לפורום, כי אני יודע שמי שמקבל צריך גם לתת. ואני אשמח עם עוד מישהוא יכין דגמים או ידפיס וירכיב ויצלם, זה יהיה נחמד מאוד לי לראות שלא רק אצלי יש אטובוסים ברחבי הבית.... .

הבקשה שלך התגשמה

בקשה:
ב"ה אני מבקש שאף אחד לא יעשה שום שימוש מסחרי בזה. ומצידי שתתנו את זה במתנה. אני נותן בעצם מתנה לפורום, כי אני יודע שמי שמקבל צריך גם לתת. ואני אשמח עם עוד מישהוא יכין דגמים או ידפיס וירכיב ויצלם, זה יהיה נחמד מאוד לי לראות שלא רק אצלי יש אטובוסים ברחבי הבית.... .
הבקשה שלך התגשמה
הנה תמונה של האוטובוסים אצלי בבית ( חלק מהאוטובוסים ) אז תראה שגם אצלי יש את האוטובוסים האלו

צחקן

New member
אתה משמח אותי!

הבקשה שלך התגשמה
הנה תמונה של האוטובוסים אצלי בבית ( חלק מהאוטובוסים ) אז תראה שגם אצלי יש את האוטובוסים האלו
אתה משמח אותי!
ב"ה כנ"ל טוארג הסתקלתי בארכיון על התמונות שלך וזה מילא לי את הלב בשמחה!!. תודה תודה!.

shualex2

New member
אם כבר מדברים על דגמים...

ע"מ שלא יהיו עקומים,
ב"ה אני ממלא אותם במקומנים למינהם, וגם אני ממלא אותם בעיתונים כמו "מעריב" ו"ידיעות אחרונות".
אין לי ברירה אלא להפסיק להיות קורא פסיבי ולהראות כמה דגמים מעשה ידי... המפרקית במצב טיפה קשה - אין מה לעשות, היא "בשירות" משנת 93'.

יפה מאוד

אין לי ברירה אלא להפסיק להיות קורא פסיבי ולהראות כמה דגמים מעשה ידי... המפרקית במצב טיפה קשה - אין מה לעשות, היא "בשירות" משנת 93'.
יפה מאוד
כל הכבוד לך ואולי תפרסם את יצירותיך בפורום לעשייה עצמית

shualex2

New member
תודה!

יפה מאוד
כל הכבוד לך ואולי תפרסם את יצירותיך בפורום לעשייה עצמית
תודה!
אגב, יש סיכוי שמישהו יזהה את כלי הרכב הראשון משמאל בתמונה? (אני יודע שזה לא דומה מי יודע מה למקור, למרות שלא יצא לי, טפו טפו טפו, לשבור יד עדיין).

זה נראה כמו טראם

תודה!
אגב, יש סיכוי שמישהו יזהה את כלי הרכב הראשון משמאל בתמונה? (אני יודע שזה לא דומה מי יודע מה למקור, למרות שלא יצא לי, טפו טפו טפו, לשבור יד עדיין).
זה נראה כמו טראם
דגמים ממש יפים, אני מאוד אוהבת דגמים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה