מה זה צ'סטר?

הרברונן

New member
מהו צ'סטר:

זה שיבוש של המילה זסטר כלומר: מכשיר שניתן לקלף איתו זסטים מקליפות (של הדרים בד"כ, אבל לא רק) היתרון הוא שלא מקלפים את הציפה הלבנה (המרה) אלא רק את החלק הצבעוני (ומלא הארומה) של הקליפות צריך טיפה להתרגל לעבוד אתו אצלי במטבח, הזסטר הפך להיות סיפור שמתאים לסקאלי ומאלדר, היו לי שניים ושניהם נעלמו בדרכים מסתוריות אז הפסקתי לקנות... עבודה טובה עם קולפן וסכין מטבח איכותית יכולה להניב תוצאות די דומות כל טוב, רונן

mozal

New member
גם לי היה מקרה של כלים שנעלמו

מאז שהתחלתי לעשות כמו בבנק ולחבר אותם לשיש עם שרשרת - זה הפסיק. עכשיו, נעלמות לי שרשראות כל הזמן...

mozal

New member
אני מניח שהכונה היתה - זסטר.

כלי קילוף להורדת רצועות דקות של החלק הצהוב בלבד בקליפת הלימון, ללא החלק הלבן. שימושי למתכונים בהם צריך "גרידת קליפת לימון".
מיקי.

מאקי

New member
לעבוד בזהירות נראה תמים אבל מסוכן

לחלק מהמשתמשים חלק מהזמן

יעלעל

New member
ומיהו צ'סטר?

החתול בסיפור של עליסה בארץ הפלאות... מצורף היום להארץ מוסף על מערכת החינוך ומה לומדים בבי"ס עם כל מני שאלות ידע, אז נכנסתי לעניין. וכדי לקשר למכונים, אשמח לדעת מה המתכון לש העוגיות שאכלה עליסה, אלא שגרמו לה לקטון. זקוקה לזה נואשות אחרי עוגת התפוחים של אמירה. שנה אזרחית מוצלחת לכולם יעל

SophieT

New member
../images/Emo10.gif לא נכון! צ'סטר זה הנמר,

מהתוכנית של צ'סטר וחגית. החתול בספר של עליסה הוא חתול צ'שייר, עם החיוך שנשאר כשהגוף נעלם... סופי.

bali

New member
מנהל
נכון נכון נכון!

והבנדוד שלו הזה, שברח לי השם שלו, מה זה הפחיד אותי... זה בגלל הקול העמוק מאד של יהויכין פרידלנדר, שבתור ילדה קטנה היה קצת אסרטיבי מדיי לאוזניי הרכות... איך קראו לדמות שלו?

למעלה