מה זה פורום מיוחד לדתיים?????

קישקע

New member
מה זה פורום מיוחד לדתיים?????

מה זה ???????? לדתיים לא נאה ליהיות בפורומים של חילונים??. הם יותר מידי טובים בשבילם???.. אפליות! זה מה שזה אפליות! להוסיף עוד לפירוד בעם!!!!!!!!!!!!! תחשבו על זה למען השם ובאותו עניין גם את הצ`ט לדתיים !!!!!

@poet

New member
לדתיים בא להיות עם מי שבא להם

אני לא חושב שזה קשור לפירוד , אולי הם לא רוצים לשמוע את השטויות של אחד כמוך ומה יש לו להגיד למה מה קרה? אתה חייב לדחוף את האף שלך לכל מקום ? תענה- מהר אם אתה רוצה תגובה מהר

מתביישת

New member
למה אתה לועג?

אני מתביישת מאנשים כדוגמתך.אבל אינני מאשימה אותך. אתה הרי למדת ללעוג ולהרחיק מכבוד הרבנים שליטא.ובכן, דע לך חביבי, שהשכינה מסתלקת מבריות כמוך. דע לך שהרבונו של עולם מתבייש שאלו הם ילדיו ואפילו הוא לא ממש מתפאר ביצירותיו. דע לך שכל אדם נמצא במרחק של חיבוק. ובמקום להושיט יד ולומר מילה אחת טובה, אתה מרחיק ולועג. למה? לגלות לך? כי אין לך יכולת להתמודד עם אמת אחרת. עם מציאות שונה. אז פיתחו בך מראש, לעג וקלס על כל מי שלא נראה ולא מתנהג בדיוק כמוך. ז תשמע טוב,דתי שלי, כשאלוקים יקרא למיסדר זיהוי, הוא לא ממש יזהה אתכם. הוא אפילו יפנה לכם עורף. בעוד הייתם בטוחים שאתם ``הבן יחיד`` שלו. אז זהו. שלא. לקחתם את הדת והשחתתם אותה במו ידיכם. ולפתע תגלו שכל המנהגים והמצוות שאתם מקימים, אינם תקפים ולא להם התכוון האייבישטער. אז במקום לענות יפה לאותו ``קישקע`` ולהסביר לו שדתיים חיים בחממה ובבועה ולא כל דבר מתאים להם לקרוא, אז מה עשית במו ידיך? הרחקת אותו ופיתחת בו עכשיו סלידה אפילו יותר גדולה. אז למה הקוטביות הזו נמשכת, לעזאזל? איזו מין דוגמה משמשים הרבנים? מה עם בית הלל? ומה עם יד ימין מקרבת? ומה עם מידת הרחמים? אני מתביישת ומתעייפת מהדת היהודית.

@poet

New member
יופי תתבישי! רק רחוק ממני

ללא תגובה , לא מגיע לך

מתביישת

New member
נהיית לי גורו

חורבן בית שני על שום מה? שינאאת חינם מוכר לך? ``ונושנתם`` גם ודאי קרוב אליך. תיכף מתקרבים לעוד שואה ובצדק. מעניין רק למה הבנים היחידים לא ניצלים ממוות...מעניין מאד למה הפורענויות מתרגשות לבוא קודם עליכם

bb

New member
צר לי עליך

מצוות נועדו לעדן את האדם ולא להפוך אותו ליצור גס ואגרסיבי. לצערי, צורת ההתבטאות שלך לא מראה רמה מוסרית גבוהה, אלא דווקא השפעה של שפת הרחוב הבוטה והנמוכה ביותר. אדם דתי אמור לדבר בלשון נקיה ועדינה,ולך יש מקום רב לשיפור. אדם לא נעשה גבוה יותר ע``י כך שהוא כביכול מנמיך אחרים. הוא צריך להיות מרומם בזכות עצמו, בזכות מעשיו.

bb

New member
צר לי עליך

מצוות נועדו לעדן את האדם ולא להפוך אותו ליצור גס ואגרסיבי. לצערי, צורת ההתבטאות שלך לא מראה רמה מוסרית גבוהה, אלא דווקא השפעה של שפת הרחוב הבוטה והנמוכה ביותר. אדם דתי אמור לדבר בלשון נקיה ועדינה,ולך יש מקום רב לשיפור. אדם לא נעשה גבוה יותר ע``י כך שהוא כביכול מנמיך אחרים. הוא צריך להיות מרומם בזכות עצמו, בזכות מעשיו.

libertad

New member
נאה דרשת

מי שצריך להתבייש כאן זו בטח לא את. מחילונית שאינה שונאת אף אח שלה.

למעלה