מה זה לדעתך ?

מה זה לדעתך ?

אני לא חושד שזה חוצן, אבל זה בהחלט לא מזוהה. מדובר על צילום של ספטמבר 11 , 2001. שמתי לב שיש משהו שנראה כאילו משוגר אל עבר אחד הבניינים. ואני לא מדבר על מטוס, אלא על חפץ אחר שנראה כאילו הוא משוגר לאחר פגיעת המטוס השני במגדל התאומים השני. ממש בדקה 6:00 צד ימין למטה. http://www.youtube.com/watch?v=XA1g3wjHEmw

איש העש1

New member
עוד קטע של כל מי שחושבים ש 9/11 זה קונספירציה

לא קרה שם שום קונספירציה חוץ מהקטע שזה האסון הכי גדול והפאשלה הכי גדולה של אמריקה חוץ מפרל הרבור

אבל מה זה בכ"ז ?

סימנתי את זה באדום. זה מאוד חמקמק. צפיתי בזה כמה פעמים. זה משוגר מלמטה כלפי מעלה. ( זה לא נתז ). זה די מהיר. אני לא יודע מה קונספירציה ומה לא. אני גם לא הבנתי אם זה שהעלה את הקליפ מתייחס לזה או לא. בכל מקרה, רואים משמהו אכן משוגר לשם, או מזנק לשם.

זה מזכיר לי קליפ אחר

זה מזכיר לי קליפ של נאסא שבו רואים משהו מוזר משוגר אל עבר עב"מ בחלל ( אותה נקודה שדומה לגרגר אבק זוהר שדיברתי עליה כאן לפני כמה ימים ). אז מבלי לעורר שוב את הוויכוח ההוא, אני מזהה כאן שימוש בכלי נשק. אני לא יודע אם זה אותו כלי נשק בדיוק, אבל זה פשוט מזכיר לי את זה, מהבחינה שמדובר בשיגור של משהו, בסביבה שהיא לחלוטין לא מלחמתית. זה נראה כמו שיגור של אלומת אור או אלומה של משהו אחר לא ברור. http://video.google.com/videoplay?docid=6473154883007165539# דקה 1.06. אז רק שיתפתי כאן את המחשבות שלי. מילא אם היה ניתן לזהות את זה באופן פוזיטיבי... אבל לא.

אריק67

New member
אם תשאל אותי אני חושב שמדובר

בעבמים קטנים ומהירים שים לב לסרטון הבא עבמים מפילים סוחוי

מיכאל1411

New member
ואתה קובע את הזה על סמך......?

תקרא בבקשה את העובדות ואולי תצפה בסרטון התיעודי המפורסם ואז תחליט בעצמך, האם יש באירוע הזה אלמנטים של קונספירציה או לא - הנה העובדות ומתחתן הסרטון - http://conspil.com/2008/10/07/loose-change/

איש העש1

New member
אתה מביא לי דברים מקונספיל?הצחקתה אותי

קונספיל זה אתר של אנשים שכל העולם בשבילם הוא קונספירציה אחת גדולה.זה האתר הכי מנותק מהעולם בכל הרשת.

איש העש1

New member
מה שיש בקונספיל זה לא עובדות זה המצאות

יש הבדל מלקרוא עובדות שאני קראתי וראיתי לבין לראות מישהו מוסיף פרשנות לכל מיני צלליות לא ברורות בסרט אני קראתי וראיתי את כל הסרטים ואני יכול להגיד לך שחוץ מדמיון אין לקונספיל ולאף אחד שאומר ש 9/11 הוא קונספירציה שום הוכחה ושום דבר

זאת דעתך בלבד, וזאת זכותך לדעה.

אתה לא מוכיח דבר, בעוד שבסרטים מדגישים את נושא ההוכחות. ויחד עם זאת, מבהירים עד כמה הדברים ברורים, ועושים הבדל בין הנכון למשוער.

ובניין ה WTC7 זה לגמרי לא ברור

אני באמת מנסה להבין איך בניין WTC7 בכלל עלה באש כתוצאה ממתקפת הטרור על בנייני התאומים, ולא מבין איך זה יתכן כשכל הבניינים הסמוכים נותרו ללא פגע. הרי שום מטוס לא פגע בבניין הזה. וגם קיים פער גובה בין הדליקה במגדל הנפגע, לבין גובה בניין WTC7. בנוסף- הבנתי שבניין WTC7 קרס עוד לפני שהמגדל השני נפגע ע"י מטוס. כלומר ש WTC7 עלה באש רק בגלל פגיעת מטוס אחת במגדל הראשון? וקרס לגמרי תוך שעה שעתיים? אבל גם אם נעבור את הקושי הזה, אני לא מבין איך הבניין נפל. זה הרי בניין של 47 קומות. כמה זמן האש בערה שם בכלל? שעה? שעתיים? כל הבניין כולו קרס והתפזר באוויר כמו אבק. צפיתי גם בסרטונים שבהם מושמע קול נפץ אדיר יוצא מהבניין הזה עוד לפני שהוא קרס. זה נשמע כמו פצצה. זה לא מסתדר עם ההיגיון.

איש העש1

New member
יש היגיון ויש עובדות

הכל מסתדר מצוין עם ההיגיון ועם העובדות הבנינים נשרפו וקרסו וכל קולות הנפץ לפני הקריסה היו של החלקים הפנימיים שקרסו ולא של חומרי נפץ או המצאות כמו זה כל הבנינים לא יכלו לעמוד באש חזקה והשלדה הפנימית שלהם פשוט התפרקה לא היה שם שום חומר נפץ הקולות שחשבו שהם פיצוצים היו של החלקים הנשברים והנופלים וכל העשן שיוצא מהחלונות ונראה כמו התפוצצות זה ענן של שברים ואבק מתוך הבנינים

בנוסף -

מסתבר שאין בנמצא שום זכר למטוס שפגע בפנטגון. איך זה יתכן? הרי כל פינה מסביב לפנטגון מוגנת במצלמות אבטחה. למה כל צילומי הווידאו הוחרמו? למה הסודיות? יש אולי איזה שריד של מנוע שלא תואם למטוס מהדגם שכביכול פגע בפנטגון. ויש עוד עניינים תמוהים אחרים, כמו היקף הפגיעה עצמה בפנטגון וגם האיזור המסוים שנפגע ( איזור שיפוצים מפונה מאנשים ). דווח גם על גל הדף מאוד חזק, שלא היה אמור להיות בתאונה מהסוג הזה. יש גם את עדותה של אפריל גאלופ, שהגיעה לעבודתה עם התינוק שלה ונאסר עליה שלא תגיע אל האיזור שעתיד להיפגע ( לא במילים אלו כמובן ) . מאוחר יותר היא רצה אל האיזור הפגוע מתוך סקרנות, ולא זיהתה שם שום מטוס, אלא רק שריפה. הסיפור שלה ממשיך גם לאחר מכן. היא זכתה לכמה ביקורים בעת היותה מאושפזת מאנשים לבושים בחליפות, ש"שכנעו" אותה שהיא ראתה מטוס בוער באיזור הפגוע של הפנטגון. מסתבר שב 1945 כבר הייתה תאונה של מטוס B52 שנכנס בטעות אל בניין האמפייר סטייט. הבניין עומד עד היום...

איש העש1

New member
כי בפנטגון נכנס טיל ולא מטוס

הם רצו לירט את המטוס וכנראה שמה שנכנס בפנטגון היה טיל בקשר לעדות של אפריל העדות לא כל כך מהימנה והסיפור של אנשים בשחור כאילו לא תופס פה בגלל שהיו אלפי אנשים בסביבה של הפנטגון ואף אחד לא קיבל אזהרות תפסיקו להאמין לכל סיפור שכותבים באתרים כמו קונספיל ואתרים שלא מביאים שום הוכחה חוץ מסיפורים

כך אמרת.

אני עדיין לא רואה דבר מצידך המוכיח אחרת. אני אשמח לראות אותך מוכיח את דבריך ולא רק טוען את דעתך.

מיכאל1411

New member
איש העש היקר

לעדים אתה מאמין? אחד העובדים שניצל אמר כי שבוע לפני ה11/9, הגיעו אנשים לתקן את המעליות, לדבריהם. בדיעבד, העד ועוד רבים נוספים שמעו קולות נפץ עזים מכיווני המעלית, ממש רגעים ספורים לפני התרסקות המטוס הראשון. לא חסרות עוד עדויות רבות ומדהימות, מאנשים שהיו שם.

levincor

New member
עדכון קריטי לשוקו

בלי כל קשר לדעתי מה קרה בפנטגון באותו יום. כדאי שתדע נתון עובדתי. בשנת 1945 לא היה לארה"ב את המפציץ B52. הוא תוכנו ויוצר רק בשנות החמישים. ב1945 הדבר המבצעי הכי כבד שהיה לאמריקאים וגם טס היה המפציץ B29.אותו מפציץ שהטיל את הפצצות אטום על יפן. אולי התכוונת למפציץ B25 שזה משהו קטנטן וצנוע יחסית למהמפציץ B52. ***גם בתמונות מהמטוס הרביעי שייורט/נפל באדמה רואים פשוט חור באדמה. ללא כל סימני כנפים או מנועים הכל נקבר ונמחץ ללא כל זיהוי חיצוני. שם אין לאף אחד טענות ש"אין חלקים" כי ברור שמטוס הנכנס באדמה ישירות פשוט נמחק ונמעך ללא כל זיהוי. כנ"ל היה בפנטגון המטוס פשוט נמחק והתאדה. מהפיצוץ ומהחום. ***יש כן סרטון אחד שהציגו בטלויזיה שקולט את המטוס שבריר שניה לפני ההתרסקות על הפנטגון בגובה 0. הסרטון הוצג והמטוס נקלט חודר לתוך הקיר בפנטגון במהירות אדירה. כך שלא פלא שאין לו זכר.

מעולם לא שמעתי על מטוס שהתאדה

אכן המטוס שנכנס אל תוך האמפייר סטייט בילדינג, הוא B25 וזה מטוס קטן. אבל בכ"ז, התרסקות, שריפה, אף קומה לא קרסה. ראיתי סרטונים שבהם מדווח על גורדי שחקים שבערו שעות ארוכות, אפילו 24 שעות, והם כלל לא קרסו. למעשה קריסת בניינים התאומים עקב שריפה היא חסרת תקדים. לא רק חסרת תקדים, אלא שזמן הבעירה שלהם היה קצר עד מאוד כדי להתיך את כל יסודות הבניין. הסיפור של WTC7 הוא מאוד מוזר בעיניי. הבניין נדלק איכשהו באופן לא ברור למרות פערי גובה גדולים בינו לבין מגדל התאומים הראשון שנדלק. ולאחר מספר שעות, התמסמס לחלוטין. למה אף מגדל שכן לא נדלק? הרי מדובר בשריפה גדולה מאוד ובחום רב מאוד. הסיפור הזה של גורדי שחקים שנמסים וקורסים עד היסוד, הוא סיפור חסר תקדים לחלוטין. אין לכך תקדים בהיסטוריה. ראיתי בטלוויזיה זירות התרסקות של מאות ואולי אלפי התרסקויות מטוסים. אני יודע בערך איך נראית זירת התרסקות של מטוס. בשטח תמיד יש פריטים רבים מאוד שמפוזרים על פני שטח נרחב. מעולם לא שמעתי על מטוס שהתאדה לגמרי מעל פני האדמה כך שלא נותר ממנו אף זכר. זה חסר תקדים בנוסף- אני לא מבין מה החשאיות הגדולה מאחורי התרסקות טיסה 77 בפנטגון. הרי בכל זאת זהו אסון לאומי. ראיתי איזה סרטון שבו רואים משהו לא ברור נכנס אל תוך הפנטגון. אין לו מאפיינים של מטוס. אני לא יודע מה זה. אני גם לא מבין את מהי זווית הפגיעה של העצם בבניין. לפי ההדמיות, מדובר בזווית חדה. לפי הצילום המקורי מדובר בזווית שטוחה. אם מדובר בזווית שטוחה, אז מתחייב שהמטוס יפיל בדרך עמודי תאורה שעדיין נמצאים שם, דבר שלא קרה. אם מדובר במטוס, אז החלונות של הבניין היו חייבים להיפגע, דבר שלא קרה. יש איזה קליפ שמצלם את העצם מתרסק אל הבניין, ממרחק של 200 מטר. תביט שוב, תגיד לי אם זה באמת נראה לך כמו מטוס נוסעים או כמו משהו אחר. במרחק של 200 מטר, ניתן לזהות מטוס כמטוס. http://www.youtube.com/watch?v=lsWZHKIg3Cs הרשויות האמריקניות סופגות את הביקורת הזו של 9-11 כבר שנים ארוכות. ובמקום להוציא לציבור ראיות משכנעות, הם ממשיכים להסתיר ראיות. זה רק מגביר את החשדות.

איש העש1

New member
מאיפה אתה יודע שמסתירים ראיות?

ואם לא מסתירים ראיות? ואין מה להסתיר באסון לאומי שהיה מול פרצופם של מליוני אמריקנים שום דבר לא מגביר חשדות בגלל שאין שום ראיות שמישהו מחביא ואין קונספירציה.הקונספירציה האמיתית זה הטענה כאילו שיש ראיות ומסתירים.שוב אלו המצאות של אתר קונספיל וכל מיני אנשים שרואים קונספירציה דוקא איפה שאין אי אפשר להסתיר משהו שכל העולם ראה אותו בשידור חי

למעלה