מה זה השקט פה שאני אבין??

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
זו'תומרת שכולכם בצימרים?😘להתפקד בבקשה כי אני כלום בלעדייכם/ן🤣🤣🤣
שבת שלום ומבורך לכל הדרקונים,לשליטי האש והתשוקה,איפה הייתם בחג ,ושבוע הבא בלי מסיכות בחוץ ובקרוב בכלל לא,חוזרת לקרוא את עיתון השבת 🤗🤗

קבצים מצורפים

• IMG-20210416-WA0002.jpg
    IMG-20210416-WA0002.jpg
    KB 73.3 · צפיות: 1

לונלי 25

New member
שבת שלום ומבורך לכל הדרקונים,לשליטי האש והתשוקה,איפה הייתם בחג ,ושבוע הבא בלי מסיכות בחוץ ובקרוב בכלל לא,חוזרת לקרוא את עיתון השבת 🤗🤗
השקט שאחרי הסערה כנראה חח
לא הייתי ממהר לאפסן את המסכות .

Yakir4179

Well-known member
מתארגנים לשבת עייפים מיום העצמאות , שבת שלום וכל טוב 😘😘

אבח"י

Well-known member
אני כאן.
מתכונן לחזרה לעבודה בשבוע הבא אחרי שבוע שפעת רצינית, כאבי גב בלתי נסבלים ואוכל צמחוני, או מבוסס על דגים, בעיקרו.
חיפשתי בנטפליקס איזו סדרה הומואית שווה, לא מצאתי כלום ראוי
חיפשתי סדרה שיש בה בגידה, אהבה אסורה - ולאיי אישיי, לא כלום
כן מצאתי סדרה עם עירום פרונטלי של גבר לשניה, והתותב נראה נהדר ולא מציאותי.
בסדרת אנימה שצפיתי הסתירו את "אבר המין" המצויר, ל"א - לא טרחו לצייר. אבל את התחת המלא, העגלגל הראו בהחלט, מה שמעלה מחשבות על הציירים הללו.
לגבי האש, הדרקון, השליטה - אני שייך לאיירונים, כלומר לשקטים ש"חותרים עמוק" בלי ניצוצות.

Gu987

Well-known member
אני כאן.
מתכונן לחזרה לעבודה בשבוע הבא אחרי שבוע שפעת רצינית, כאבי גב בלתי נסבלים ואוכל צמחוני, או מבוסס על דגים, בעיקרו.
חיפשתי בנטפליקס איזו סדרה הומואית שווה, לא מצאתי כלום ראוי
חיפשתי סדרה שיש בה בגידה, אהבה אסורה - ולאיי אישיי, לא כלום
כן מצאתי סדרה עם עירום פרונטלי של גבר לשניה, והתותב נראה נהדר ולא מציאותי.
בסדרת אנימה שצפיתי הסתירו את "אבר המין" המצויר, ל"א - לא טרחו לצייר. אבל את התחת המלא, העגלגל הראו בהחלט, מה שמעלה מחשבות על הציירים הללו.
לגבי האש, הדרקון, השליטה - אני שייך לאיירונים, כלומר לשקטים ש"חותרים עמוק" בלי ניצוצות.
מה זאת אומרת לא מצאת סדרה הומואית?
בנטפליקס כל הסדרות כוללות סצנות מין הומואיות. אם אין את זה הסדרה לא יוצאת לשוק..

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בנטפליקס כל הסדרות כוללות סצנות מין הומואיות. אם אין את זה הסדרה לא יוצאת לשוק..
אין לי מושג על מה אתה מדבר שכן ראיתי המון סדרות ושום דבר לא היה הומואי,אלא אם פיספסתי.

אבח"י

Well-known member
תן לי כמה שמות, הולך?
עובדה שלא מצאתי. סצינה הומואית איננה סדרה הומואית :cool:

לא מתפשרת כלל

Well-known member
מתפקדת עם מימיה מוחרשת, כובע טמבל, משרוקית ודיסקית.
אה. וגופיית סבא. בלי חזיה כמובן.
מה עכשיו?

למעלה