מה זה השטויות האלה?!?!?!!!?!

pSyhoKokiLiDa

New member
מה זה השטויות האלה?!?!?!!!?!

איזה קריזה קיבלתי. שדירגתי את המפעלים בפעם הראשונה ווואלה סבבה קיבלחתי 40 אלף למפעל הרוחתי 3.6 מיליון בתור. עכשיו שידרגתי את המפעלים שוב במחיר גדול פי 2 והיה כתוב בפרוש "תפוקה כפולה במפעלים." מה אני אמור להבין מזה?! שזה מכפיל לי עוד פעם את כמות המפעלים כלומר ל87 מיליון בתור אבל לאאאאאאאאאא זה מעלה לך רק בעוד 20 מיליון את שווי המפעלים!!!!!!!! עכשיו זה לא שווה את המחיר! זה היה אמור להכפיל שוב וזה פשוט שקר מה שנכתב. מכרתי הרבה מאוד צבא בשביל צעד שלא שווה את הכסף! זה היה אמור להכפיל לי את המפעלים וזה עלה לי רק ב50 אחוז! אז מה? פעם הבאה שאני ישלם כמעט מיליארד לשידרוג המפעלים שלי יעלו רק ב20000 למפעל שוב?!!!?!!!?! מה זה!!! איזה עצבים קיבלתי.

pSyhoKokiLiDa

New member
*ל7 מיליון בתור.

התכונתי שזה אמור להכפיל לי שוב את כמות הכסף. להכפיל כלומר שאני אמור לקבל 200 אחוז ממה שקיבלתי עכשיו. כי מה זה שווה העליה במחיר? זה לא שווה כי זה מעלה לך כל פעם אותו מספר. פשוט חרא!!!!!

AASSDDFF2

New member
לא קראת את ההוראות בגלל זה

בהוראות שרשום לך כמה זה מעלה כול שדרוג בעיה שלך ותאמין לי שזה שווה את המחיר של זה

pSyhoKokiLiDa

New member
אז למה המחיר עולה?

כל פעם אתה מצבע את אותו השידרוג. המחיר לא צריך לעלות בצורה כזאת מוגזמת.

pSyhoKokiLiDa

New member
אתה יודע שזה שווה את זה?

לפי איזה חישוב? העליחה במחיר השידרוג יקרה.

youcanrun

New member
זה חשוב מאוד

שהיה לך הרבה מפעלים אתה תראה שזה חשוב , קודם כל זה אם תקנה במפעל אחד קיבלתה תפוקה של 2 מפעלים , ואז תשפר עוד ועוד תקבל הרבה תאמין לי, אתה פשוט צריך ללמוד לשמור תורים ותראה שאחרי זה היה לך המון

AASSDDFF2

New member
תחושב על זה שאתה מקבל 200 אלף

מכול מפעל ושיש לך איזה 300-400 מפעלי יהלומים תחשב ותראה שאתה מקבל 60 מיליון לתור ומעלה ואתה תראה שכול שדרוג שאתה תרצה אתה תוכל להשיג ולא יקח לך הרבה זמן אתה תוכל להגיע לבכומים גדולים מאוד אם לא תעשה את זה בחיים לא תגיע ל60 מיליארד במיוחד עכשיו שהלויינים יורדים במחיר

זה...

אצלי זה גם ככה אבל קיעקרון זה עולה כל פעם בערך ב 250 מיליון כמו השידרוג הראש/ון של המיפעלים אתה מבין זה הרי לא יעלה לך במיליון כי בכל זאת אתה צריך להשקיע כדי לקבל את הדבר הזהז לא סתם כי זה עוזר לך לכל אורך המשחק

DREKAR

New member
אוי נו די לילל

וכן זה שווה את ההשקעה אני כבר בשדרוג רביעי.....זה שווה

edansw

New member
זה שווה מאוד

קודם כל תשקיע במפעלים אחרי זה תלחם :)

chingoya

New member
הבנת הנקרא והמשוואה

כתוב בפירוש בטבלה...שזה מכפיל את הסכום המקורי! (20000...40000...80000) כלומר יש לך 100 מכרות יהלומים: לפני שידרוג ראשון, תרוויח 2 מיליון לתור אחרי שידרוג שני כבר תרוויח 4 מיליון לתור אחרי שידרוג שלישי אתה תרוויח 8 מיליון לתור

chingoya

New member
סליחוה..שידרוג 3 - 6מ

ואם כך אז זה כבר לא הכפלה... מה קורה פה?

pSyhoKokiLiDa

New member
יצאת טיפש.

לפני שידרוג ראשון 2 מיליון אחרי השדירוג תרויח 4 מיליון אחרי השדירוג הבא תרויח 6 מיליון זה מה שקורה.

pSyhoKokiLiDa

New member
יצאת טיפש.

לפני שידרוג ראשון 2 מיליוןאחרי השדירוג תרויח 4 מיליוןאחרי השדירוג הבא תרויח 6 מיליוןזה מה שקורה.

pSyhoKokiLiDa

New member
אתה יצאת טיפש כי קראת לי טיפש.

זה לא הראה לי שההודעה נשלחה אז לחצתי עוד פעם.

למעלה