מה זה החדשות האלה?

חידUש

New member
מה זה החדשות האלה?

אתמול נהרגו שנים מטובי מלח הארץ בהתרסקות מטוס,
היום פרץ סודני לבית משפחה ביד אליהו וניסה לתקוף מינית ילדה בת 8 בביתה!
תלמיד בן 13 עם רקע בעייתי(?) חטף אקדח ממאבטח כדי לתקוף מורה שהעירה לו,

יווו.... השעה רק 16:30

תגידו לי שיהיה טוב......

coffe to go1

New member
תגידו לי מה נהיה עם המדינה הזאת?

איפה אנחנו חיים? אני כבר ממש חוששת לקרוא חדשות זה פשוט סיוט.. רק אסונות ואסונות פשוט מזעזע.. המערב הפרוע נשמע פתאום כמו גן עדן..

שיר חמוד
שמעתי אותו פעם....

http://www.youtube.com/watch?v=KJzWGkgFcTU
זאת פעם ראשונה שאני בכלל רואה את הקליפ, אולי עדיף לשמוע בלי לראות את הקליפ תוך כדי, נראה לי שזה גורע...

coffe to go1

New member
צריכה לשתף

בשבוע האחרון אני קצת תוהה לגבי הפורום, מצד אחד כולם אומרים בואו נעלה שרשורים כדי שיהיו יותר תגובות ושיהיה יותר על מה ל"שוחח" אבל מצד שני אני נתקלת בחוסר תגובות לגבי נושאים שאני מאמינה שמעסיקים כל אחד ואחת.. לדוגמא שחידוש כתבה על החדשות ששומעים יום יום ואני המשכתי עם השרשור יש התעלמות מוחלטת מהנושא ואני בטוחה שיש לכם מה להגיד בנושא. הקיצור סתם רציתי לשתף אתכם עם התהייה שלי לגבי שרשורים, נושאים שמעלים פה... את האמת קצת מאוכזבת ומבולבלת

פריאל12

New member
קפה יקירתי

אל תתאכזבי.
הסיבות לחוסר תגובה כה רבות....
לעתים אתה לא רוצה לחזור על דברים שכבר נאמרו, לעתים אין לך הרבה מה להוסיף (ולפעמים, אתה מעדיף רק לקרוא).

בעיניי השרשור שפתח משה לגבי התנהגות המורים בכ"ס הוא סופר מעניין ודורש תגובה, ובכ"ז, מעטים הם אלו שהגיבו לכך.
קחי את הסיפור שהעליתי אתמול כדוגמא נוספת: ברור לי שאי אפשר להישאר לכך אדישים, ולמרות זאת, התגובות על כך היו ספורות מאוד - כאן, אני מניחה, הסיבה תהיה שונה (אולי רגישות שהובילה לתגובות במסרים אישיים).

צריך לקחת בחשבון, שלפעמים אנשים מביעים כאן את תחושותיהם לגבי דברים שונים, כי הם מוציאים זאת החוצה. סוג של התפרקות, סוג של התרה. במקרים אלו אין ציפייה לתגובות.

חוץ מזה, מה שלומך?
אני הולכת להכריז על ויפאסנה פורומית כדי שתגיבי יותר

שתהיה לך שבת נהדרת

coffe to go1

New member
פריאל מתוקתי

אני מבינה את הקטע עם התגובות וברור לי שכל אחד יגיב על מה שנראה לו , זה ברור לי . אבל בכל זאת אני התאכזבתי לא יודעת למה , לא יודעת איך להסביר את זה אולי כגודל הציפיה כך גודל האכזבה.. לא משנה עזבי.. הכל בסדר.

חידUש

New member
היי קפה - מגיבה לכתיבתך ולתחושותייך

מה שלומך?

אני יכולה לומר לך מה אני חושבת על תגובות, כתיבה, השתתפות וכו
בפורומים שונים וגם כאן, ולא יכולה להציע לך כיצד להרגיש, או מה לחשוב.

אני לא כותבת עם מטען של ציפיות: מי יגיב? כמה יגיבו? למה לא מגיבים?
אני לא חושבת על כמות המשתתפים הפעילים / לא פעילים,
אני לא מתאכזבת אם לא מגיבים לכתיבתי, ומאידך שמחה שמגיבים.

אני כן כותבת היכן שמרגיש לי טוב / נכון / מתאים,
אני כן כותבת כשאני רוצה, על מה שאני רוצה,
אני כן שמחה לשתף / לספר / לשאול,

אני לא עסוקה בשאלות: למה לא מגיבים?
אני לא מוציאה אנרגיה על אכזבה מחוסר תגובות.

לנגד עיניי הידיעה כי זה מקום וירטואלי,
זה פסיק אחד מתוך חיים שלמים,
ובסופו של יום גם לבודדים יש עיסוקים, רצון או חשק לכתוב או שלא.

ולכן, אני

נהנית
אוהבת לקרוא כאן,
ובסה"כ מבסוטה......

כל שנותר לי הוא, לקוות כי תשני את חשיבתך לגבי מגיבים ותגובות.
עיזבי אותם,
המשיכי את לכתוב כרצונך,
אני מבטיחה להגיב
באיזה שהוא שלב. לפעמים אני עייפה ובאמת אין לי חשק
לכתוב, על אף שאני קוראת ויודעת שיש לי מה לומר בנושא הנידון.
אגב,
כאשר רצית להגיב לשרשור שלי על החדשות, פתחת שרשור חדש בנושא.
ואני ראיתי ולא הבנתי למה פתחת הודעה חדשה, ולא הגבת להודעה שלי.

והעיקר,
שבת שלום
תהני ותבלי,
ואם את גרה בחיפה? אולי אגיע עם הרכבת למוזיאון הרכבת, אני מאד רוצה
לבקר בו.
אם תרצי, אני מזמינה אותך להיכרות ופגישה....
איך אני?

coffe to go1

New member
הי חידוש

את לא הבנת אותי. אני לא כותבת כאן או במקומות אחרים ומחכה או מצפה לראות מי יגיב וכמה יגיבו, בכלל לא. אני כבר מתחילת הפורום כאן וכותבת די הרבה ושיתפתי בהמון דברים והגבתי להמון כותבים והיו פעמים שהגיבו לי בחזרה והיו פעמים שלא, זה בכלל לא העניין. הפורום הזה הוא האהוב עליי מכל הפורומים האחרים וכבר תקופה אנשים פה מנסים להרים את הפורום בכל מיני דרכים והצעות למינהם, והיו אנשים שנכנסו וטענו שאין שרשורים מעניינים ושאין על מה לדבר כאן חוץ מקישורי מוזיקה ועוד ועוד דוגמאות... ועד שסוף סוף מעלים פה משהו אז אין המשכיות לשרשור במיוחד אם זה דבר חשוב או מעניין , הרי אנחנו לא חיים בבועה .. אני גם ככה עייפה עכשיו ואין לי ממש כח לכתוב. בשורה התחתונה האכזבה שלי מהפורום נובעת ממשהו אחר ולא בגלל הציפייה כמה תגובות יהיו.
ולגבי הפגישה בכיף.. אפשר לתאם..
לילה טוב

למעלה