מה זה אומר??!!

רועי ת1

New member
מה זה אומר??!!

כשבחורה מנהלת את הפגישה.... הבחור אחוז התרגשות-כולו סמוק, רועד ... ובעצם-הבחורה תופסת פיקוד, הופכת שלא מרצונה לגבר... והבחור??הבחור ממלא את תפקיד הבחורה.... זה נורמלי הדבר המטורף הזה???

sara89

New member
אולי הוא מתרגש

אבל זה לא נורמלי‎/tapuzforum/images/Emo8.gif‎

שKקירה

New member
זה לא נורמלי אבל

משום מה את מתארת את המציאות של כל הפגישות שלי כמעט..

שKקירה

New member
הלווווווו גם אתם מתרגשים?

הבנת הנקרא.. בסיסית.. זה ברור שהוא מתרגש .. היא שאלה אם זה נורמלי הקטע..

שKקירה

New member
מוזר

כל אלה שנפגשים איתי מתרגשים?? לא כי אני בטוח לא הפגישה הראשונה שלהם.. גם לא השניה..

רועי ת1

New member
ולמה הבחורה צריכה להפוך לגבר??

זה מטורף!!!! ואם היא לא מסוגלת לזה?? מה נראה לכם?? שהיא לא מתרגשת?? למה היא צריכה לנהל את הפגישה?? זה מעוות את הכול ומוציא את החשק להפגש......

שKקירה

New member
אין לי בעיה לנהל

את העסק.. יש לי בעיה שהפרדוקס אח``כ הוא שאנשים נרתעים מהבטחון העצמי הזה. מבינה.?

רועי ת1

New member
סו איי אמ...

תקשיבי מתוקה, אין לך בעיה לנהל את העסק?? זה נשמע לי מוכר עד---- אני אגיד לך מה, אנשים לא נרתעים מזה,משום מה אצלי זה הפוך... אבל מה, שאני אהיה הגבר??? אני??? נו באמת... כנראה שאנחנו צריכות לחפש את הגבר -גבר האמיתי... שמתחבא עדיין... את יודעת, אחד כזה שייקח את העיניינים לידיים שלו ולא ישאיר אותנו בסיטואציה "מוזרה".... מבינה??? זה לא שאני היפר או משהו בסגנון....

רועי ת1

New member
חחח

אוי ואבוי אם מישהו יחפש בשבילי... המצב יהיה עגום בלשון המעטה... ייההה אנשים טוענים שהבטריה שלי לא נגמרת חחח סוו וואט פיפל?? דונט ג'לאס....

יהלוםםם

New member
רוב הסיכויים מעידים...

שאת הבחורה הראשונה או השניה שלו בעולם השידוכים.. מה שמעיד על חוסר שיפשוף וחיספוס, אבל זה דבר לגיטימי בהחלט..!

ברכים הבאים -

לעולם בו גברים חוששים (ולו במעט) מנשים אמביציוניות, קרייריסיטיות דומנינטיות וחכמות..... שאלת אם זה נורמלי, כן. אם זה חלק מאפיוני הבחורה, תצטרך לבחור אם זה מה שאתה מצפה מאשתך לעתיד, או לא. יש כאלה שיראו בזה אתגר, והוספה של עניין לחיים- ויש כאלה שיתפסו את הרגליים ויברחו כל עוד נפשם בם! תלוי מי את/ה?!

שלiמי22

New member
תראי

תמיד תמיד... כששני בנ``א נפגשים אחד מהם יהיה יותר דומיננטי מהשני, כי ככה זה, עכשיו בד``כ מה שקורה הוא שהגבר מצד היותו גבר הוא הדומיננטי, אבל מצד שני האישה היא פטפטנית וזה נורמלי, מה שקורה אצלך זה כנראה שאת גם לקחת קצת מהגבריות, וגם נשארת אישה, והבחורים שאיתם את נפגשת הם ``בחורים מבית טוב`` עדינים ומתביישים וכשהם רואים מולם אחת שתרביץ אם הם לא יקשיבו הם נורא מפחדים/tapuzforum/images/Emo5.gif ו/tapuzforum/images/Emo9.gif אם לא נוח לך במצב הזה פשוט תנמיכי פרופיל, או שתמצאי לך בחורים יותר תעוזתנים שיתמודדו איתך באותו ראש.../tapuzforum/images/Emo3.gif‏

שלiמי22

New member
ח ח ח אז

איך את מסבירה, שבדיוק אלייך נוחתים כל ה/tapuzforum/images/Emo19.gif /tapuzforum/images/Emo19.gif /tapuzforum/images/Emo6.gif‏

למעלה