מה ואיך עלי לפעול? מרגישה שסידרו אותי כהוגן...

יוקה

New member
מה ואיך עלי לפעול? מרגישה שסידרו אותי כהוגן...

בספטמבר רכשתי טלפון מאופיס דיפו שהפסיק לעבוד כעבור כ-5 שבועות. הופניתי למעבדה שאופיס דיפו קשורה אתה באופן בלעדי והטלפון נעלם שם. מזה 10 ימים אינני מצליחה להשיג מישהו מהמעבדה טלפונית. משאירה הודעות ובקשות לחזור אלי - אבל זה לא קורה. פניתי למנהל שירות לקוחות של אופיס דיפו, אבל הוא לא עשה דבר למרות שציין שהצדק אתי ושהוא מבין אותי. ביקשתי החזר כספי של כל סכום הרכישה או טלפון חדש אחר במקום זה שנעלם (פרטים בקובץ המצורף). אני קשישה חולה כרונית ומתניידת בקושי. טלפון נייד הוא בבחינת הכרח עבורי ולא מותרות. אודה על כל סיוע ובלבד שיוחזר לי מכשיר הטלפון כשהוא תקין או אחר במקומו או תמורתו. ברשותי חשבונית הרכישה בסך 2,200 ש"ח וטופס מסירת המכשיר למעבדה עם כל הפרטים המזהים את המכשיר.

יוקה

New member
מכתב התראה

במה אני צריכה להתרות/להתריע? כלומר: אם לא אקבל את כספי בתוךX ימים מה עלול לקרות לכם למשל? אני לא משפטנית אלא צרכנית קשישה שנפלה קורבן...
&nbsp

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
פשוט מאד

אם לא אקבל את מכשיר הטלפון שלי או טלפון חדש זהה או את כספי תוך שבוע תוגש נגדכם תביעה משפטית.

יוקה

New member
תודה. מכתב רשום או מספיק דוא"ל?

לכם כמשפטנים הדברים מאוד ברורים. לי לא, ומכאן שאלותי. האם לציין "מבלי לפגוע בזכויות"?

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
עדיף רשום, לצורך ההוכחה

והניסוח בערך, בתאריך XXXXXX קניתי בחנותכם ב ZZZZZ מכשיר טלפון סלולרי מסוג JJJJ שהתקלקל ונמסר לתיקון במסגרת האחריות בתאריך YYYYYY עד היום SSSSSS לא החזרתם לי אותו למרות בקשותי, אבקש לתקנו ולהחזירו תוך שבוע, במידה ואינכם מסוגלים לעשות זאת אבקש לקבל תוך הזמן הזה טלפון חלופי זהה או לבטל את העיסקה ולקבל את כספי חזרה.
במידה ולא תעשו זאת אפנה לתביעות קטנות ושם, בנוסף למחיר המכשיר אבקש גם החזר הוצאות.

יוקה

New member
תודה רבה !

את כותבת

" אני קשישה חולה כרונית ומתניידת בקושי. טלפון נייד הוא בבחינת הכרח עבורי ולא מותרות" סוף ציטוט

היום ניתן ליקנות טלפון ב100-200 ש"ח . שמתפקד כמו טלפון של 2200 ש"ח .
אז קני טלפון נוסף בסכום הזה . אחרי זה תמשיכי את המילחמה שלך מול החנות
יחזירו טוב לא יחזירו. יש לך אפשרות לנהל שיחות .
זה לא טרגדיה כמו שאת מתארת
בהצלחה

למעלה