מה השם של השיר הכי חדש של

baritf

New member
מה השם של השיר הכי חדש של

west life תודה על העזרה חברים!

V e n g a

New member
יש פורום ווסטלייף אתה יודע

ופורום דיהוי שירים. בכל מקרה Ain't That A Kick In The Head

kyliefan18

New member
מה די?!

זכותי להביע דיעה, לא אמרתי כלום שהוא ממש עובר את הגבולץ

necky

New member
למה אתם תמיד...

חייבים לעקוץ ולהוסיף הערות גם לי יש זמרים שאני שונא דוגמת: מריה קארי ומרלין מנסון וכו' אבל אני לא מוסיף הודעות כאלה ששמים חדשות עליהם כי אני מכבד את המעריצים שלהם

ערן1987

New member
אין שום קשר לעקיצות

הבן אדם שונא את הלהקה,זכותו להגיד את זה.. אני בטוח שזאת לא הלהקה היחידה שהוא חושב עליהם ככה

V e n g a

New member
יופי אתה ככה

אנחנו לא, זה פורום כללי והמטרה פה שכל אחד יביע את הדיעה שלו בין אם היא חיובית או שלילית. באמת מה הטעם בפורום שכולם כל הזמן רק אומרים וואי כמה אני אוהב את זה ואז כולם מצטרפים וואי גם אני, וגם אני. לדעתי צורה כזאת לא יוצרת בכלל דיונים מעניינים. ומה שהיא פשוט באה ועושה זה אומרת "די תפסיקו להביא דעות שליליות" , אבל למה בדיוק? כי זנ מפריע לשניים וחצי אנשים? יופי באמת. אני כבר אמרתי את זה פעם אבל אני אישית לא מבין איך אפשר להעלב מזה שכותבים משהו רע על זמר שאתה אוהב, באמת מצידי שיגידו ויכתבו מה שרוצים, בסופו של דבר המוזיקה זה מה שבאמת חשוב, לא האומן עצמו. ובאמת אם כל הכבוד, אם קשה לאנשים לקרוא מה שכותבים פה (שזה כלום לעומת פורומים אחרים) ומפריע להם, אז שלא יכנסו. ומה באמת אתם מצפים שכל יומיים פותחים פה שרשור על ווסטלייף? זה כאילו מזמין את זה, באמת. ושוב, בפעם המיליון זה לא בגלל שזה קשור בווסטלייף. *סוגר את הדיון שחוזר על עצמו בפעם ה-36*

נצל"ש אם כבר נפתח שרשור כזה

אז גם לי יש כמה שאלות. לאיזה מקום נכנס somewhere I belong של קיין במצעד הבריטי? איזה שירים מהאלבום האחרון (והיחיד..?) יצאו חוץ מזה? ומה הסינגל הבא שהוא מתכנן להוציא?

V e n g a

New member
קין זה הם

וזה הלך ככה : Everybody's Changing 122 This Is The Last Time (מחוץ לטופ 75) Somewhere Only We Know 3 Everybody's Changing (Re-Issue( 4 Bedshaped 10 This Is The Last Time (re-issue) יוצא בסוף נובמבר. וכן יש רק אלבום אחד.

V e n g a

New member
אם תשימי לב

זה רק 4 תכלס ... את השירים הראשונים הוציאו מחדש אחרי שהם התפרסמו בגלל שהם נכשלו.

חולוני

New member
פרנץ פרדיננד כבר הוציאו 5 סינגלים

מתוך 11 שירים באלבום: Darts Of Pleasure Take Me Out Matinee Michael והאחרון לבינתיים This Fire והשיר הכי טוב באלבום לטעמי הוא בכלל Jacqueline.

V e n g a

New member
אני עדיין חושב

שהם היו צריכים להוציא מחדש את Darts Of Pleasure , איזה שיר מפוספס! ז'קלין באמת היה צריך להיות סינגל במקום מייקל. ואגב This Fire יוצא להורדה בלבד ...

V e n g a

New member
חבל שדווקא את זה בחרו

כנראה יש גרסא חדשה (הורדתי אותה, אבל אני לא הכי שומע הבדלים) , אבל עדיין הייתי בוחר לפחות 3 שירים אחרים במקום ... ולמען האמת קצת מצחיל להמאס לי מהם בזמן האחרון.

למעלה