מה השיטות למצוא החלפת קישורים איכותית

רפפם

New member
מה השיטות למצוא החלפת קישורים איכותית

חיפוש בקבוצות מקדמים בפייסבוק
פניה לחברות קידום
פניה ישירה לבעלי האתרים שאני רוצה להחליף איתם קישורים
מה עוד?
שאלה לגבי קישורים מפורטלים: הרי עדיף לא לעשות החלפה ישירה של יותר מקישור אחד, שאתר א' ימליץ פעמיים בדפים שונים על אתר ב' ולהיפך.
אם אני עושה החלפה עם פורטלים שיש להם אלפי דפים והמון קטגוריות גם חשוב להקפיד על זה, מנוע החיפוש מזהה את זה כמו אתר קטן שיקשר אלי פעמיים?

תודה

מה לגבי החלפות אמיתיות וטיבעיות??

החלפות מול אנשי מקצוע ששותפים אתך בתחום, ההחלפות האלו הכי רלוונטיות והכי מועילות, ותתפלא המתחרים ישמחו להחליף קישורים אם תספק להם הסבר מקצועי ואת הסיבות הנכונות:)

רפפם

New member
כמובן, לכן קשה לי למצוא החלפות

קישורים, אני עובד בחברת קידום, ומקפידים שההחלפות יהיו רלוונטיות, מאתרים איכותיים ומתוכן מתאים.
אמרו לי גם לפנות ל"מתחרים" ישירים על אותן מילות מפתח כי זה עוזר שמתחרים ממליצים אחד על השני אבל רוב בעלי האתרים לא פתוחים לזה, גם בנושאים שזו לא ממש תחרות על הכיס של הלקוחות, יש ישראלים שלא אוהבים ממש לפרגן:)
איך זה באתרים בינ"ל, כן עושים החלפות בין מתחרים ישירים?
יש לי חבר עם אתר בתחום מסוים ולפני שעבדתי בתחום, ניסיתי למצוא לו החלפות ישירות בלבד, אתר A-B עם הסבר כפי שאתה אומר ולא יצא מזה כלום כמעט, בעוד שאחרים עקפו אותו כי מלבד ההחלפות הטבעיות גם השתמשו בשיטות הקידום של החלפות "משולשות" וכו' כי יש תחרות גדולה. במיוחד אם אתה לא יכול לחכות הרבה זמן עד שהאתר יתקדם בצורה טבעית בלבד

קישורים קישורים קישורים

כמה משאבים מושקעים בח... הזה
כמו שכבר אמרו לך
פנה לקבוצות מקדמי אתרים
תפרסם כאן בפורום שאתה מחפש החלפות
יש פורמים שלמים בעניין

חשוב מאוד לשמור על הכללים שלא להישרף

בהצלחה

רפפם

New member
שימוש ב ranktracker ואתרים לא מאונדקסים

אני יוצר קשר עם מקדמים וחברות, ושולחים לי רשימות אקסל, ובחצי מהמקרים כשאני בודק את מיקומי האתרים ב RT הכל 000, ז"א הם לא מופיעים ב 100 הראשונים

מה שמוזר זה שלפי seoquake לפעמים רשום שמאתר מסוים יש כמה דפים מאונדקסים, אבל ב RT מופיע שהוא לא במאה הראשונים, יכול להיות שזו טעות? או שיכול להיות שיהיו דפים ספציפים מאונדקסים בתוך אתר שרובו מדורג אי שם בתהום?
אני כמובן לא יכול להחליף קישורים בין אתרי לקוחות עם אתרים כאלו... גם אתם משתמשים בכלים האלו ומג'סטיק כדי לעשות בדיקה אם כדאי להחליף?
בהנחה שהתוכן כמובן רלוונטי

תודה

אולי במקום לחפש מיקומים

תשאל את בעלי האתרים האם לאתר יש מיקום בתוצאות החיפוש.
עזובו אתכם מכלים
רובם מוגבלים בישראל ובשפה העברית.
יש מיקום או אין מיקום זאת השאלה

אחרי פינגווין ופנדה נופו הרבה מאוד אתרים מהתוצאות
לכן כדאי ורצוי לבדוק מיקומים

ראיתי אתרים עם PR 4-3 שנעלמו מהתוצאות
איבדו כל מיקום
ברור שמאתרים אלו אין טעם לקבל קישור

רפפם

New member
תודה, מה הכוונה

יש או אין מיקום, לא משנה איזה מיקום?