מה הקרב הבא שמתוכנן למאצ'ידה?

yair_bar

New member
מנהל
מה הקרב הבא שמתוכנן למאצ'ידה?

ממש שקט מהגזרה שלו בחודשים האחרונים. הוא חוזר להלחם או שהחליט לפרוש?

הייתי שמח לראות דווקא אותו מול הנדו

udi102

New member
הלוחמים האלה נלחמים פעמיים בשנה

אם לא פחות מזה ,לטעמי אין טעם לקרוא לספורטאי לוחם אם הוא נלחם פעם או פעמיים בשנה זה עלוב מבחינתי ,נמאס כבר מדיינה והUFC במקום לשלם ללוחמים פחות ובצורה יותר מאוזנת הוא משלם להם הרבה לקרב בודד ,וזה אך ורק הארגון שלו אשם בזה הוא הרגיל לוחמים לקבל סכומים גבוהים על קרב בודד ,במקום שילחמו יותר , בסדר שלוחמים קורעים את התחת באימונים אבל כל הספורטאים ככה ,זה ממש מעצבן ,מאצידה יכול היה להלחם מול ראמפייג ,שוגון ,אוונס או אפילו הנדו ,כל הקרבות האלה מעניינים לא אכפת לי שחלקם רימאצים ,אלו קרבות מעולים שיכולים להסתיים בכל צורה ואין לדעת מה יהיה .

שיהיה כבר ארגון שיהווה תחרות לUFC זאת המשאלה שלי לשנים הקרובות ולא שום קרב כזה או אחר

YardenBu

New member
אני אשמח למאצ'ידה שוגון

yair_bar

New member
מנהל
פעם שלישית גלידה?

לא רוצה עוד קרב. האחרון הוכרע בצורה משכנעת. הבעיה עם שוגון זה שהוא לא מגיע לכל הקרבות. לא רוצה לראות אותו מגיע שמן ומתנשף ומפסיד בטעות למאצ'ידה, מה שיגרור רצון של מאצ'ידה לקרב חוזר על התואר

YardenBu

New member
בטעם פיסטוק

לוחמים לא נתקעים במקום, ואם כן הם צריכים לעוף. גם אם הוא שיכנע אותך, הקרב הבא יכול להיגמר בצורה אחרת. מאצ'ידה ג'ונס חוזר אני לא ארצה לראות מפאת כבודו של מאצ'ידה.

yair_bar

New member
מנהל
בירח הדבש שלנו באיטליה

זה מעניין כי גיליתי את הטעם הזה רק בשנים האחרונות והוא מסקרן אותי, אבל בארץ לא נראה לי שיודעים לעשות את זה כמו שצריך והבנתי שבאיטליה זו המומחיות הגדולה
מה את עושה ביולי?

YardenBu

New member
באיטליה? מכל המקומות בעולם נסענו לאיטליה?

כנראה עדיין הייתי מטושטשת מאותו הסם שגרם לי להתחתן איתך...
לפני שהייתי טבעונית אכלתי פיסטוק ממש טוב בגלידה באר שבע. עכשיו זה נדיר למצוא כזה טבעוני.
מועדי ב כנראה
יש לך הצעה יותר טובה?

yair_bar

New member
מנהל
תזהרי לא להכשל בביקורת פתע לקראת קרב

איך נסענו לאיטליה? ניסע (בלשון עתיד) לאיטליה

יש לי הצעה יותר טובה. הרבה יותר טובה

YardenBu

New member
אל תדאג, מכל הדיבורים פה אפילו אני כבר

יודעת שצריך להפסיק 3 חודשים לפני הקרב. אז יש לי בערך עוד... את כל החיים |תפוז שרירן|

יאללה, אני מקשיבה. יש מעט דברים שיכולים להיות גרועים יותר ממועדי ב

cat food

New member
מאצ'ידה זה הלוחם האהוב עלי

אבל לצערי הוא נהיה מפונק מידי ואפשר להגיד שהוא בוחר את הקרבות שלו. אמנם הוא "בוחר" שמות גדולים, אבל עדיין.
לא חסרים לוחמים שהוא יכול להלחם נגדם ב-LHW כרגע שהם לא רימאצ'ים.

iAsaf1

New member
עברו 4 חודשים מאז הגליוטינה של ג'ונס...

מלא יודע מה אתכם אני רוצה לראות אותו חוזר ובגדול.... הנדו, פידור, דיויוס, גוסטפסון כולם יקבלו בראש!

למעלה