מה הקטע של האיקס על החלון?

Ice Age

New member
בדרך כלל

מאלדר שם אותו על החלון כדי להודיע ל-X שהוא רוצה להפגש איתו. X הוא המודיע של מאלדר שיש לו קשרים בחלונות הגבוהים, למרות שלא ברור תמיד מה היו המטרות של X כשהוא גילה למאלדר את המידע. באחד הפרקים סקאלי גם השתמשה בסימן הזה, נדמה לי כשמאלדר נעלם בפרק 731 או אנסאזי (תקנו אותי אם אני טועה).

1Shir

New member
סקאלי הדביקה X בפרק 731.

אני חושבת שבאנסאזי מאלדר שם את ה- X והיא היתה שם איתו או הגיעה אחרי זה, אם אני לא טועה...

Ice Age

New member
we have a winner

Ice Age

New member
הערצה עיוורת

זה כשמעריצים משהו או מישהו בלי קשר אם הוא שווה את ההערצה או לא. תיקים זה לא הערצה עיוורת

אני לא רוצה חס וחלילה לזלזל אבל

תיקים עם כמה שהיא סדרה מעולה ועם כמה שהייתי נאמנה לה במשך 11 שנים ותשע עונות ועם כמה כסף זמן וחיים שהוצאתי עליה עדיין אני רואה בזה הערצה עיוורת נכון היא שווה את הערצה אבל הערצה עיוורת היא לא הערצה למשהו שלא שווה את זה אלא כשאתה מעריץ משהו בלי להעביר ביקורת ויש רגעים (דיי רבים) בתיקים ששוים ביקורת אבל כמובן מי אני שאבקר אותם?

Thunderball

New member
731....

731 זה השם של יחידת רופאים יפנים שביצעו ניסויים בבני אדם במהלך מלחמת העולם השנייה. * המספר על הקרון רכבת הייה 756.

Ice Age

New member
הממ. גם אני זכרתי שזה היה המספר על

הקרון, אבל חיפוש קצר בגוגל העלה שאתה אכן צודק. 731 היתה יחידת הרופאים היפנים שביצעו את הניסויים על אסירים. יש כבוד. ברוך הבא לפורום, את מי יש לנו הכבוד להכיר?

Thunderball

New member
x-files

שמי ערן, בן 18 ואני מת על הסידרה. התחלתי לצפות בסידרה כאשר שידרו שידורים חוזרים של הפרקים מהעונה השנייה בערוץ 2, (לפני שהחלו לשדרר את העונה השישית).

למעלה