מה הקטע עם צביקה פיק?

מה הקטע עם צביקה פיק?

לא הבנתי למה מתלהבים ממנו. כל השירים שלו אותו הדבר , עם אותו הלחן הדבילי והקול שלו מעפן.

../images/Emo6.gif האנגלית הרצוצה שלך מזכירה לי את

הסרט Monty Python's Life of Brian, בו Brian, איש התנגדות יהודית, מתגנב ומציר כתובית גרפיטי Romanes eunt domus באשון לילה על קיר קסרקטין רומאי בירושלים (`רומאים לכו הביתה`, בלטינית משובשת קשות) מאחוריו מגיח בחשאי צנטוריון רומאי (John Cleese), תופס אותו, ומעין בכתובית, מתכעס, ומתחיל ללמד את Brian דקדוק לטיני הבקר עולה והמצלמה מגלה את Brian כורע אפוס כוחות, מעליו הצנטוריון, עדיין מורה דקדוק, וכל קירות הקסרקטין סביב מלאים כתוביות גרפיטי 'Romani ite domum', שהוא הנסח הנכון אני מדמין את עצמי ואותך בסיטואציה מקבילית למד אנגלית לפני שאתה מתימר להשתמש בה

AdonAsda

New member
אתה שולף את ההודעה הזאת בלי קשר.

CENTURION: What's this, then? 'Romanes Eunt Domus'? 'People called Romanes they go the house'? BRIAN: It-- it says, 'Romans, go home'. CENTURION: No, it doesn't. What's Latin for 'Roman'? Come on! BRIAN: Aah! CENTURION: Come on! BRIAN: 'R-- Romanus'? CENTURION: Goes like...? BRIAN: 'Annus'? CENTURION: Vocative plural of 'annus' is...? BRIAN: Eh. 'Anni'? CENTURION: 'Romani'. 'Eunt'? What is 'eunt'? BRIAN: 'Go'. Let-- CENTURION: Conjugate the verb 'to go'. BRIAN: Uh. 'Ire'. Uh, 'eo'. 'Is'. 'It'. 'Imus'. 'Itis'. 'Eunt'. CENTURION: So 'eunt' is...? BRIAN: Ah, huh, third person plural, uh, present indicative. Uh, 'they go'. CENTURION: But 'Romans, go home' is an order, so you must use the...? BRIAN: The... imperative! CENTURION: Which is...? BRIAN: Umm! Oh. Oh. Um, 'i'. 'I'! CENTURION: How many Romans? BRIAN: Ah! 'I'-- Plural. Plural. 'Ite'. 'Ite'. CENTURION: 'Ite'. BRIAN: Ah. Eh. CENTURION: 'Domus'? BRIAN: Eh. CENTURION: Nominative? BRIAN: Oh. CENTURION: 'Go home'? This is motion towards. Isn't it, boy? BRIAN: Ah. Ah, dative, sir! Ahh! No, not dative! Not the dative, sir! No! Ah! Oh, the... accusative! Accusative! Ah! 'Domum', sir! 'Ad domum'! Ah! Oooh! Ah! CENTURION: Except that 'domus' takes the...? BRIAN: The locative, sir! CENTURION: Which is...?! BRIAN: 'Domum'. CENTURION: 'Domum'. BRIAN: Aaah! Ah. CENTURION: 'Um'. Understand? BRIAN: Yes, sir. CENTURION: Now, write it out a hundred times. BRIAN: Yes, sir. Thank you, sir. Hail Caesar, sir. CENTURION: Hail Caesar. If it's not done by sunrise, I'll cut your balls off. BRIAN: Oh, thank you, sir. Thank you, sir. Hail Caesar and everything, sir!

חשדתי שחבור כה מתוחכם אינו לפי

כחותיך, וצדקתי

צביקה פיק הוא מוקיון.לא יותר.

הבן אדם עושה צחוק מעצמו עם הלבוש ושתי השערות הארוכות שלו. וכשהוא פותח את הפה רק מואזין,איגרא,יש אור הקצב המנהרה,והדב הסתום,עולים עליו בטמטומם.

מאיזו בחינה?

כסף? זה הדבר היחיד שאני יכול להגיד. חברה שלו- פרחה בת 12. הבנות שלו- לא נראות לי האנשים שהייתי מתישב איתן לשיחה . מוזיקה- לא שמעתי משהו מעניין בחיים שלי.

כנס

ואלה חברה שלו בת 12 חשבתי בת 22 לא ידעתי שהוא פדופיל. אם כסף זה מה שיש לו והרבה אז בכל מקרה זה דבר לא קטן, (זה לא אומר שהוא לא זבל) אבל בגדול איזה כמה מיליונים היו די עוזרים לי. אתה יכול לצאת..

למעלה