מה הקונדטוריה המועדפת עליכם?

yair_bar

New member
מנהל
מה הקונדטוריה המועדפת עליכם?

אתמול בערב ביליתי כמה רגעים של אושר גם מאפים קטנים בקונדטוריה הצמודה למסעדת דלאל בנווה צדק. מה הקונדטוריה המועדפת עליכם?

yair_bar

New member
מנהל
חחח... מאפיית הילדות שלי

גם אני מראשון ובהחלט טקס החניכה אחרי קבלת רכב או בחזרה מבילוי בימי שישי הייתה לעצור לסמבוסק או טוסט הבית על המדרגות של הטאבון עוררת בי נוסטלגיה אמיתית עכשיו

ZBISH007

New member
חופשי נוסטלגיה, לשבת על המדרגות בטאבון

ולאכול בייגל טוסט עם רוטב פיצה

מאפיית הבלקן ברמת גן-שדרות ירושלים../images/Emo47.gif

פתחו לפני כחצי שנה, ונהנית מהם מאוד-קונה כל סופשבוע חלה ענקית שנשארת טרייה אפילו ביום ראשון-שני, קונה מאפים וכו' ואפילו קניתי שם עוגת יום הולדת ביום הולדתי. אני ממש אוהבת את המקום והאווירה, והעובדה שברגע שאתה לקוח קבוע, זוכרים אפילו את השם שלך, הם מציגים את עצמם וזאת אווירה אחרת.

ניסית את ענבל? לוקחת בסיבוב! בהמשך הרחוב

לכיוון בן גוריון. מאפייה ביתית לעומת הבלקן שחלק גדול מאוד מקבלת קפוא או מוכן מהמאפייה המרכזית.

ניסיתי, ובהתחלה קניתי שם עד שהקימו את הבלקן

אבל האמת שהרבה פעמים הבורקסים של ענבל היו לא מוכנים, והשירות שם די מזעזע לדעתי-הם נותנים לאנשים להידחף, אני פעם עמדתי 10 דקות שם ובגלל שהמוכרת הכירה מישהי שהגיעה לקנות משהו, היא נתנה לי להידחף במקומי. ויתרתי על הקנייה והמשכתי הלאה. אגב, יש גם קונדטוריית וניל באיזור, שהיא ברחוב תרצה-באיזור מרום נווה-אני קונה שם לחמים וממש תענוג לפה
. הם אבל מאוד מאוד מאוד יקרים בבורקסים ומאפים.

טוב הנסיון שלי איתם מעולה עד כה

אם לא ענבל אני קונה בדקל. הבלקן מרגיש לי כמו לקמות בונז'ור בסופר

אחח... מאפיית הדקל-גם טובה../images/Emo47.gif

חבל שאין באיזורי. בדירה הקודמת גרנו ממש כמה דקות ממאפיית הדקל בקריניצי. תענוג-כמעט כל בוקר פתחתי עם קוראסון משם, ופינקתי את הצוות שלי בגן בבורקסים משם. הבנתי שזה נסגר בקריניצי, זה נכון?

יש בביאליק פינת קריניצי, היא גם הכי טובה

ברשת. אחריה זו בבורסה באבא הילל אבל יותר למלוחים. זו בביאליק באמצע פחות טובה ואת ת"א לא ניסיתי.

12רוניתי

New member
קונדיטוריה מעולה -מאפים של דורי ברח' ותיק בשכ

בשכונת התקווה. מאפים מ ע ו ל י ם צרפתיים.

למעלה