מה הציבור כל כך תמים?????

רמי22

New member
מה הציבור כל כך תמים?????

אני לא מבין כל כך אייך אתם יכולים להצביע לשרון שהוא לא צתיע שום דרך לשלום והוא כם אמר שהוא לא יותר על שום דבר ככה הוא יצליח לעשות שלום המסקנה היחידה שהוא רוצה לעשות מלחמה כללית כוללת אני מבין שאתם בוחרים אותו כי אתם חושבים שהוא יוכל לעשות שקט ולתת ביטחון אבל תחשבו אייך עם הוא לא רוצה לותר על שום דבר לפלסטינים פשוט אני לא מצליח להבין את הציבור

וברק? גם הוא לא ממש גרם לנו לחייך בתקופה האחרונה

אז מה אתה מבלבל? לא ששרון הוא המועדף עלי אבל אין ברירה!!! בכל מקרה תהיה מלחמה במלחמה שרון עדיף על ברק ואת זה ברק הוכיח לדעתי אתה הוא התמים והעם הוא זה שצריך להבין אותך

שרוף

New member
זאת הנקודה הציבור לא תמים כל כך

אני הייתי מנסח את הששאלה שלך בצורה אחרת. מה אני כל כך פתי? שאני מאמין בלוקשים שמאכילים אותי על מלחמה כוללת? מלחמה כוללת זה סיפור לא פשוט אין היום בעולם הערבי אינטרס לצאת למלחמה כוללת נגד ישראל. בינתיים אתה שוכח שאנו אזרחי ישראל נמצאים בעיצומה של מלחמה קטנה עם הפלשתינים. בדרך הויתורים אנו מאבדים את ישראל ללא מלחמה ובזמן האחרון אנו מוותרים ומאבדים את ישראל תוך כדי מלחמת גרילה וטירור. הגיע הזמן לעשות סדר ואין טוב כמו שרון לעשות סדר. אז קודם כל תרגע ותפסיק לפחד. השאלה החשובה שאנו צריכים לשאול את עצמנו האם אנו רוצים במדינת ישראל או לא. תקווה אני שהוא יעשה סדר ויחזיר את הבטחון ואת הכבוד למדינת ישראל. במזרח התיכון פועל חוק אחד החזק שורד והחלש נטרף. באיזה צד רוצה אתה להיות?

למעלה