מה הסידרה או\ו סרט האהובים אליכם?

דאלאס

כרגע היא לא משודרת כי זו הפסקה בין העונה הראשונה לשנייה.

זו גם הסדרה היחידה שאני צופה בה היום

Bones, once upon a time, grim

The office, fiamly guy, glee, criminal minds, low &order special victim unit

Up all night (שהילדה בה היא ממש הסייד קיק)

ויש עוד כמה אבל נראה ם ם ישרדו את העונה הראשונה...

cargo66

New member
בדיוק גמרתי לראות את weeds

הצורך באסקפיזם מהמלחמה הושיב אותי לראות את כל העונה האחרונה בשלושה ימים. ממש חבל לי שזה נגמר.

הסדרה הבאה שאני מתכננת להתחיל לצפות בה היא שרלוק - קיבלתי המלצות, מקווה שיענה על הציפיות...

1crazyhorse

New member
העונה האחרונה של weeds כ"כ הכעיסה אותי!!

אותי
עקבתי בדריכות ובשקיקה אחרי מעללות ננסי בוטווין הפלגמטית חובבת הגארס וההרפתקאות במשך כל העונות בסיום העונה האחרונה ציירו אותה בצורה מעוררת חמלה ופתטית שכל הגברים עוזבים אותה לטובת משהו ישר וממסדי. כולל אנדי הקסום ושני בניה. כאילו - המסר היה- אישה שבי בבית וגדלי חיתולים ואל תעזי לחשוב על חיים שובבים
כ"כ מכעיס שחשבתי לשלוח ליוצרים מייל זועם אבל אז נזכרתי עם מי יש לי עסק, אמריקה הפוריטנית עם ערכי המשפחה המזורגגים שלהם
הסדרה התחילה אצלי באהבה גדולה והסתיימה במפח נפש ואיכסה

cargo66

New member
עכשיו אני מבינה...

באמת התבאסתי מהעונה הזו. אבל קשרתי את זה למצב-רוח הנוראי שאני שרויה בו בכלל ועקב המלחמה בפרט. הדברים שלך כל כך נכונים - אז הבאסה מהעונה האחרונה היא לא בגלל המלחמה - היא בגלל התסריטאים האמריקקיים שלא העיזו ללכת עד הסוף. חבל.

1crazyhorse

New member
אני התפדחתי לענות לך ולפוסט שלי בגלל הפיגועים

כאילו מה אני מתעסקת בזה כשבחוץ רועמים הטילים..

cargo66

New member
מזל שענית.

שיפרת לי מעט את המצב האישי

והטילים, הם ימשיכו איתנו או בלעדינו...

1crazyhorse

New member
רק שהטילים לא ימשיכו לידנו או בתוך ביתנו

היום ביטלתי נסיעה לת"א בגלל הפיגועים והמחבלת המתאבדת שמסתובבת חופשי באיזור מרכז עזריאלי אם טרם התפוצצה שם
עכשיו אני מבינה מה זה עוצר [בלי להרים להנחתה פוליטית..]

Triss Merigold

New member
אם צריך לבחור רק אחת אז - OZ

אני חושבת שOZ זו הסדרה הגאונית בתולדות הטלוויזיה. אבל אם אפשר עוד, אז חוץ ממנה יש גם את True Blood המצוינת, את הקלאסיקה שלא נמאס לראות - סיינפלד, וסדרות אוכל כמו no resevations של אנתוני בורדיין, good eats של אלטון בראון, וכן Heston's Feasts שהיתה מעולה ברמות (בטוח יש עוד ששכחתי).

הסרטים האהובים עלי, שאותם אני יכולה לראות מיליון פעם, הם: רקוויאם לחלום, fight club, עיר האלוהים, inglorious bastards, אמריקה X, כלבי אשמורת, שתיקת הכבשים, החשוד המיידי, חיים של אחרים.

cargo66

New member
פעם ממש אהבתי את אוז

היום אני חושבת שזה היה לי יותר מידי אלים. לא מתאים לי בשלב זה.

Triss Merigold

New member
אחד הדברים האהובים עלי באוז הוא הריאליזם

זה בית כלא לפושעים מסוכנים. אם היתה שם פחות אלימות, גזענות או רוע זה היה פשוט לא אמין בעיניי.
ועדיין עם כל האכזריות הזו הם הצליחו ליצור שם דמויות שנוגעות. לי ממש ירדו דמעות מהתרגשות בחלק מהפרקים.

cargo66

New member
נכון, פשוט נדמה לי שהיום אני פחות

מוכנה לצפות באלימות ריאליסטית כזו.

Triss Merigold

New member
אני צופה בסדרות בזמן אימון

אז המוטו שלי הוא: אם אני סובלת - האנשים על המסך צריכים לסבול יותר

למעלה