מה הסידרה או\ו סרט האהובים אליכם?

efroch99

New member
אני בשכונה שלך

רק שרקוואים לחלום הוא אחד מהסרטים השנואים עליי, באמת. ממש כעסתי על האנשים שהמליצו לי לראות אותו. הרגשתי ממש מותקפת מהסרט הזה, הוא עשה לי כל כך רע.
יש לך עוד סרטים די אלימים ברשימה, אבל אף אחד מהם לא השפיע עליי כמו "רקוואים".

אגב, ראית את הלינקים לרשימות סרטים שהעליתי פה לפני כשבוע?

ו - True Blood - ואללה? איכשהו ביטלתי את זה כסדרת נעורים שאין לי מה לחפש שם.

MOBY6

New member
מזדהה עם הרגשתך לגבי רקוואים

ראיתי את הסרט לפני יותר מעשור ועדיין מוטרדת ממנו!

חוץ מהשיר שהיה מעולה, אבל מעלה אסוציאציות מטרידות

Triss Merigold

New member
יש הפתעות משמחות

גם אני חשבתי שטרו בלאד הוא זבלון נעורים, אבל מסתבר שהוא אחלה ניקוי ראש. כדי לחבב אותו צריך להיות בעלי סבילות ליצורים על טבעיים כי יש שם המון, אבל אם יורשה לי להחפיץ, השחקנים שם ממתק לעיניים. וגם התלבושות של פאם.

רקוויאם לחלום הוא סרט לא קל, אבל הוא נפלא בעיניי כדי לסמן את מחיר ההתמכרות. הוא גם עושה עוול נוראי לפסיכיאטריה, אבל מכיוון שהוא עשוי טוב, ומכיוון שאני מוקסמת מג'ניפר קונלי שם, הוא חייב להיות ברשימה שלי. אני באופן כללי פחות מתחברת לדברים מתקתקים כמו קומדיות רומנטיות. מבין הסרטים שהם לא אלימים, הייתי בטח מוסיפה את פורסט גאמפ, וריקוד מושחת (בתרגום מובנה הקלוקל שיש לנו שמשדרג את הסרט
).

ראיתי את הלינקים, ולא הסכמתי עם חלק מהרשימות. נגיד מאלו שניתן לצפות בהם שוב ושוב, יש אולי 15 שאני אומרת "וואלה, הייתי צופה בזה שוב". לדוגמא מהטופ 10 שלהם, הייתי צופה שוב רק ב-2 . לעומת זאת, מצאתי את עצמי תוהה "איך, איך boys don't cry נמצא באלו שצופים בהם רק פעם אחת? הוא הרי מעולה! והיו שם סרטים, שלטעמי אי אפשר להגדיר אותם כאדירים, כמו למשל סאלו או הוטל רואנדה.

מה שכן מזה שועשעתי וזה גם מתאים קצת לפורום: 50 הילדים הקריפיים ביותר בסרטים

efroch99

New member
גם אני לא הסכמתי עם הכל

אבל הרשימות עזרו לי להיזכר בסרטים ישנים שאהבתי וגם לתת לי רעיונות לסרטים נוספים שכדאי לי לראות.
boys don't cry - גם כן אחד האהובים עליי, והייתי שמחה לראות אותו שוב (נראה לי שראיתי כבר פעמיים שלושה).

ואם אפשר עוד כמה אז

רוב הסרטים האחרים של לארס פון טרייר, הרבה של אלמודובר, "פרידות", "חיים של אחרים", "המבוך של פאן", "צבים יכולים לעוף", "ארבעה חודשים שלושה שבועות ויומיים", "החגיגה" ואחרים בסגנון.

evanescent

New member
מהרשימה הזאת ראיתי את

"חיים של אחרים" וגם לדעתי הוא סרט טוב.
רוב הסרטים שבחרתי לראות בקולנוע בשנים האחרונות היו סרטים לא אמריקאים(גם לא ישראלים) ומרובם נהניתי.

littlerunaway

New member
פורסט גאמפ

ואם אפשר להוסיף אז גם: פרינג', שרלהוק הולמס (הסידרה הבריטית).
בגזרת הסרטים יש את ספרות זולה (נדוש אני יודעת), לוק סטוק ושני קנים מעשנים, דלתות מסתובבות (עדיין לא פיענחתי את הסיבה למה אני יכולה לראות את הסרט הזה שוב ושוב.)

Carpet Crawler

New member
לגבי סדרה הכי אהובה כבר עניתי

כאן

עדיין מחכה לחלק ב' של עונת הסיום בקיץ 2013...
ובינתיים גם העונה השביעית של "דקסטר" בעיצומה, הסדרה השניה הכי אהובה עליי שרצה כרגע.
משלים בימים אלה גם את "לואי" של לואי סי.קיי המצוין.
צופה גם ב"אפיזודס", "ריקי ג'רווייס", "חסרי בושה", "קליפורניקיישן" ו"המשרד" ושומר אמונים גם ל"תרגיע", "פיוצ'רמה" ו"סאות'פארק".
מהסדרות שכבר אינן עמנו: "המגן" (שידורים חוזרים בימים אלה בערוץ הוט זון, מומלץ), "סקראבס", "המופע של לארי סאנדרס", "זיווגים" הבריטית המופלאה, "אוז" ו"סיינפלד" הנצחיות.

הסרט הכי אהוב עליי הוא "תפוז מכני" של קובריק ואחריו עוד הרבה ברשימה שהפעם אחסוך.
רק אוסיף המלצה לסרט בשם "חייבים לדבר על קווין" מהשנה שעברה, שלפחות אליי דיבר מאוד בתור אלהורי חרדתי.

evanescent

New member
דע ששמעתי לך

ולפני כשבוע סימתי לצפות בעונה השלישית של שובר שורות, מתכננת להתחיל בקרוב לצפות ברביעית
. אני לא מתלהבת ממנה כמוך אבל בכל זאת יש בה משהו יחודי והיא ענינה אותי מספיק בשביל להגיע עד הלום...

choo

Active member
אחרי 3 או 4 פרקים - התייאשתי ממנה - מתיש מדי

היה שם משהו שהיה "יותר מדי" בשבילי.

evanescent

New member
אני מודה שבהתחלה

קצת כעסתי על carpet crawler שגרם לי לראות אותה
והרגשתי שזה יותר מידי אלים, אבל משהו בכל זאת עניין אותי בה וגרם לי להמשיך לצפות. מה שמעניין זה שגם לא פיתחתי חיבה או הזדהות עם הגיבור הראשי והיא ענינה אותי בכל זאת.

evanescent

New member
את העונות הבאות אהבתי יותר מהראשונה

לדעתי היה משהו די נמרח בעונה הראשונה.

Carpet Crawler

New member
הו, טוב לדעת

אם כך סיימת עכשיו את העונה הכי טובה עד כה לדעתי. עכשיו מעניין אותי מה תחשבי על הרביעית, לכן בינתיים לא אביע עליה דעה

לי יש מזמן "חסינות" לאלימות מבויימת, קשה וקיצונית ככל שתהיה, אז אפילו לא חשבתי להתייחס למאפיין הזה בסדרה. אבל כשמדובר בעולם הביבים של סחר בסמים קשים נראה לי שזה די מתבקש.
ודווקא אנטי-גיבורים הם בעלי פוטנציאל להיות יותר מעניינים בגלל האתגר, לפחות בעיניי. לכן גם התחברתי לסדרות כמו "אוז" ו"המגן" שכבר הזכרתי, שמתמקדות באופן זה או אחר בדמויות עם ערכים בעייתיים במקרה הטוב.
ובדיוק חבר שהפצרתי בו הרבה זמן לטעום את "שובר שורות" הכריע גם הוא שהסדרה איכותית אבל איטית לו מדי (אחרי שצפה רק בפרק הראשון ואח"כ דילג לפרק בעונה 2). לי כאמור זה בקושי מורגש ואם כן אז רק לטובה. הפרקים דווקא תמיד מרגישים לי קצרים מדי ואני כל פעם מפחד לבדוק כמה זמן נשאר.

evanescent

New member
דיברתי עליה קצת עם

מישהו שראה את הכל ומאוד אהב אותה (הוא האיר לי גם קצת דברים שלא כ"כ שמתי לב אליהם בפרקים שכבר ראיתי) והוא אמר שהוא מקנא בי שאני הולכת להתחיל לראות את העונה הרביעית
.

evanescent

New member
אגב, מילא הגיבור

אבל מה שמעניין זה שלא פיתחתי שם חיבה כמעט לאף אחד חוץ מלג'סי.

מאטפיקס

New member
יש הרבה

אבל אני אבחר מתוך כבוד בסרט הראשון בחיי שנדבקתי ולא עזבתי, ג'יזס..מאות פעמים: בת הים הקטנה של דיסני

ובסדרה אני בוחרת את האחת והיחידה, מעוררת המחלוקת..( אהובה ביותר\שנואה) שהשאירה אותי בוכייה וערירית...
אבודים

מאטפיקס

New member
אה..ח

כי היה לי ממש קשה כשהיא נגמרה. ממש בכיתי, דמעות אמיתיות. וערירית כי מה הם חיי ללא קייט וסוייר? אלה לא חיים

אחח לוסט...

למעלה