מה המצב אנשים???...

enjoi butterfly

New member
מה המצב אנשים???...../images/Emo13.gif

אז מענין אותי מה קורה לכם השבוע???? מה הרתית לכם את הפימות??חח סתם פיתגם כזה... מה יהיה מענין מה עשיתם מה חדש??? חבר חברה מישהו על הכוונת???? יאללה אנשים......להתעורר יום שישי מה עושים אתם היום??

As היחידה

New member
../images/Emo13.gifאמ...

לי בזמן האחרון לא היה כוח לכלום.. אני כמעט ולא מתכתבת.. לא עונה לאף אחד.. ושירן למה חסמת אותי באיסי?
! אמ.. השבוע... היה צד אחד טוב כי ראיתי את ידיד שלי (מן הסתם =\ חח למה שאני לא אראה אותו?!) והוא סתם נותן לי הרגשה טובה.... ומצד שני המון בעיות עם אמא שלי ,אבא שלי,אחותי, אחינית, חברים ,ומי לא!

enjoi butterfly

New member
תנסי להסתקל על הדברים הטובים בשבוע.

ותתחילי לחייך וכולם יחייכו בחזרה.. תעמיני לי זה עובד תנסי לחייך לכולם ותגידי לי שבוע איך זה עובד??

enjoi butterfly

New member
נסי ותצליחי גם!!!!תנסי לדבר עם כולם

עם חיוך הם ישמעו את זה בקול שלך....ותראי איזה יופי זה עובד... ותדברי חיובי איתם...תראי איזה דברים נפלאים זה עושה...
המון בהצלחה לך!!!!1

As היחידה

New member
לא אצליח

ידיד שלי כועס עלי.. בגלל משהו שהוא לא אשמתי בכלל... רבתי עכשיו עם אמא שלי... אני מריגהש ממש מוזר.. לא יודעת איך להסביר כאילובלי רגשות.. =\ מוזר אבל אני לא עצבנית על אמא שלי לא מתגעגעת למישהו כמו תמיד (לא משנה מי) ולא.. לא יודעת.. אני לא מרגישה כלום.. סתם בוכה..

As היחידה

New member
../images/Emo4.gif אני כל כך מוזרה

לא מצליחה להבין תצמי... לפני שניה לא הרגשתי כלום ועכשיו אני נורא נורא כועסת על ידיד שלי!!! שמאשים אותי בכלל.. אני כל כך דפוקה... אני מאבדת הכל בחיים שלי.... איבדתי יותר נכון... ולא יוכלה להיות שמחה.. מקווה שהוא יכנס למסנג'ר
מה איתך? מה קורה?

enjoi butterfly

New member
לא יודע מה להגיד לך....../images/Emo4.gif

אמרתי את מה שאני חושב...את לא חייבת לנסות אבל איך שבא לך.. בכול מקרה בהצלחה אני יכול להגיד ולתת לך חיבוק
ולהגיד לך שתיהיה חזקה.... את השינו את צריכה להתחיל מיבפנים...וזה יבוא על תתאגי..

As היחידה

New member
תודה לך! ../images/Emo25.gif ../images/Emo9.gif

אני אנסה לא להראות שקרה לי משהו... ולשמוח כמו שאמרת...

enjoi butterfly

New member
לא בדיוק...

קשה להסביר את זה...תנסי לא לחשוב על זה הרבה ולא לתת לזה להשתלת אליך תנסי לעשות דברים ביום יום עם חיוך..וכמה שפחות לחשוב על זה...עם זה בא ואת חושבת על תתחיקי פשוט תיזרמי עם זה תחשבי אבל ברגע שאת מדברת או עושה משהו עם אנשדים לתת חיוך ואז הכול מישתנה...את תפסיקי לחשוב על זה כול כך הרבה ויהיה יותר טוב זהו...

As היחידה

New member
הבנתי.. ננסה את זה

למרות שזה נראה כאילו אני מתרחקת מהבעיות שלי ואני לא בטוחה שזה דבר טוב.. בכל מקרה תודה מאמי!! עזרתָ לי מאוד!

enjoi butterfly

New member
התכנתי...

שאת חושבת על זה סבבה אחלה תחשבי.. אבל שאת עושה משהו עם אנשיםדברי ושישמעות שיש בקול שלך חיוך... ואז הם יחיכו בחזרה ולאט לאט הכול יסדר..

למעלה