מה המצבבבבבבב

מה המצבבבבבבב

חמשוש נעים לכולם... מישהו יכול לעזור לי..בלרשום לי שירים מהמוזיקה השחורה כמובן..כי אני רוצה לעשות דיסק.. אבל שירים חדשים..והכי חשוב מה שתאכלס הולך היום במועדונים.. תודהההההההההההההההההה וסלמתקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

BASE G

New member
את יודעת

שאומרים בינבה ולא בימבה? איזה שוק זה היה לשמוע את זה השנה...

לשמוע מה?

וחוצמזה היה לי כבר את הסרט הזה אם זה בימבה או בינבה...זה בימבה... אבל חפיף אני לא חושבת שזה משנה.. בכל מקרה.. מה עם השירים!?!??!

BASE G

New member
חכי שdune d יכנס לפה

הוא יסדר אותך בשירים לשנתיים הקרובות מראש

תודה אבל..

אני לא רוצה להתפוצץ משירים..אני רוצה איזה 7 או 8 כאלה יפים שהולכים עכשיו במועדונים... ואני בטוחה שגם אתה תוכל לענות לי.. בבקשה!?!??!

Ak477

New member
איך את מדברת?

מישהו חייב לך משהו ? צפונית מפגרת.

צפונית!?!!?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה קשוררררררררררררר!?!?!? קיצור.. יש פה מישהו שיכול לעזור? אני מחר חוזרת לבסיס לשבועיים ומתה מתה מתההההההה לאיזה דיסק יפה.. בבקשהההההההההה..

Sister G

New member
זה בינבה... גם לי זה היה שוק :(

ידיד שלי שלח לי את הסרטון פתיחה והיה כתוב בינבה.. אבל עזבי, אני חייתי בסרטים עד לפני כמה זמן שלזעם הרשע קראו בכלל סער...

RunNGun

New member
אם כבר בינבה

יש לי תחושה שזעם הרשע זה קונספירציה של המתנגדים לעמיר פרץ במפלגת העבודה....

skretch

New member
קחי משהו קטן

lidacris - pimpin all ovet the world the game - church for thugs will smith - switch beastie boys - triple trouble xzibit - hey now שי 360 והצל - קבל tonedeff - lets go the game feat. 50 cent - hate it or love it The Chemical Brothers feat. q tip - Galvanize snoop dogg feat - signs jay z -99 problems pr toopers - כלבתה pr troopers - מהעיר אל הפרבר parvarim refugeez - kikar party תהני לך בבסיס
מקווה שעזרתי

תודה ממי

עזרת מאוד.. אני לא מבינה מה החוסר נימוס של האחרים..אבל שיהיה.. ודוויק כמו שהבנתי פה מאחרות אין הרבה מה למצוץ..אז כשתגדל או שיגדל דבר איתי ממי..

Ak477

New member
אני לא מאמין !

להתנשק ילדה אל תפחדי...להתחבק ילדה אל תחששי...אך על הכבוד ילדה אל תשמרי..

למעלה