מה המודה המגונה לכסות את המספר

eav125

New member
מה המודה המגונה לכסות את המספר

שלום לכם. כאופנוען מהעבר שלפני מס' שנים הפסיק לחוש את הרוח הנושבת בטיולים של שבת (אבל עדיין אני יכול לגנוב סיבוב על הבנדיט 1200 של אחי)אני תוהה למהות התופעה המגונה ביותר לטעמי לקפל את המספר בזמן רכיבה. בעבר פרט לליכלוך המס' או כיסוי חלקי ע"י המנעול לא זכורה לי תופעה שכזו. מה קורה למי שעושה את הטעות ונתפס ע"י המשטרה? היום טיילנו באיזור ערד ובחזרה חצו אותנו שני אופנועים, אחד עם מס' מכוסה והשני עם מס' גלוי, בצומת להבים הרוכב עם המס' הגלוי עצר קיפל את המס' וטס.... שבוע טוב

x0d

New member
מה המנהג המגונה..

לכסות צירי תנועה שלמים במצלמות נייחות וניידות, שוטרים עם לייזר וכו'? בסך הכל תרופת נגד.

Bearing

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

eav125

New member
אני מבין מאין פה משהוא רציני

עם תגובה שניתן להתיחס אליה ברצינות.

tygger

New member
האמת היא ש x0d סיפק לך תשובה.

רק שצריך לקרוא מעט בין השורות (ממש מעט) בשביל להבין אותה. כיסוי המספר או קיפולו נועדו למנוע ממצלמות מיותרות וכל מיני מיותרים כאלה ואחרים להתעלק על רוכבים. אולי יש איזה שאיפה אידיאולוגית שהם יבינו יום אחר שככל שהם ימשיכו לאכוף את עבירות המהירות שקל מאוד לאכוף ומכניסות יופי של כסף, אנו נמשיך להרוס להם את הכיף. אולי אז יום אחד, אולי רק, הם יתחילו לפעול לגבי העבירות הרציניות, כמו משאיות שמשאירות שאריות צמיגים על הכביש, נהגים שלא שמים על אף אחד, נהגות מכל סוג (סתם סתם!)

tygger

New member
טוב נו, עזוב אותך שטויות.

יאללה! מכסים את המספר בשביל לעשות עבירות תנועה, והרבה. עדיין אפשר לשמור את הרשיון אם דיגמנת במקרה ב180 קמ"ש.

עידו 750R

New member
אז למה להרוס את המספר ולא

להדביק עליו איזה מדבקה של "נח נחמ נחמן מאומן" ולטעון שהנחמן הסטלן מהרמזור הדביק לך אותו?

x0d

New member
אם תקח שתי שניות..

בשביל לחשוב על מה שכתבת, אתה כבר תבין

למעלה