מה הכוונה - יכולת רכינה בתחנה

מצב
הנושא נעול.

אוקה

New member

הדברים כתובים בהקשר של אוטובוסים משופרים

אוקה

New member
../images/Emo182.gifעזרה תעזור לי הרבה

עזרה תעזור לי הרבה

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

raminec

New member
אעפ"י שיש פה מומחים גדולם ממני

אני מכיר אוטובוס עם יכולת רכינה בתחנה שמאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות ואף לנכים עם כיסא גלגלים לעלות לאוטובוס ללא מדרגות. פשוט לאוטובוס יש יכולת ליטות על צידו ולהקטין את המרחק בינו למדרכה/כביש. בנוסף יש גם פלטה שיוצאת מכיוון האוטובוס. אם כי לא ממש ברור לי אם לזה התכוונת? raminec

כברימן

New member
אל זה לא שמעתי (הטייה לצד)

אני מכיר אוטובוס עם יכולת רכינה בתחנה שמאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות ואף לנכים עם כיסא גלגלים לעלות לאוטובוס ללא מדרגות. פשוט לאוטובוס יש יכולת ליטות על צידו ולהקטין את המרחק בינו למדרכה/כביש. בנוסף יש גם פלטה שיוצאת מכיוון האוטובוס. אם כי לא ממש ברור לי אם לזה התכוונת? raminec
מה שאני כן מכיר זה אוטובוסים שיכולים להנמיך את החלק הקדמי כדי להפחית את הפרש הגובה בין המדרכה למדרגה הראשונה (או רצפת הרכב, במקרה של נמוכי-קומה). רוב האוטובוסים העירוניים בארה"ב שנבנו בשנים האחרונות מצויידות עם יכולת כזאת, והיא נקראת באנגלית: Kneeling.

כברימן

New member
*אל --> על

מה שאני כן מכיר זה אוטובוסים שיכולים להנמיך את החלק הקדמי כדי להפחית את הפרש הגובה בין המדרכה למדרגה הראשונה (או רצפת הרכב, במקרה של נמוכי-קומה). רוב האוטובוסים העירוניים בארה"ב שנבנו בשנים האחרונות מצויידות עם יכולת כזאת, והיא נקראת באנגלית: Kneeling.
*אל --> על

alexUK

New member
אוטובוסים עם רכינה

אוטובוסים עם רכינה
אני נוסע באוטובוס שכונתי, שכאשר הוא עוצר בתחנה, הגלגלים שמתחת לדלתות, מתרוקנים מאוויר ואז הדלת נהיית באותו קו עם המדרכה. כנראה שלזה הכוונה כשמתכוונים לרכינה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה