מה הייתן עושות אם הייתן מגלות

מה הייתן עושות אם הייתן מגלות

שגזרו לילדכם את השערות??? אתמול ילדתי אהובתי היתה לה אצל סבתא ואצל סבא שלה מצד הבעל במשך הזמן האחרון הוריו של בעלי "קודחים לי בראש שצריך לספר את הילדה בת 9 חודשים אני נגד זה, לא גוזרת שום שערה מראשה וככה עניתי להם הם המשיכו לשאול ולדעת מתי???? אני נורא אוהבת את השיער שלי ביתי גם אם הוא ארוך הוא לא מפריע לה בכלל זה לא בגלל נוחות שלי אני מתעקשת. בכל אופן אתמול הילדה הולכת לסבא וסבתא וכשהיא חזרה הכנסתי אותה למקלחת ופתאום חשכו עיניי אני רואה שמישהו נגע לה בשיער (נהיה הרבה יותר קצר) צעקתי לבעלי והוא "טס" למקלחת של שאלתי אותו יכול להיות שההורים שלך נגעו בשיער של הילדה? הוא עונה לי מה פתאום השתגעת???? אני אומרת לו תסתכל רגע הוא מביט לכוון הראש של הילדה ומאמת את מה שאמרתי שהשיער של הילדה אכן עבר טיפול של מישהו... ישר הוא ירד להוריו שלא הכחישו כלום צעק אליהם צרח יותר נכון אני החלטתי שאני נשארת בבית כי אם הייתי הולכת מישהו היה צריך להתאשפז.. ותשאלו אותי זאת לא היתה אני, אני כולי כעס איום על מה שקרה החלטתי שאני לא מוסרת את ילדתי יותר להוריו???? מה דעתכם איך הייתם מגיבים?הייתם חושבים כמוני? דרך אגב בעלי לקח את זה נורא קשה הוא לא מדבר איתם אני עובדת עיצות נכון שאני לא מגזימה ומה שנעשה הוא חמור? אפילו חמור ביותר

גמדיקה

New member
../images/Emo4.gifחבל שהם עשו זאת על דעת עצמם

אני לגמרי מסכימה איתך ומבינה אותך... אני גם היית משתגעת! קשה לומר לה כדאי לעשות, אולי כל המשפחה תלמד מזה לקח לא לקבל החלטות בקשר לילדה לבד. בסופו של דבר זו משפחה הכי קרובה ותצטרכו להשלים....

../images/Emo2.gifגם אני הייתי רותחת מעצבים

אבל אם בעלך ירד עליהם חזק זה טוב ומעולה- את אל תגידי כלום בנוסף כדי לא לגרום לסכסוך משפחתי. אבל חוץ מזה זאת ממש חוצפה שלא תאמן- ממש מעצבן , חמור ביותר אבל------משפחה זאת משפחהנ ולא לדבר עם משפחה לא מקובל עליי ברוב המקרים אבל אכן צריך(וכך עשיתם) להראות שאתם כעוסים מאוד ולוודא שמקרה כזה או דומה לא יקרה שנית את האמא ואת קובעת מה יהיה עם הילדה שלך.........

Nיה

New member
נראה לי שאת נסחפת...

אני מבינה את הכעס שלך על כך שהם עשו משהו שהיה חשוב לך, ושאמרת להם מספיק פעמים לא לעשות. אבל זה כולה שיער. והוא צומח מחדש, את יודעת. הם לא עשו נזק לילדה בשום צורה...

kuki28

New member
היום זה שיער. מחר זה משהו אחר.

מי הם שיחליטו בשבילה מתי לספר את הילדה ?

זה לא כולה שיער באותה מידה

זה כולה עגילים כמו שיש פה 90 אחוז בנות שנגד חירור גמני נגד תספורת בדרך הזו אני אישית מספרת את הילדים שלי מבחירה מגיל צעיר אבל אם הייתי בוחרת שלא הייתי מצפה לכבוד מכל הסבים סבתות שלא יעשו דבר כזה לדעתי זה גובל בחדירה לפרטיות ופגיעה

דילוש

New member
אפרופו עגילים

אמנם לא תספורת,אבל חמי וחמותי,שיחיו,(אבל רחוק ממני),עשו לאחיינית שלי חורים באוזניים .הם הציעו לגיסתי כמה פעמים לעשות לילדה חורים וגיסתי התנגדה.ובאחת הפעמים שהילדה,שהיתה בת שנה וחצי,היתה אצלם הם הלכו ועשו לה חורים באזניים.מזעזע אפילו יותר לא??. בכל מיקרה אני הייתי נרגעת קצת,נושמת אוויר,ומשוחחת איתם.בעיקר בכדי שידעו שיש פה אמא שיש לה דיעה ובעלות על הילדה. מצד שני אם חמי וחמותי היו עושים את זה לי חבל על הזמן שלהם אני כבר מדמיינת מה היה קורה....... קרן

אבל בכל מקרה, את צריכה ללבן

את הבעיה הזאת עם ההורים שלו, ולא "להעניש" את הילדה בכך שלא תראה את סבא וסבתא

../images/Emo46.gif לא לותר !

ברגע שתראי שאת מבליגה את תהפכי שולית חמתה של אחותי היתה עושה לה את המוות ברגע שאחותי היתה אומרת לבת שלה לא לאכול שוקולד החמה היתה נותנת לה ... תראי שאת כועסת ואל תוותרי תני לבעלך לעשות איתם את הויכוח אין פה תמימות יש פה חוצפה כי את במפורש אמרת "לא"

אורית ג.

New member
אני הייתי ...טוב . אצלי זה לא היה

עובר רק בלשלוח את הבעל. הייתי מוציאה עליה את כל מה שמגיע לה. איזו חמות יש לך! את בכלל לא מגזימה. אני הייתי מחפשת להם נקמה הולמת. למזלי אני אף פעם לא השארתי את ילדי אצל הסבים לבדם . אני מכירה את הסחורה
הם עוד עלולים לעשות לו ברית מילה (שאני לא עשיתי ) וגם כאן לצערי אני לא מגזימה.

annes

New member
בדיוק מה שאני חשבתי - מפחיד!

לדעתי, לא למנוע מהם לראות את הילדה, אבל לא להשאיר אותה איתם לבד יותר - זה באמת לא העניין של השיער (שלהבדיל מבולבולים, גודל בחזרה, למרבה המזל) זה העניין של ללכת ולעשות משהו נגד הרצון המפורש של האמא.

shapir1

New member
אני מודה

(למרות שאני חושבת שההורים שלי לא היו מסוגלים לזה), שבהתחלה המחשבה הזו עברה לי לא פעם אחת בראש

kuki28

New member
הייתי קורעת אותם!! ../images/Emo46.gif

לגעת בילדה שלי בלי ידיעתי????? מי ההורים שלה- אתם או הם ????????? חצופים. הם חצופים ! לא הייתי מדברת איתם. מה שכן....לא הייתי הולכת אליהם לזמן מה.

hadasba

New member
גם אני הייתי כועסת מאוד, אבל

עדיין צריך לשמור איתם על קשר, אבל קודם כל תבהירו להם שדבר כזה לא יקרה שוב.

../images/Emo7.gif כואב לי נורא ולא רק בגלל השיער

אלא שהם שמו פס עליי ועל מה שאמרתי ולקחו את זה לידיים שלהם מי הם בכלל???? נו באמת..... אני לא מתכוונת כרגע ללכת לשם אני עצבנית אני רותחת מעצבים אם אני יילך עכשיו אני לא אשלוט במילים שלי אז אני מעדיפה להתקרר קצת ואז לחשוב מה עושים הלאה. אני לא מתכוונת להיות "ברוגז" אנחנו לא בגן הם בכל זאת ההורים של בעלי ואני לא ינתק אותו ממשפחתו ואני לא יגרום לשום נתק בן הילדה לסבא ולסבתא אבל בכל אופן הם חייבים להבין שהם עשו דבר שלא מתקבל על הדבר ולא עובר ככה סתם לסדר היום

למעלה