מה הייתן עונות על השאלה הבאה

מה הייתן עונות על השאלה הבאה

"מה היה גורם לך לקום וללכת ממקום העבודה שלך"? הכוונה למשהו אקוטי, לא דברים כמו רצון להתפתח הציעו תפקיד יותר מעניין וכו... תות

dalina

New member
נתחיל מ../images/Emo42.gif ולא ../images/Emo182.gif../images/Emo188.gif

זה כבר מקל על העניין

dalina

New member
עזבי......תתעלמי....../images/Emo163.gif

קראתי את השאלה אחרת לגמרי: " מה היה גורם לך לקום בבוקר ולצאת לעבודה"

מישל ר

New member
ממממ.......

רציתי לכתוב - שהיתה לי הצעה יותר טובה - אבל ראיתי שלא לזה התכוונת. אני חושבת שאם היה אירוע למשל של חוסר גיבוי מהבוס, או כזה שהיה גורם לי להרגיש שפשוט לא מעריכים אותי - הייתי עוזבת. אבל רק אם זה אירוע באמת חריג כי כבר קרה שצרחו עלי, גרמו לי לבכות יותר מפעם אחת, ובכל זאת לא עזבתי.

ניצנץ l

New member
בהמשך למה שכתבת ...

אני פעם באמת לקחתי את הדברים שלי והלכתי. בעצם, אפילו לא לקחתי את הדברים שלי. פשוט הלכתי. צעקו עליי, ועוד בפומבי, ועוד על אי הבנה קטנה שבכלל לא היתה קשורה אליי. והנה - אני עדיין כאן. כי הוא מחל על כבודו והתנצל (שלא לומר התחנן) וסלחתי (אם כי לא שכחתי
). עד היום כשאני נזכרת בזה - נהיה לי רע.

מישל ר

New member
זהו שעלי צרחו (אמנם לא בפומבי) אבל

לא התנצלו. וגם, על דברים שלא בהכרח קשורים אלי. למעשה יש אדם שאני עובדת איתו שהתנהג אלי בצורה מחפירה. אבל הוא מתנהג ככה לכל מי שעובד איתו. זה לא רק במיוחד בשבילי כך שהפסקתי להתייחס לזה. בעבר הוא היה מביא אותי לבכי. אבל נראה לי שאם היו צועקים עלי בפומבי (= השפלה) זה היה הקש...

ניצנץ l

New member
בפומבי = השפלה ... לגמרי !!!

במסגרת מאמצי התיווך ביני לבין שותף א' (להלן : הצועק), הכריח שותף ב' את שותף א' להרים טלפון לכל מי שהיה נוכח במעמד המביש ולהסביר שהוא טעה. בקיצור - את יכולה להבין כמה גרוע היה כל הסיפור הזה. מה שכן, יצא מזה דבר טוב אחד (נו, טוב, שניים - גם קיבלתי העלאה באותה הזדמנות). זה ייבש לי לגמרי את מעיין הדמעות. הפך אותי לקשוחה ואטומה בכל מה שנוגע להערות מהבוסים (שמצידם ממילא הלכו תקופה ארוכה אחרי זה על ביצים).

מישל ר

New member
שום דבר, אבל שום דבר, לא מצדיק

צעקות על עובד שלך בפומבי. גם אם אתה כועס עליו, הדרך ללבן את הדברים היא שיחה ב-4 עיניים. זה א' ב' של יחסי עבודה וניהול. לפחות הוא התנצל. אני הייתי מתקשה מאוד להבליג על דבר כזה. אבל את צודקת, שעם כל הקטעים הקשים בעבודה, מפתחים עור של פיל. ואני ממש לא נולדתי עם עור של פיל. נולדתי עם עור של כלבלב.... ועם נטייה ישר להאשים את עצמי שאני כנראה הייתי לא בסדר עם צעקו עלי. אבל כמה שנים במקצוע חישלו אותי. לא שאני ממש אטומה היום אבל ללא ספק אני לוקחת דברים בפרופורציה. לפחות משתדלת.... והמצחיק הוא שהיום כשאותו בוס מזעזע צורח עלי אני ממש לא מתייחסת. אבל כשהבוס הטוב שלי כועס עלי (וגם את זה הוא עושה את זה בצורה נעימה) אז אני מסוגלת לבכות רק מהאכזבה העצמית שלי....

אמיקה

New member
כשהבוס שלי צועק עלי או מדבר לא יפה

אני צועקת עליו בחזרה או מתעלמת אח"כ אחד מאיתנו בא להתחנף

זאת שאלה מתקילה ששואלים בראיון?

אם לא אז הייתי עוזבת בגלל: יחס משפיל/רע/מדכא/לא שוויוני של הבוס אי תשלום שכר הרעה בתנאי העבודה/שכר

שקדייה

New member
נשבר הזין!

לא חשוב מה קורה, בדר"כ זה קומבינציה של כמה ענינים והתרחשויות, אבל בדר"כ זה מסתכם בשורה תחתונה של: נשבר הזין! ומשם הדרך ל.." שלום, שלום ואל תבואו לי בחלום.." קצרה מאוד...

כן, אבל זה משהו ששאלו חברה שלי

בראיון ולהגיד למראיין שנשבר הזין.. זה.. אהממ . לא יראה כל כך טוב.. כשהיא סיפרה לי חשבתי שאולי היתי אומרת הטרדה מינית אבל גם לא בטוח שהייתי פשוט עוזבת. היתי מנסה לעשות משהו. בתור אחת שנשארה גם כשזרקו עליה אבנים, חתכו לה את הצמיגים ולא ברחה.. קשה לי לחשוב על משהו. תות

שקדייה

New member
לא אמרת שזה לראיון...

בראיון זה באמת עלול להשמע.. עאפס.. לא מספיק מעודן?? אאבל ממש כנה...

אמיקה

New member
הטרדה מינית?! לדעתי זו תשובה גרועה

לראיון עבודה, מה גם שזה באמת מוציא אותך אחת שלא נלחמת על מה שבוודאות "שווה מלחמה". לא. אני הייתי אומרת שהדבר היחיד שהיה גורם לי פשוט לעזוב הוא מיצוי. עם כל "גזירה" אני יכולה להתמודד, יש לי פה ואני יודעת להשתמש בו. הדבר האחד שישלוף אותי ממקום עבודה מיוזמתי זה מיצוי.

בגלל זה אמרתי אולי...

אנימשערת שזה גם תלוי בגיל. בגיל 17 עבדתי בבנק והיה עובד מאוד ותיק שהציק לי לא היתי במצב להתלונן עליו , בכז מאוד לא מנוסה, הוא שנים באותו מקום וכו. הערתי לו בקטנה והוא הפסיק אבל אם הוא לא היה מפסיק אני לא בטוחה מה הייתי עושה. כן, אבל השאלה לא היתה על מיצוי או תפקיד אחר-אמרתי את זה הכוונה היתה למשהו נקודתי, דרסטי שיגרום לזה.. תות

למעלה